
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 4.11.2010 23:19:27
|
|
|
|
glugluglu
|
ja moj je bil čisto napet, kakšna tekma HD: MC njok, kje si to dobila plenice: podnevi brez, ponoči še pije in je ornk mokra metuljcek, e-twinning je tudi pri nas čisto v modi, v vrtcu flower za počitnice
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 4.11.2010 23:22:43
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1 njoki - pismo, MC je res ko en tak kipjen kraflc tele besede pa nisem razumela; another word for njok al kej druzga? o suhosti oz. plenicah ne morem debatirat, ker še nismo tam ... mislim, da je cajt za spanje ... joooj kolk sem vesela, da je jutri petek, da bom imela vsaj dva dneva mir opred mrknimi facami. Aja, nisem nič govorila o tem, mislim pa, da se obetajo spremembe
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 5:58:40
|
|
|
|
Majuska
|
Jutro, evo spet smo imeli mal premal spanja ... ampak na srečo je petek, pa bomo čez vikend poskusili kaj nadoknaditi kako ste ve spale?
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 6:34:43
|
|
|
|
neboglasnica
|
Jutroooo! Kolk pa tale RR šteka ? Sem že pol ure sama samcata doma, pa malce tu visim, preden se vržem spet v knjige. Stožice - zastonj karte: jih baje ne delijo več, odkar je bila taka štala na nogometni tekmi. Zdaj vsakega popišejo ob nakupu karte. stara tema: sušilni stroj. Saj vem, da ste o tem že pisale, ampak saj veste, dokler me ne zanima, si ne zapomnim kaj prida . Ok, mi imamo sušilca od Gorenja. Seveda sem kaj malo uporabljala in garancija je švignila mimo. Potem sem pa klicala serviserja, ki je samo skomignil z rameni, nekaj poskušal in dejal, da ima doma ta model in da ne ve, kaj naj naredi, ker tudi njemu nagaja. Skratka: če danm brisače ali posteljnino na full full (sonček, enkrat obrnem) - posuši enkratno. Razne majčke, hlače ipd... pa dam eno stopnjo manj - VEDNO še na stojalu sušim. Dosti imam tega dvojnega dela. Torej, kupujem novega. Pralni stroj je Hoover, 6 kg, sušilec pa _________. Sam rečte bejbe . Hvala.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 7:08:20
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 8:07:52
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 8:13:14
|
|
|
|
Majuska
|
Tole je bilo pa vsaj dvopomensko slišat
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 8:16:50
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 8:18:13
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 8:19:24
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 8:21:40
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:31:30
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:38:44
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 9:38:54
|
|
|
|
neboglasnica
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis IZVIRNO SPOROČILO: Majuska Tole je bilo pa vsaj dvopomensko slišat hja kaj pa vem, ko nam boš zaupala ti bom povedala če sem mimo usekala sva že dve...
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 9:39:09
|
|
|
|
lidija***
|
Zdravo punce! Sem malo pokukala k vam, da vidim kako ste s pleničkami. Vidim, da smo tu nekje.. Otroci, no.. . Nisem brala zelo za nazaj pa me zanima kakšne podloge ste nabavile za na jogi. Tiste za enkratno uporabo ali pralne. Mojca je ravno dobila novo posteljo in jogi, pa bi ga rada zaščitila pred lulanjem. Sem imela pri starejših dveh takšne fajn pralne pa sem jih dala proč, ker nismo planirali tretje..Ne spomnim pa se kje sem jih nabavila.. Hvala za odgovore!!
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:44:25
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:45:05
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:45:12
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:46:24
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 9:47:29
|
|
|
|
neboglasnica
|
IZVIRNO SPOROČILO: lidija*** Zdravo punce! Sem malo pokukala k vam, da vidim kako ste s pleničkami. Vidim, da smo tu nekje.. Otroci, no.. . Nisem brala zelo za nazaj pa me zanima kakšne podloge ste nabavile za na jogi. Tiste za enkratno uporabo ali pralne. Mojca je ravno dobila novo posteljo in jogi, pa bi ga rada zaščitila pred lulanjem. Sem imela pri starejših dveh takšne fajn pralne pa sem jih dala proč, ker nismo planirali tretje..Ne spomnim pa se kje sem jih nabavila.. Hvala za odgovore!! Tole mi je malce sumljivo, planirate kaj? Podloge: jaz imam še od tavelike eno tako, ki smo jko sešili skupaj, pa je še vedno majhna. Zgoraj frotir, spodaj polivinil in jo daš po rjuho. Naslednjo sem kupila od Racmana, mehka, prijetna, jo daš nad rjuho. Tretjo sem pa kupila v Ikei, za pod rjuho. Ko pa sem srednji kupila nov jogi, sem že kar tam naročila eno tako podlogo, ki jo daš pod rjuho in je za cel jogi. Take podobne večkrat vidiš v reklamah za Lidl in Hofer.
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 9:48:53
|
|
|
|
neboglasnica
|
Aja, Lidija - pa vse so pralne. Jaz napišem cel roman, Populis pa kratka in jedrnata.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:50:00
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:52:08
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.11.2010 9:55:10
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 8. del - Jesenska ... 5.11.2010 10:01:02
|
|
|
|
lidija***
|
Neboglasnica - pa ravno včeraj sem bila v Ikei, pa nisem vedela..Ja, bi rajši kupila pralno, ker tja do treh let se lahko zgodi kakšna nezgoda, pa to ni nič nenavadnega.. Planirali nismo, smo pa dobili . Res si ne znam predstavljat, kako pusto bi bilo brez naše male čmrlje.. No, sedaj še pa samo na vnuke čakam to pa so moje punce.. rastejo, ni kaj!!
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
Starostna razlikaninolaKoliko let je primerna starostna razlika med dvema otrokomaEno leto (
10%)

Dve leti (
41%)

Tri leta (
38%)

Več (
12%)
Število vseh glasov: 112Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!