|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2010
19.12.2010 10:33:00   
mojamura
amon ni nujno, da sploh kakšni znaki so tako zgodaj.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: II pričakujemo decembra 2010
19.12.2010 10:41:13   
lollypop
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

amon ni nujno, da sploh kakšni znaki so tako zgodaj.




to je res... jaz v prvi nosečnosti nisem imela nobenih znakov tako zgodaj.. pa tud test je res najbolje delat ko ti M dejansko zamuja... tako da še je upanje user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pričakujemo decembra 2010
19.12.2010 13:09:57   
kejt2
Se strinjam s predhodnicama!
Sploh, če si ovulirala nekoliko kasneje. Računaj 6-8 dni po ovulaciji, da sploh pride do vgnezditve.

Držim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar se mene tiče, tudi že "nestrpno" odštevam. Počakati bo potrebno še deset dni, ampak me že šravfa po trebuhu... user posted image

Upanje umre zadnje! Držim za vse, ki si želimo user posted image

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pričakujemo decembra 2010
19.12.2010 18:04:05   
benji
Na zalost se je izkazalo da me obcutek ni varal in je prisla.
Sploh ne bom zgubljala besed o tem, da me je tokrat pa res dotolklo.
Vsak mesec bolj boli in vsakic ko pride M imam vse manj upanja da mi je sploh usojeno.
Tole bo pa moj najbolj beden december ever.

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pričakujemo decembra 2010
19.12.2010 21:40:45   
amon
benji user posted image user posted image user posted image

Oj, po tistih O testih naj bi ovulirala tam nekje 8. ali 9.12. in je že mimo vgnezditvena (najbrž).
V prvih dveh nosečnosti sem imela znake, boleče bradavice, pogosto lulanje, špikanje. V drugi mi je test pokazal + že nekj dni prej. Tko, da se kr mal bojim, da bo ta krog zopet -.
Čeprav upanje še vedno ostaja. Kot nora berem teme po RR, če je katera delal prej test in če je katrea bila brez kakršnih koli znakov. In ja, so tudi taki primeri.


(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 7:30:37   
Katte
benji - user posted image user posted image user posted image .
Za vas, ki čakate user posted image  v teh dneh, pa držim pesti.

< Sporočilo je popravil Katte -- 20.12.2010 7:31:51 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 7:32:50   
Katte
user posted image



user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
02.12.
LuNaMi (x. krog) user posted image  user posted image
 
03.12.
anonimna user posted image (2. krog)user posted image

5.12.
smeška83 (11. krog)user posted image

06.12.
user posted image  xoxox (18. krog) user posted image  user posted image
fiala (36. krog)
 
07.12.
anonimna user posted image (x. krog)user posted image
 
9.12.
Pepa (11. krog)user posted image
Katte (6. krog)user posted image
 
10.12.
camino79 (x. krog)user posted image
 
12.12.
tejchy* (x. krog)user posted image
Nutry (x. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
Natka23 (2. krog)user posted image
*dotika* (x. krog) user posted image user posted image
študentka86 (7. krog) user posted image user posted image
 
13.12.
Martinya (x. krog)user posted image

17.12.
srečica17 (x. krog)user posted image
*žurerka* (1. krog)user posted image
 
18.12.
Rebeka_ (2. krog)
 
20.12.
tedi2 (TEDIGO) (8. krog)user posted image
amon (x. krog)
anonimna user posted image  (x. krog)
ribica81 (x. krog)user posted image
 
21.12.
anonimna user posted image  (22. krog/3. krog klomifena)
 
22.12.
benji (7. krog)user posted image
Sa.Ka (3. krog)
 
23.12.
pikicaa25 (7. krog)
 
25.12.
anity_1 (x. krog)
anonimna user posted image  (4. krog)
taja01 (x. krog)
Nusyka (x. krog)
kethy (2. krog)
 
26.12.
jolika (6. krog)
lollypop (x. krog)
 
28.12.
Luna* (x. krog)
spelca82 (10. krog)

29.12.
kejt2 (2. krog)

30.12.
Monstera (x. krog)
jasminčika (x. krog)
Wolfina (21. krog)
 
31.12.
thanchyka (x. krog)
sashy (2. krog)
anonimna user posted image  (7. krog)
x.12.
jeanitte (x. krog)user posted image
bubulina (x. krog)
witch (13. krog)user posted image
žvegla (x. krog)
aap (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 47
user posted image

NOSEČK: 3

NAVIJAČICE:
witch, Luna*, Lineta,
lananai, tejchy*,nadka30,
davorjeva pikica, amon,
srečica17, bevcika, **M**,
Arual, twetka, Katte,
mladika 


user posted image  

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 8:41:16   
Rebeka_
Oh, napišem cel roman, pa me rr ven vrže! user posted image

Zdaj pa samo na kratko!
Najpreja hvala, ker ste se spomnile name! Pri meni ni nič novega, ni user posted image , pa tudi ni nobenih znakov niti za tečko, niti za nosečnost. Razen to, da me že od prejšnje tečke bolijo prsa, ampak to me normlano pred vsako user posted image . Testa še ne bom naredila, ker je moj menstrualni ciklus dolg od 28 do 34 dni, tako da lulam konec tedna, 23 ali 24 decembra. Čeprav nimam občutka, da bi lahko ugledala user posted image user posted image ...

