|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašica iz suhega sadja
22.10.2010 18:47:22   
divans1
Kdaj lahko skuham suho sadje in mu ga zmiksam, naredim kašico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašica iz suhega sadja
22.10.2010 18:50:35   
Petraa
Če poguglaš dobiš od katerega meseca otrok lahko je določeno živilo

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.10.2010 18:52:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašica iz suhega sadja
22.10.2010 19:34:48   
divans1
To vem ja!!!user posted image Pa na teh receptih, ki so za suho sadje, ne piše, od katerega meseca...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kašica iz suhega sadja
22.10.2010 19:49:01   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

To vem ja!!!user posted image Pa na teh receptih, ki so za suho sadje, ne piše, od katerega meseca...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Daj vtipkaj v gugl "suho sadje" in "dojenček", pa mal poglej zadetke - jaz sem v 5. sekundah našla tole: http://med.over.net/forum5/read.php?46,6086386 Govora je o 7. mesečnem dojenčku, tvoj je pa skoraj 6. mesecev, torej, če lahko 7. mesečni, lahko tudi tvoj, a ne? Suho sadje je še vedno sadje in ne ne vem kakšen bavbav, da bi morala ne vem kako paziti in komplicirati do onemoglosti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.10.2010 19:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 8:04:45   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

To vem ja!!!user posted image Pa na teh receptih, ki so za suho sadje, ne piše, od katerega meseca...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Daj vtipkaj v gugl "suho sadje" in "dojenček", pa mal poglej zadetke - jaz sem v 5. sekundah našla tole: http://med.over.net/forum5/read.php?46,6086386 Govora je o 7. mesečnem dojenčku, tvoj je pa skoraj 6. mesecev, torej, če lahko 7. mesečni, lahko tudi tvoj, a ne? Suho sadje je še vedno sadje in ne ne vem kakšen bavbav, da bi morala ne vem kako paziti in komplicirati do onemoglosti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Me je ven zabrisala, bom tokrat na hitro.

Tu se katy motiš. Suho sadje je koncentrirano sveže, torej brez vode, s sladkorjem. Ampak to ni big dealuser posted image . Suho sadje vsebuje žveplo, nekaterim še zraven dodajajo sladkor (čisti bel), vsebujejo lahko konzervanse, zadnjič me je presenetilo celo umetno barvilo..... Nekatero sadje celo presega mejo žvepla, ki bi ga dojenček lahko zaužil. Torej ni glih tako lepo, kot pri svežem

In zdaj ubogo revše divans bo še bolj zmedenouser posted image user posted image user posted image

Naš je jedel suhe marelice okoli 6 meseca, 1 sem razrezala in jo skuhala skupaj z jabolkom. Kupovala sem samo bio-rjave marelice. Brusnice nevem kdaj je začel, rozin ne maramo v hiši, pa jih ni probal. Slive ni dobil, ker je sračkal že itak 5-7x na dan. Jabolčne krhlje pa je cuzal že od 4 meseca, kasneje tudi jedel.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.10.2010 8:07:14 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 9:10:24   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kdaj lahko skuham suho sadje in mu ga zmiksam, naredim kašico?


KRIŽANE GATE DIVANS1,jaz dam glavo bek da ti to ziher sprašuješ da bi mela ful postov gor za kako nagradno igro....user posted image user posted image ker drugače si najbolj paranoična mama kar jih poznam...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 9:29:42   
benika
divans...eno off topic vprašanje- a otroka sta tudi delala s priročnikom oz. ali sta povprašala vse znance o tem, kako se ga spočneuser posted image Ker to, kar ti počneš in pišeš tule gor je paranoično, komplikatorsko in ne vem kaj še vse. Če si sposobna naredit otroka, si ga najbrž sposobna tudi vzgajat, brez da bi ob vsakem prdcu postavila eno vprašanje.

Pa še en predlog- namesto da psihiraš sebe in nas in visiš na RR-ju, vzemi raje kako knjigo o vzgoji, prehrani in negi otroka in SI JO PREBERI!!!

