|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:01:13   
Lantea
Zdravo!
Malo za hec ali pa vprašanje, kakorkoli....brala sem torej, da je "po novem" lahko mleko v hladilniku celo 8 dni. In seveda z vsem navdušenjem jaz to hranim v hladilniku. Sčrpala sem si takrat, ko sem si pač lahko (najlažje zjutraj) in potem porabila največkrat zvečer za mlečno kašico. Vendar se mi je sedaj že 2x naredilo, da je po 2 dneh bilo mleko (milo rečeno) user posted image . Tako da vsaj moje mleko je obdelano tako, da zdrži le 1 danuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:16:08   
anckabancka
Pol je moje mleko podobno tvojemu user posted image Tudi po ene 2 dneh začne po kislem dišat. Jaz ga vedno samo povoham in vem ali je v redu ali ni.
Itak ga pa naš mulc ne mara po flaši in ga nekaj časa šparam v hladilniku, potem ga pa stran zlijem- ene 2 deci na dan. A ga katera rabi?user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:32:32   
ledenaa
ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:36:57   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj

http://www.storklja.si/index.php?id=880

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 17:47:19   
ledenaa
To je iz leta 2003 !

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 21:48:58   
Lantea
Sem gledala tudi novejše članke, ki govorijo o tem (ne o 10, ampak o 8 dneh). Pa dobr, men niti 4 dni ni zdržalo...že po 2 dneh se je sfižilo. user posted image user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materino mleko v hladilniku
31.12.2010 22:19:18   
Izabelina
men je patronažna sestra rekla, da mleko v hladilniku hranim 24 ur... v zmrzovalniku do 3 mesece...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.1.2011 11:40:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Materino mleko v hladilniku
2.1.2011 18:39:46   
cebelica_
jaz sem ga tudi v 24ih urah porabila, če ne sem ga zlila stran.
kar sem dala v skrinjo, mi je pa zasmrdelo user posted image in to par litrov mleka.. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?