Navijam za vse, katere moramo lulati še do konca tega meseca, dajmo dajmo dajmo punce, čim več pluskov in čim več roza barve na naš seznamček!

Vsem, ki vas je v teh dneh obiskala tečka pa pošiljam kup user posted image user posted image  in vam želim bolj uspešno leto 2011, da bi že v januarju zagledale ta magičen plusek.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 8:52:54   
lollypop
jutro punce user posted image

sam res, ko gledam tale seznamček, ga bo res potrebno obarvat z roza barvo... ker modre je bilo za letos že čisto preveč porabljene..

jaz se tudi čisto nič drugače ne počutim, test bom delala drug teden, sam upam da ne bom preveč neučakana user posted image  drugače pa nobenih znakov, niti za prihajajočo M, niti za morebitno nosečnost, tako da se pustim presenetiti...

bi pa res bilo lepo od božička, da nas kar vse razveseli s tako težko pričakovanimi + user posted image


(odgovor članu Rebeka_)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 9:11:04   
witch
benji user posted image

Za vse, ki še niste pobarvane na seznamčku pa držim pesti, da boste vseeee roza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 9:48:55   
benji
Hvala punce za objemčke.
Drugače pa me res še ni tako zadelo kot tokrat.
Ampak kako naj bi človek sploh ostal optimist, ko pa narediš vse in še peč,...pa NIČ. user posted image  user posted image  user posted image
Pri G pa naj bi se ponovno naročila šele aprila, ker " vse izgleda bp" user posted image user posted image user posted image

Le kako naj me nebi zapustilo upanje, ko pa kljub vsemu ni rezultata. Čajčki, matični mleček, olje svetlina, O testi, merjenje bazalne, na 2 dni, na 3 dni, vsak dan, "na silo", pa čisto iz užitka, zjutraj, zvečer, čez dan,...noge u luft, nič lulanja, trezna, pijana, doma, na dopustu,...zgoraj, spodaj,.. (raje ne naštevam user posted image ),...
Meni je zmanjkalo idej. Če ima katera še kakšno, naj prosim deli skrivnost z mano.
Da pa bi ob vseh črvih dvomov ki me žrejo čisto odklopila, pa se mi zdi malo verjetno,...to je bilo možno prvi mesec, mogoče še drugi,...sedaj pa ne morem preko sebe,..ne gre.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 10:39:46   
kejt2
Benji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem, da ti je zdajle hudo in, da nič kar rečemo/ napišemo ne more pomagati, ampak sej bo. Verjemi.
Veliko na tem forumu nas je v podobnih težavah in čakamo in upamo, da bo končno tudi nam nemenjena user posted image Pa ni. Znova in znova. In večina prijateljev okoli nas (hoteli ali ne) že imajo svoje pikice... mi pa moramo še čakati. Potem so tu še prazniki, kjer je v središču pozornosti družina. Da o tem, ko te vsi sprašujejo, kdaj bosta pa vidva, sploh ne govorim...
Ampak črne misli je treba pregnati stran (drugače ostane samo še šus v glavo) in z optimizmom, ljubeznijo in potrpežljivostjo verjeti, da je tudi nam namenjena user posted image
Glavo gor vse punce, ki ste ta mesec modre! Prazniki so pred vrati! Noč ima svojo moč, šampanjec pa tudi... user posted image Za letos smo naredile, kar smo mogle. Drugo leto pa v nove boje!!! Ma ni vrag, da nam ne bo uspelo!!!!

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 10:57:58   
Anonimen
benji: user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce a si kdaj opazujete oz tipate MV? Jaz zdaj to počnem par mesecev in moram rečt, da je v času O res tak kot pravijo - mehek po O pa se spet "poveča" in postane bolj trd. No in zdaj opažam, da se meni par dni pred M spet zmehča. In zdaj je spet tako,... user posted image   Zato veste kaj sledi. Joooj pa ne spet tega user posted image . user posted image

user posted image

(odgovor članu kejt2)
  Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 14:21:58   
kejt2
Punce, kam je šel ves optimizem???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 16:04:04   
anity_1
Ah.. Zgleda je to leto res eno user posted image leto.. Tut mene obarvajte v modro. user posted image Sem si tako ali tako že mislila.. Znaki po O so bili zelo dobri - vse je kazalo na user posted image .. Danes pa mi BT zelo pade, itak že imam cel teden rjave izcedke, ampak mogoče bi še šlo (dokler ni M - upanje umre zadnje).. Danes pa se je tečka že najavila.. Tako da za Božičeka ne bom mogla dragemu nastaviti najlepše darilo ta hip - pluseka ali pa dve črtici..
Bom pa v kratkem šla tudi do G, ker sumim na pomanjkanje rumenega telesca (zaradi rjavih izcedkov).. In sem skoraj prepričana, da je do oploditve že prišlo, pa mi ti izcedki vse pokvarijo user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 16:40:28   
Anonimen
Tudi jaz nimam nimam lepe novičke user posted image  Danes sem 14 dan po ovlaciji in test je bil negativen tako da očitno meni tudi klomifen kljub mojim ovulacijam dodatno ne pomaga... Tud laparo očitno ni pomagala tako da, razočarana... user posted image
Mislim pa glede na to da vem kdaj je bila ovulacija (ov. testi, bolečina in balzalna temperatura) da ni več možnosti da se kaj spremeni.
Sem upala da glede na to da se je leto grozno začelo in tudi nadaljevalo, da bo vsaj konec lep, pa tudi to ni... 
Držim pesti za vse ki še čakate naj bo kones decembra vaš!