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 9:55:23   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

To vem ja!!!user posted image Pa na teh receptih, ki so za suho sadje, ne piše, od katerega meseca...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Daj vtipkaj v gugl "suho sadje" in "dojenček", pa mal poglej zadetke - jaz sem v 5. sekundah našla tole: http://med.over.net/forum5/read.php?46,6086386 Govora je o 7. mesečnem dojenčku, tvoj je pa skoraj 6. mesecev, torej, če lahko 7. mesečni, lahko tudi tvoj, a ne? Suho sadje je še vedno sadje in ne ne vem kakšen bavbav, da bi morala ne vem kako paziti in komplicirati do onemoglosti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Me je ven zabrisala, bom tokrat na hitro.

Tu se katy motiš. Suho sadje je koncentrirano sveže, torej brez vode, s sladkorjem. Ampak to ni big dealuser posted image . Suho sadje vsebuje žveplo, nekaterim še zraven dodajajo sladkor (čisti bel), vsebujejo lahko konzervanse, zadnjič me je presenetilo celo umetno barvilo..... Nekatero sadje celo presega mejo žvepla, ki bi ga dojenček lahko zaužil. Torej ni glih tako lepo, kot pri svežem

In zdaj ubogo revše divans bo še bolj zmedenouser posted image user posted image user posted image

Naš je jedel suhe marelice okoli 6 meseca, 1 sem razrezala in jo skuhala skupaj z jabolkom. Kupovala sem samo bio-rjave marelice. Brusnice nevem kdaj je začel, rozin ne maramo v hiši, pa jih ni probal. Slive ni dobil, ker je sračkal že itak 5-7x na dan. Jabolčne krhlje pa je cuzal že od 4 meseca, kasneje tudi jedel.


Hope, edini "problem" pri suhem sadju je, da je ful sladko in tudi precej bolj kalorično. In ja, žveplov dioksid se uporablja kot konzervans ampak samo zato, da npr. marelice ohranijo lepo oranžno barvo. Se pa suhe marelice, fige in še kakšno drugo suho sadje dobi tudi brez tega konzervansa, kot si napisala, samo malo je treba etikete brati pa mogoče kdaj pa kdaj mal poguglat, ne pa tukaj nonstop nekaj spraševati in potem na veliko zavijat z očmi, ko ji katera kaj svetuje. Pismo no, danes se na netu že vse najde in res ni treba za vsak prdec odpirat nove teme.

Seveda je pa treba tudi s suhim sadjm po pameti in ne pretiravat, prav tako kot se z ostalimi stvari ne sme pretiravat. Sicer pa njen dojenček še niti pol leta ni star, pa se dela že cela znanstvena fantastika iz čisto vsake stvari. user posted image  

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 11:07:19   
Katy78
Sem hotela prejle še nekaj napisat, pa me je mali stran odvlekel. user posted image  Jaz sem mu dala suho sadje kmalu po uvedbi navadnega sadja in sicer eno ali dve suhi slivi sem skuhala skupaj z jabolki. Sicer pa vedno kupujem nežveplano suho sadje in še danes, ko je star 2 leti, ga ne dobi več kot 2x na teden.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 11:34:50   
divans1
Kje pa kupite tole suho sadje, pod bio sadje?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 11:41:37   
Petraa
Kolikor jaz vem stric googl je vseved in če ga vprašaš ti pove tisoč in eno informacijo

user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 19:55:11   
m_o_i
tiste "malo" starejse...a se spomnite, kak je blo fajn, ko smo pri (ma ne vem tocno, ampak recimo) pri 7ih letih prvic pojedle banano, ki jo je oma prinesla iz avstrije!?user posted image  pa pokalice, pa milkouser posted image
suhe fige sem prvic okusla pri petih letih (tega se pa spomnim, ker jih je dobila moja hospitalizirana prababica in sem jih jaz zvohala na tisti omarici in vse pojedla. se bolj se pa spomnim, kak so vsi noreli zaradi tegauser posted image  ker jih prababica potem ni mogla jestuser posted image  ocitno so bile res redkost al pa drage takrat)

no, me je ze odneslo; hotla sem povedat tole:

divansino dete bo vse skusilo in okusilo v prvih sestih mesecih svojega zivljenja - potem pa nobenih "izzivov" vec vse do pubertete...cisti dolgcas...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kašica iz suhega sadja
23.10.2010 20:17:42   
izgubljena_ovcka
Haha, pokalice!!! user posted image  Zakon!


< Sporočilo je popravil izgubljena_ovcka -- 23.10.2010 20:19:54 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Sex
urska*

Kako ste se počutili med sexom??

super (53%)

slabo (5%)

pasalo mi je (29%)

zanosila sem (14%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!