|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   granatno jabolko
9.12.2010 16:46:15   
K_a_t_i
Help!

Kaj od njega je uporabno (nikoli ga še nisem jedla, nikoli razrezala, po slikah na netu sodeč je pa to en kup malih pešk user posted image ). No, pa enega imam že doma in čaka na "razrez" user posted image .

Hvala!!!! user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: granatno jabolko
9.12.2010 16:52:53   
Hope2
rdeče semenke v celoti. Ni pa užitna una bela membrana med semenkami

Lahko tudi sok narediš. Mene koščice tako motijo, da jih vse ven spljuvamuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: granatno jabolko
9.12.2010 16:57:34   
K_a_t_i
A peške so za jest user posted image Nekako najbrž to pol ne bo za še ne 7 mesečnika, a? No, bom vidla, ko odprem - že vidim, da bom sočla user posted image

Še to - s katerim sadjem pa okus skupaj paše?


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 9.12.2010 16:59:04 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: granatno jabolko
9.12.2010 17:15:50   
Hope2
Ja, peške lahko komot poješ, če te ne motijo. Za otroka sem jaz delala sok ali pa sok granatnega jabolka zmešala med sadno kašo.

Vso sadje komot kombiniraš.

Za odrasle lahko tudi v solato daš. Npr rukola ali motovilec, mlada špinača... razporediš po krožniku, dodaš kocke avokada, jagode granatnega jabolka, pokapljaš z dresingomuser posted image . Malo bolj eksotična solata za posebne trenutke


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.12.2010 17:19:00 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: granatno jabolko
9.12.2010 17:21:02   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

dodaš kocke avokada, jagode granatnega jabolka, pokapljaš z dresingomuser posted image .

Hvala za odgovor! Tale solata pa pri nas ne bi šla user posted image (no, razen Gašper - tamal - bi jo pomlatu - on edini je avokado - sam kaj pa on ve kaj je dobro user posted image )


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: granatno jabolko
9.12.2010 22:45:08   
deveta
K_a_t_i: jaz sem naši že dala nekaj malega granatnega jabolka (sok od pečk in ne celih pečk sevedauser posted image ), sicer pa je to eden mojih najljubših sadežev. Imamo kar tri drevesa (grme) pred hišo in eno tazadnjih (jih žalu že zmanjkuje) ravnokar večerjam pred računalnikomuser posted image user posted image user posted image . tako da nisem mogla kaj, da tega ne napišemuser posted image . Pogosto pečke lepo očistim iz tiste bele lupine in jih dam v skodelico, pol pa to jem z žličko pred TV-jem. Če je jabolko pravilno zdrelo, je prijetno sladkega okusa, v kolikor pa ni, je grozno kislo. Upam, da bo tvoja sladkauser posted image .

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: granatno jabolko
10.12.2010 17:36:06   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: deveta

Upam, da bo tvoja sladkauser posted image .

tud jst user posted image je še nedotaknjena user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?