|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 8:14:35   
1Tanya
A se še kateri dogaja, da je ta bolečina vedno na istem mestu. Moja ovulacija je od kar jo spremljam po RR koledarčku kar točna, to pa vem zato, ker me vedno boli samo v desnem predelu pri jajčnikih.

A ima katera iste "probleme"? Malce čudno se mi namreč zdi, da je to vedno ista bolečina na istem mestu in to vedno samo na desni strani. A mislte, da je z levo stranjo kaj narobe?

Pa cajt bi že bil, da spet kakšna pove veselo novičko o :roza:! Jst :hudicek: ne čakam 15.8.!

Lep dan, pa čeprav deževen, ravno prav za :sloncek::sloncek:, sam kaj ko mormo delat!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 8:31:38   
*zvezdica*
Hej Tanja!

A spet čakava ta mesec, da (ne)pride :) Že prejšnji mesec sva mele iste probleme! Upam, da nama ta mesec uspe zagledat :modri:
Drugač pa mene tud vedno samo v desnem delu špika kadar imam ovulacijo...čeprav ta mesec me ni nič...pa tud nobenega izcedka nisem opazila...tko da ne vem...a je možno da sploh nimam ovulacije al kako :zmeden:
No zdej komaj čakam da bo naslednji teden pa da zagledam :modri:
Držim pesti tudi zate!!!!1
Pa poročej kako je šlo!

pozdravček

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 8:47:54   
rebeca
Zvezdica, kaj pomeni izcedek, ki ga zasledimo med ovulacijo? So točno takrat plodni dnevi?

Malo sem zmedena glede tega izcedka!!!

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 9:24:36   
1Tanya
Ja zvezdica, pr men prejšnji mesec ni bilo nič, ampak če drži da gre v tretje rado, potem sem ta mesec na vrsti glih jst!

Sicer grem glih 15. na morčka in si še tolk bolj želim da :hudicek: ne pride in da prav na morju zvečer na plaži ob sončnem zahodu mojmu sporočim veselo novičko!


(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 9:47:15   
IrenaO.
Držim pesti za vaju in tudi jaz jo ne pričakujem :hudicek:, ampak že imam znake, ki kažejo, da bo prišla, ja pa naslednji mesec in mogoče bom lahko jaz takrat rekla v tretje gre rado:):),kajti delava na:duda: šele drugi mesec, ampak tako vesela sem bila, ko so mi testerji kazali, da imam ovulacijo in sva veselo:sloncek:,ah ja:)

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 11:49:43   
tinaaja
A se je kaksni zgodilo, da jo je spikalo in izcedek je bil, O test pa je bil negativen?? :(

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ovulacijska bolečina
3.8.2005 12:46:21   
IrenaO.
Mene ni nič špikalo, izcedek sem imela in test mi je pokazal dve črtici:)

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?