|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navadno ali alpsko mleko?
2.8.2005 17:01:12   
total
Po dolgem času bi spet potrebovala vašo pomoč oz. mnenje:zmeden:.Namreč kakšno mleko dajete svojim malčkom navadno 3.5 ali alpsko? Kaj vedno prekuhate sproti al kaj? Stari bomo 11 mesecev in bi rada poizkusila s kravjim mlekom ali že lahko?


Hvala Total:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Navadno ali alpsko mleko?
2.8.2005 17:07:54   
Primoza
Alpsko je prikladnejše ker je manj pokvarljivo, vendar naj bo do drugega leta polnomastno, to je 3,5%.

Za začetek poskusite s grisolinom pripravljenim z mlekom, potem pa naprej.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Navadno ali alpsko mleko?
2.8.2005 17:09:45   
Anonimen
Alpsko, 3,5, pa ne rabiš ga prekuhavat.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 11:27:00   
Blink1
Jaz sem ji pri 11. mesecih, ko ni hotela več adaptiranega, dala kar alpsko 3,5 mm. Ni treba prekuhavat...

Neja pije samo hladnega, tako da ga iz hladilnika dam v mikrovalovno za 20 sekund, pa je:bravo:

če pa hočeš dati sveže mleko, pa sem jaz enkrat tudi kupila sveže mleko od ljubljanskih mlekarn. Nisem ga prekuhavala...mislim, da ni treba. Rok uporabe pa je kratek - 3 dni.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 12:12:16   
Annny
Če imaš možnost, ji daj domače mleko- ne kupljeno. Jaz sem zmenjena pri enem kmetu in je res super!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 15:32:32   
SaaS
Jaz mu v krompir in podobno že nekaj časa mešam alpsko mleko, polnomastno 3,2. Ga ne prekuhavam.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 17:49:01   
mirka
Absolutno navadno mleko. Vsak dan kupim liter, ga skuham v tistem loncu ki piska ko je kuhano in ga tudi jaz zelo rada pijem.:muca: Pravijo da je boljše kot pa alpsko ker nima nevem kakih konzervansov,...:metulj:

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 18:32:58   
SaaS
Alpsko mleko nima konzervansov. Samo čez določene procese sterilizacije in homogenizacije gre. Ničesar ne dodajajo. Pri teh zelo visokih temperaturah, si predstavljam laično, se poleg bakterij verjetno uničijo tudi kakšne dobre sestavine..
Otrokom do dveh let pa priporočajo navadno mleko, predvsem pa polnomastno, če že ni domače.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Navadno ali alpsko mleko?
3.8.2005 21:28:27   
taca
Meni je pedijatrinja rekla, da naj uporabljam izrecno alpsko mleko 3,5 %.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Navadno ali alpsko mleko?
4.8.2005 13:45:51   
* Mateja *
Moj noče več adaptiranega, kljub temu, da ima samo pol leta oz. 9, je nedonošenček, zato sem mu dala unga iz škartoca, ki ga je treba prekuhat, ma mu ni nardilo nobene reakcije.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Navadno ali alpsko mleko?
4.8.2005 21:47:25   
SISI25
Pediater rekle ko bo naj damo navadnega in ne alpskega. Se menda res ne znajo enotno dogovorit. Aja pa še to po enem letu. No mi zaenkrat še nismo dali.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Navadno ali alpsko mleko?
4.8.2005 23:48:04   
cleopatra
Alpsko mleko je homogenizirano (razbite maščobne kroglice) in s tem po mnenju nekaterih strokovnjakov škodljivo za organizem.
http://www.zusterna.si/portal/content.php?article.41

http://www.lunin.net/zdravje/slo/Prispevki/Zdravje/123/

Da pa pogrevanja v mikrovalovni pečici niti ne omenjam. Če bi se ljudje zavedali škodljivosti le te, bi jo vrgli stran oz. bi hodili 10 m okoli nje.

http://www.altermed.org/altermed/html/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=222&mode=thread&order=0&thold=0&POSTNUKESID=362e741ad2cd645aa6a328adeb68ca45

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?