|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatek za nego otroka
18.1.2011 15:45:53   
vijolica02
Moj otrok ima atopijski dermatitis, zdaj pa so mu odkrili še astmo. prej sem dobivala dodatk za nego, lani pa mi je poteklo in mi niso podaljšali, ker naj bi se stanje izboljšalo. zanimam me, če lahko zdaj, ko dobim potrjeno za astmo vložim ponovno, ali za to ne pripada
hvala in lp

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 18.1.2011 19:23:57 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatek za neto otroka
18.1.2011 15:51:33   
Precious
Vlogo lahko odda kdorkoli ,tako da kar oddajuser posted image

(odgovor članu vijolica02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatek za neto otroka
19.1.2011 12:35:43   
mamicaTaja
Dodatek za nego otroka je pravica , ki jo lahko uveljavlja eden od staršev za otroka, ki potrebuje posebno nego in varstvo.  Do dodatka je upravičen dokler trajajo razlogi oziroma do otrokovega 18. leta starosti.   Dodatek za nego otroka je mesečni prejemek, ki znaša  100,57 evrov. Dodatek za nego otroka se uveljavlja na pristojnem centru za socialno delo po otrokovem stalnem prebivališču, vlogi (ki jo dobite na centru ali natisnete s spletne strani MDDSZ) pa je potrebno priložiti fotokopijo zdravstvene dokumentacije, pri čemer zadnji izvid ne sme biti starejši od enega leta. Center o pravici odloči na podlagi mnenja zdravniške komisije.

kopirano iz strani e-uprave

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodatek za neto otroka
20.1.2011 15:29:55   
an12ka
pozdravčki.
mene pa zanima koliko časa ste čakale na odgovor za to nego in pomoč?namreč jaz sem oddala to vlogo 5 mesecev nazaj in do danes še ni odgovora...je to normalno da se tako dolgo čaka?

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodatek za neto otroka
20.1.2011 15:35:17   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: an12ka

pozdravčki.
mene pa zanima koliko časa ste čakale na odgovor za to nego in pomoč?namreč jaz sem oddala to vlogo 5 mesecev nazaj in do danes še ni odgovora...je to normalno da se tako dolgo čaka?



Ne, ni normalno. Pokliči na CSD in vprašaj, kje se je zataknilo.

(odgovor članu an12ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodatek za neto otroka
31.1.2011 19:42:27   
an12ka
dame hvala za pomoč...
sem pa vprašala na CSD in mi je gospa pojasnila,da v naših koncih je to normalno in da včasih čakaš tudi do pol leta in da velja datum s katerim dnem je bila vloga oddana...torej še čakamo :D

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodatek za neto otroka
31.1.2011 19:58:52   
Precious
Ni normalno.Tudi komisija ima roke,ki jih mora upoštevati. Mislim da je tudi za njih 3 mesece. Pozanimaj se kje je sploh vloga

(odgovor članu an12ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodatek za neto otroka
2.2.2011 12:51:39   
an12ka
očitno je normalno,ker sem čakala točno 5 mesecev in 20 dni,no včeraj pa le odgovor in je odobreno user posted image kot sem rekla,da mi je gospa pojasnila je danes toliko vlog in enostavno vzame za nekatere veliko časa in traja.itak poa se upošteva datum s katerim dnem je vloga oddana in dobiš za nazaj denar...torej bravo mi in škoda da na račun alergij user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dodatek za neto otroka
2.2.2011 15:23:03   
Tejča05
Ali mi laahko kdo pove kaj je to in kdaj uveljavlaš? Ker moj 9m otrok ima tudi a. dermatitis in glede na ta pogovor tu na RR potem lahko oddam vlogo?

Hvala za odgovore.

lps

(odgovor članu an12ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dodatek za neto otroka
2.2.2011 15:29:22   
Precious
an12ka ni . To je isto kot če bi človek na socialno pomoč čakal 90 dni. Potem pa bi dobil odobreno-normalno?!... in tudi po zakonu ni tako in ne bi smelo biti takouser posted image

Tejčka VSAK lahko odda vlogo.Vtipkaj v google dodatek za nego otroka in ti bo vse podrobno napisano .

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dodatek za neto otroka
3.2.2011 20:10:51   
nincy29
hvala bogu za net in forum!
zdaj zvem da mi pripada dodatek zaradi AD..jao jao

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dodatek za neto otroka
3.2.2011 20:44:58   
nincy29
a more otrok res imet potrjeno alergijo na 3 osnovna živila da odobrijo dodatek??

< Sporočilo je popravil nincy29 -- 3.2.2011 20:45:21 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dodatek za neto otroka
5.2.2011 7:57:22   
an12ka
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

an12ka ni . To je isto kot če bi človek na socialno pomoč čakal 90 dni. Potem pa bi dobil odobreno-normalno?!... in tudi po zakonu ni tako in ne bi smelo biti takouser posted image

Tejčka VSAK lahko odda vlogo.Vtipkaj v google dodatek za nego otroka in ti bo vse podrobno napisano .


Precious,ne morem da te ne komentiram...namreč dodatek in pa socialna pomoč sta si čist različni zadevi...kot je že ime dodatek pomeni nekaj kar je dodatno in ni nujno potrebno in s tem razlogom niso vsi do tega upravičeni,torej ker ni nujno tudi ni potrebno da je takoj vloga rešena.pač za nekatere porabijo več časa kot za druge,važno je da se upošteva datum vloge s katerim je bila vloga vložena...še malo pa mi bo žal da sem vprašala za nasvet in povedala kako je bilo,ker potem se takoj nekdo najde,ki ima neke pripombe...brez zamere ampak tko je

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dodatek za neto otroka
5.2.2011 7:59:00   
an12ka
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

a more otrok res imet potrjeno alergijo na 3 osnovna živila da odobrijo dodatek??


mi imamo potrjeno alergijo na jajce in sum na mleko (pijemo neocate) in so nam odobrili...oddaj,nič ne škodi

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?