|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Osemmesečnik
12.1.2011 18:09:29   
divans1
Čisto informativno me zanima, koliko se cca še dojijo vaši osemmesečniki. Moj se zjutraj in zvečer, pa še to bolj malo, čez dan je gosto hrano, zvečer dobi mlečno kašico. Ma pa fullll rad dudo in parkrat potegne zizo in takoj dudo išče. Ne vem, če se bo odstavil??? A v tem primeru mu pol začnem recimo kupovat AM in mu ga ponudim po flaški zjutraj in zvečer?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 18:24:07   
Anonimen
Samo še zjutraj. Pred desetimi dnevi je namreč začel zavračati dojko zvečer, tudi čez dan, tako, da sva pristala samo na jutranjem dojenju. Ponoči sem ga pa sama odstavila.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 18:25:50   
Anonimen
Če ima dovolj mlečnih obrokov - čokolino, skutka, jogurt, ti po mojem mnenju ni treba dajat AM. Moj vem, da tudi, če bi mu ga hotela vsilit, ga ne bi hotel, ker je po njem bruhal ko vidra. Pač mu dajem zvečer čokolino (okrog 200-300ml), pa kako skuto, tudi zjutraj včasih kaj mlečnega - kakor se mi zdi.

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 12.1.2011 18:26:58 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 18:33:36   
divans1
Ja, moj se je tudi ponoči sam odstavil že pred parimi meseci, mu pa zjutraj ponavadi dam kako skuto ali jogurt s sadjem, pri kosilu mu v hrano včasih zmešam kislo smetano, pa zvečer dobi mlečno kašico. Trenutno se še doji zjutraj in zvečer. Me pa zanima, če bi se odstavil, če poje recimo toliko mlečnih izdelkov kot moj trenutno, rabi še flašo mleka ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 19:11:04   
j.b.
no, naš skoraj 8mesečnik se doji samo še zjutraj, pa še tist bol malo. Pop.dobi skutko ali jogurt, zvečer mlečno kašico, pol pa ni šans da bi še kej mleka čez spil. Sem kupila AM, pa mu toooolk smrdi, da mu ga spravim u rito sam skup s čokolinotomuser posted image
Bi ga tut zjutraj odstavla, pa nevem kkšen mlek bi pol pil, AM nemara, a se lahko pri teh mescih že da en obrok kravjega mleka na dan, oz. že kera daje?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 19:25:41   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: j.b.
a se lahko pri teh mescih že da en obrok kravjega mleka na dan, oz. že kera daje?


to tudi mene zanima, moj ima poleg 3 gostih obrokov še 4x dojenje. Po dopolnjenem 9 mesecu bi rada počasi ukinjala dojenje do 11m, še vedno pa rabi mleko, ker sva do sedaj bila brez AM mu ga ne mislim dajati.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 20:49:04   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: j.b.

Bi ga tut zjutraj odstavla, pa nevem kkšen mlek bi pol pil, AM nemara, a se lahko pri teh mescih že da en obrok kravjega mleka na dan, oz. že kera daje?


Daj mu mlečno kašico pa je user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 21:13:54   
izgubljena_ovcka
Moj je star 9m pa se še ful doji... Zjutraj ko se zbudi (to je okrog sedmih), preden gre dopoldan spat (cca 11h), preden gre popoldan spat (cca 4h), zvečer za uspavanje in ponoči dva do trikrat. Včasih ima čez dan tudi kakšen podoj več. Poje sicer toliko GH, da se mu ne bi bilo treba toliko dojiti ampak pomoje je žejen, čaj, sokove, vodo vztrajno zavrača. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Osemmesečnik
12.1.2011 22:44:21   
nincy29
mi imamo  tut 8 mesecev in se fuul dojimo,celo zadnje dni(od petka) mi je začel ful zavračat drugo hrano in bi se samo dojil,če pojemo en frutek čez cel dan je to ful,neki ga meče da on bi se sam dojiluser posted image ,drugače pred to dobo smo se zjutraj,pred kosilom,enkrat popoldne in potem še zvečer,kdaj je bilo samo malo crtanje,kdaj pa velik obrok.je pa tut odvisno od dneva blo,kakšn dan tut mal več smo se dojili.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 8:37:14   
aelail
Naša osemmesečnica se ne doji več in to odkar je spoznala žličko. Jaz ji dam zjutraj in zvečer mlečni obrok pripravljen z domačim kravjim mlekom. Po steklenički mleka noče pit, po žlički pa vse poje. AM tudi naša ni marala potem sem pač poskusla s kravjim in ker ji ne škodi smo zdaj na tem.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 9:15:00   
j.b.
aelail, a kej redkaš kravje mleko z vodo? pol pol?

