|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fižol
26.1.2011 19:25:20   
smotka.dt
Doma imam 7. mesecev starega user posted image , uvedla sem že kar veliko stvari.
Zdaj razmišljam o fižolu. In ne vem katerega in kako naj mu ga pripravim. Pa me zanima, če katera svojmu user posted image ponudi fižol in kako ga pripravi. Na razpolago imam domač fižol v stroku in pa mlad oluščen fižol.


hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fižol
26.1.2011 19:27:38   
constanca

Ne vem, meni se zdi malo zgodaj za fizol.
Strocnice, kot so fizol, grah, leca itd. naj bi se uvajalo po (pri) enem letu.

Vsak zase ve - oz. za svojega otroka.


(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fižol
26.1.2011 20:26:35   
pajkica
Ravno zadnjič sem brala, ko je Tanč pisala, da se fižol lahko že kar zgodaj da, le da ga moramo prej olupit, ker lupina napenja.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fižol
26.1.2011 21:50:25   
K_a_t_i
Jaz ga pri 8m še nisem uvajala. Sem pa probala grah okrog 7. meseca pa mu ni pasal. Se pa spogledujem zdaj s čičeriko. Imam že nekaj časa pripravljeno. Od fižola bi pa jaz rekla, da je najbolj "nedolžen tisti čisto mlad - ko je praktično samo strok (zeleno) brez fižolov. V kaki juhici ga čisto "vidim" zraven ostale zelenjave user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fižol
27.1.2011 13:26:31   
ursi
Jaz sem bila ravno danes v posvetovalnici s tamalim ob starosti 9 mesecev, pa je rekla, da bi že lahko probala fižol, stročnice,grah (fižolovke, v mineštrah in pdb.). Če pa vidim, da ga napenja, pa za nekaj časa prekineva in začneva zopet.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fižol
27.1.2011 13:31:20   
kajajaka
Jaz sem s problematičnimi jedmi, kot so lahko čokolada, fižol in jagode počakala do enega leta, vse ostalo sem postopoma uvajala od 4 meseca, ko smo začeli z jabolčki...
Meni se zdi prezgodaj za fižol. Zakaj bi malčka napenjalo, če ni nujno. Saj v fižolu ni nič takega brez česar ne bi mogel, če vse ostalo papca.
Sem pa nekje pri 10 mesecih poskusila s stročjim fižolom, ampak ga ni marala in je nisem silila.

aja še to - nisem ji dala direktno fižola, zelenjavne juhe v katerih je bil fižol ali mineštro z makaroni in fižolom... sem ji pa dajala pred enim letom. Samo sem ji pač samo makarončke in juhico dala...

Sicer pa poskusi. Če ga ne bo napenjalo mu ga komot daješ. Naša je imela kot dojenček krče in sem bila potem pri takšnih stvareh bolj previdna.

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 27.1.2011 13:33:46 >

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fižol
27.1.2011 16:46:20   
nusi
Fižol sem mu dala malo po 7 mesecu, jedel ga je v ričetu, na moje presenečenje ga sploh ni napenjal.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fižol
27.1.2011 21:30:13   
smokyhawk
fižol,grah,vse to sn dajal mal pred 7 mesecem,kot v kaki zelenjavni župci sem skuhala,al pa kako grahovo omakco pa to,in ni ga nič napenjalo....amapk pr mojmu že od samega začetka nisem imela problemov z napenjanjem....tu pa tam kdaj prdne to pa je touser posted image user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?