|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečane bezgavke za ušesom?
18.1.2011 14:38:52   
Brbs
Zdravo,

danes smo pri našem 4-letniku zatipali za dober grah trdo bulico za ušesom - nekje v višini sredine ušesa takoj za njim. Ali ga boli, ne vem, ker ga vsak dan nekaj boli (pravi da ga, ampak se zraven reži) user posted image

Pediater je rekel, da naj opazujemo če bo izginilo, če ne pa čez nekaj dni pridemo.
Drugače mu malenkost teče iz nosa, danes ponoči je tudi precej kašljal, a vročine nima.

A je možno, da tam zatečejo bezgavke?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečane bezgavke za ušesom?
18.1.2011 15:25:10   
diana 28
Mene pa je skrbelo za partnerja kaj je to, ker sem opazila za ušesom bulico. S tvojim postom sem izvedela, da so to morda bezgavke. Je pa nekaj tem po internetu. Večinoma piše naj nebi bile nevarne. Mene pa kar skrbi...user posted image

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=103582.msg1921076

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečane bezgavke za ušesom?
18.1.2011 15:31:23   
Brbs
ja ja ravno to temo sem prej našla in se malo pomirila user posted image

že prej sem to sumila, ampak se mi je zdelo čudno, da je tik za ušesom kot da bi bil izrastek na kosti. Pa zgleda, da je tudi možno, če mi bo še katera potrdila, bom toliko bolj vesela. A pri tvojem partnerju je tudi tako?

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečane bezgavke za ušesom?
18.1.2011 15:48:27   
diana 28
Ja, prav podobno kot opisuješ. Tik za ušesom in malo bolj dol od ušesa sem opazila, da se mu je naredila kot neka bulica. Kot neka ''oteklina'' na kosti... Jaz non stop gledam to in me je kar strah. Kot zgleda pa je kar pogosto in ni nekaj nevarnejšega. Vsaj upam...

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečane bezgavke za ušesom?
18.1.2011 20:41:40   
ribica.
tudi moj fantič je imel to, pred par leti, na obeh straneh. Je izginilo samo od sebe.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?