user posted image

(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 17:28:10   
smeška83
Punce, držte se in vsaki pošiljam en objemček...user posted image
Moje M še vedno od nikoder, sem pa danes opazila eno čisto drobno kapljico sveže krvi, sedaj pa nič. Res ne vem, kaj bi to bilo? Upam, da je čuden začetek user posted image , ker ponavadi se najavi s kakšnim rjavim izcedkom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 17:33:33   
nadka30
punce ne še obupavat, še vedno je možno da bo nekaj rozik, še vedno pridno držim pesti ter navijam za plusekeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ne obupat vse boste slej kot prej srečke nosečke ter ponosne mamice svojih user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 19:37:34   
sashy
Joj kolk to sovražim: "we are sorry..." grrrrrrrruser posted image

No hvala bogu sem vsaj del prej prilimala v word
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

punce ne še obupavat, še vedno je možno da bo nekaj rozik, še vedno pridno držim pesti ter navijam za pluseke .
Ne obupat vse boste slej kot prej srečke nosečke ter ponosne mamice svojih



Se strinjam s predhodnico. Kljub temu da je tale december res žalosten, verjamem, da bo konec meseca začel spreminajti barvo na roza!!!

Drugače sva pa z user posted image ravno v času plodnih dni, če štejem moje prejšnje 35 dnevne cikluse, čeprav se mi je zdelo, da sem imela O že med 14 in 16.12., glede na špikanje in izcedek, ampak sva bila itak skos pridna. Se mi zdi, da je ta december gledeuser posted image prav čaroben  in je prav neverjetno kakšen užitek jeuser posted image , kot da bi se ravno spoznala in še še vse sveža nora zaljubljenost user posted image , prav super občutek!!!
Tudi ostalim želim čim več čarpdnosti in magičnih pluskov in optimizma!!! user posted image


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 20:40:38   
lollypop
vse ki niste mele sreče ta mesec user posted image user posted image user posted image

sam res, tale december pa je čuden, same slabe novičke... ma da se do konca leta vse, ki še čakamo, obarvamo roza, vse ostale pa takoj v januarju... user posted image ne sme nam zmanjkati pozitivne energije, če se obremenjuješ je po mojem samo še slabše... je pa res težko ostat optimističen, ko vsak mesec znova pride tečka... user posted image saj bo... leto 2011 bo naše in upam da prav vse dobimo težko pričakovane štručke user posted image





(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: II pričakujemo decembra 2010
20.12.2010 22:30:22   
Sa.Ka
Mi gremo  v 4 krog. user posted image   Ampak sej bomo pa januarja + zagledale, bo med novoletnimi prazniki veselo.user posted image user posted image


(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.12.2010 6:52:39   
Monstera
Punce dajte za tale "we are sorry..." takole narest. Predno stisnete "Potrdi", pobarvajte cel teks in stisnite ctrl+c. Potem potrdite in če vam vrže ven "we are sorry...", samo lepo odprite okenček še enkrat, in stisnite notri ctrl+v. Pa ne rabte nikamor v word kopirat, ker se itak shrani ta copy-paste.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.12.2010 7:11:51   
Katte
Anonimna user posted image  in Sa.Ka, hudo mi je, da nista zagledali user posted image  v decembru. Drugo leto bo lepše, bosta videli.
Monstera, jaz tudi tako delam. Vsakič že avtomatično kopiram tekst in sploh nimam problemov z odgovorom.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.12.2010 8:45:50   
Nusyka
hej, punce! V kratkem tudi mene obišče user posted image , imam vse znake, tudi test sem včeraj (predčasno) naredila in je bil negativen, tako da se bo treba preselit v januar user posted image . Bom pa še počakala in uradno naznanila, ko pride user posted image .

LP

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: II pričakujemo decembra 2010
21.12.2010 10:30:50   
Anonimen
Jooj anity, sa.ka in a.user posted image hudo mi je za vas. user posted image  user posted image pa eno velikouser posted image za naprej.


Tudi jaz hodim nonstop na wc preverjat če že je kaj ker imam tak občutek. Pričakujem jo kak dan prej kot je na seznamu, ker je bila O prej.  Znakov pa itak nimam spet nobenih user posted image

Res je žalosten ta "veseli" december.

user posted image



(odgovor članu Nusyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?