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 9:49:45   
aelail
Ne nič ne redčim.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 10:06:04   
lunka1
naša že skoraj 10.mesečnica se doji še 4x na dan

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
13.1.2011 10:15:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 17:37:43   
isobel
IZVIRNO SPOROČILO: j.b.

Bi ga tut zjutraj odstavla, pa nevem kkšen mlek bi pol pil, AM nemara, a se lahko pri teh mescih že da en obrok kravjega mleka na dan, oz. že kera daje?



Jaz sem od 8. meseca dalje vse kašice delala iz pasteriziranega kravjega mleka (prej iz svojega), ker AM nobene znamke ni prenesel (krči). Danes star 4 leta in zdrav.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 20:41:59   
deveta
Naša 7,5 mesečnica se doji vglavnem le enkrat ponoči in zjutraj. Čez dan noče, zvečer pa nekaj požirkov. Kašice ji delam s kravjim mlekom (ali tipa Bohinjsko, Planika..., ali mlekom v prahu od pomurke. Nimam trgovine pred nosom in svežega mleka ni vedno doma), ali pa s kozjim mlekom od sosedove kozeuser posted image . Ko bo prenehala z dojenjem ji ne mislim AM dajat. Mleko pa ponavadi malenkost razredčim.

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Osemmesečnik
13.1.2011 20:59:40   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: deveta

Naša 7,5 mesečnica se doji vglavnem le enkrat ponoči in zjutraj. Čez dan noče, zvečer pa nekaj požirkov. Kašice ji delam s kravjim mlekom (ali tipa Bohinjsko, Planika..., ali mlekom v prahu od pomurke. Nimam trgovine pred nosom in svežega mleka ni vedno doma), ali pa s kozjim mlekom od sosedove kozeuser posted image . Ko bo prenehala z dojenjem ji ne mislim AM dajat. Mleko pa ponavadi malenkost razredčim.


kdaj si ji ga začela dajat? Naš se tudi ne doji več s takim navdušenjem, me skrbi, da bo dobil premalo mleka in tekočine nasploh.Danes se je dojil samo 2x user posted image


< Sporočilo je popravil nusi -- 13.1.2011 21:00:34 >

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Osemmesečnik
14.1.2011 15:39:12   
deveta
Kozje mleko kmalu po 6 mesecu, kravje pa malo pred 7. Se mi zdi, da je bilo tako. Vem, da sem ji prej dala kozje. Na začetku precej razredčeno (1:3 v korist vode) (obe vrsti mleka) , pol pa vedno manj. Zdaj ji dajem 1:3 ali 1:4 v korist mleka. Na mleku v prahu od Pomurke sem jaz zraslauser posted image . Pila sem ga od 2. meseca naprej.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Osemmesečnik
27.1.2011 22:23:19   
slovenka
Ajme, mi pa čisto nasprotje, čez dan kot ostali, 1x, ponoči pa ima skoraj ves čas zizo v ustih,sicer ne spi. Sem včasih komot spala zraven njega, zdaj pa me že bradavice bolijo od tega, ima 3 zobe..., pa niti spati ne morem med dojenjem. Ne mara dude, ne flaške. sploh ne vem, kaj narediti :(

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Osemmesečnik
3.2.2011 12:07:33   
BARO
pr ns je blo isto tko dokler ni zbolu in sploh ni jedu 10 dni nč sam pil je čaj. Ko smo pa prišli domov iz bolnce je počasi ačel jesti. Tud ponoč se mi zbuja na vsako uro ali dve z jokom in izsiljuje zizo. user posted image

Men je pa v bolnic mleko kar počas zmankal ker tud zizal ni v bilnici.Zdej ni pa rad ker bil ker naprej na zizi in to sam ponoč. user posted image

Flaške pa ne mara. Sem probala aptamil, bebexkove mleko pa ga noče. Pred bolnico sva pa pila alpsega mleka pa ponoč se enkrat podojila.

Zdej pa ne smojo nič in se ker naprej dere ponoč

Kaj narediti?
je pa star 8 mesecev

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?