|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana - dojenje
7.1.2011 22:01:16   
lipikica
tiste ki dojite, ali je potrebno cel čas ko se doji paziti da se ne je fižola, marelic, pomaranč, cvetače, zelja, čokolade itd. meni se trga.... dojim šele 2 meseca ma jaz tako pogrešam hrano- sadje in vse kar ne smem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana - dojenje
7.1.2011 22:03:49   
ribica.
zakaj točno pa tega ne ješ?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 22:07:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana - dojenje
7.1.2011 22:12:30   
birdy
Probi pa boš videla. Probavaj eno stvar ki naj bi napenjala posebi, če bojo krčki pa ne ješ, ne pa kr iz preventive. Mojega sicer zvija ne glede na to kaj jem.
Kar se pa tiče alergene hrane... Jst mam eno svojo teorijo. Namreč če se otrok z tako hrano ne bo srečal tekom dojenja jo bo pomoje težje sprejel (v smislu prebave in podobnega) ko jo bo prvič dobil. Ker jo bo dejansko prvič dobil šele ko jo bo lahko jedel, se pravi po enem letu. Če bi pa seveda opazila pri tej hrani kako alergično reakcijo, da bi jedla čokolado, pol bi bil pa tamal ves flekast, pa jo seveda ne bi več jedla. Se pravi isto kot pri hrani ki napenja. Probaš in vidiš kako sprejme. Če slabo jo pač ne ješ več.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana - dojenje
7.1.2011 22:12:38   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.
zakaj točno pa tega ne ješ?


to sm tud jz pomislila...

še ena


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana - dojenje
7.1.2011 22:14:35   
Najaa
Ni treba. Probaš in pol vidiš reakcijo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana - dojenje
7.1.2011 22:53:31   
nusi
jaz sem sadje in zelenjavo jedla že takoj, sem se pa nekaj časa izogibala citrusom, fižolu in močnim začimbam. Potem sem počasi uvedla v svojo prehrano tudi to in  ni bilo nobenih težav (po cca 2m). 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana - dojenje
8.1.2011 10:11:12   
lipikica
zaradi napenjanja ne jem. oz mi drugi govorijo naj ne jem. tašča mi je rekla da ne bom smela kislega zelja dokler dojim, ker napenja. ma toliko mi gre na živce to. pogrešam mineštre z fižolom itd...

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana - dojenje
8.1.2011 10:26:28   
Lantea
Vnaprej se odpovedovati nečemu, ker bo mogoče škodilo, je (oprosti) neumno. Tako da kar lepo vse od kraja jej, če bodo težave, boš pa potem izločala. Pa dober tek.user posted image                                        

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana - dojenje
8.1.2011 12:19:10   
nusi
Res se ni treba tako odrekat. Probaj, samo ne vse v enednevu, da boš vedela kja je krivo, če bi tamalga kaj napenjalo oz. bi dobil pikice. user posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrana - dojenje
10.1.2011 0:12:05   
Roberta69
Jaz sem pri 1. otročku prvi mesec črtala vse surovo sadje in zelenjavo in potem počasi začela, pa ni bilo nikoli krčev, zdaj v drugo pa jem vse že od začetka, pa tudi ni nobenih krčev user posted image - sploh ne vem, od česa je odvisno, eni recimo pravijo, da so kolike šele pri treh tednih, ali je potem vseeno če se prve tri tedne bašeš s tem, česar kao ne smeš user posted image , itd.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrana - dojenje
10.1.2011 0:31:34   
ribica.
eni otroci pač imajo krče, drugi pa nikoli. To je isto kot plazenje, eni se nikoli ne plazijo. Men je izločanje hrane vnaprej čist mimo. Je pa res da moj noben otrok ni imel krčev nikoli. Ampak v nobenem primeru pa ne bi že vnaprej omejila jedilnika sama sebi, šele če bi vidla da so težave.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?