|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piškoti
3.2.2011 20:51:14   
natasarobi
Danes sem našemu ponudila plasmom (ki so od 4 meseca dalje) piškot za 'lizat', pa so tako krhki, da sem mu ga vzela, ker je navalil tako na piškot, da sem se bala da ga bo na pol zlomil in da se bo začel davit. Nato sem piškot nadrobila in zmiksala skupaj z jabolkom, pa se mi zdi, da jabolko ni imelo nobenega drugačnega okusa oz. je bilo vse 'vodeno' kot prej, ko je imel samo jabolko.

Na kakšen način ste ve ponujale piškot oz. koliko piškotov v sadje? Če so pa še kakšni piškoti za otroke, ki so fini in niso tako krhki za 'lizat' - se priporočam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Piškoti
3.2.2011 21:15:20   
mini86
js sm mu kupovala oz še sdaj kupim da mu zmešam med breskvo in skuto lino piškote..
ma js pa nimam u glavi da bi se našmu tok drobile..stopile ja-ampak to je bistvo ane..pa tud dvomim da bi cel košček dol pogoutnil-bi ga pomoje premetavu v ustih tm se pa itak hitr stopi..

kok piškotov..po občutku..če maš velko jabolko, ne vem 2-3..odvisno kakšno gostoto bi želela..

ne skrbi glede tega kok jih daš notr..2x boš nardila kašo pa ti bo že vse jasno

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Piškoti
3.2.2011 21:24:08   
Lantea
Daj mu tisti keks nazaj v roko, pusti da ga liže, grize...ti se pa zraven usedi in ga opazuj. Če se bi mu zaletelo, si kar zraven in ga boš "rešila". Mu ne bo nič hudega, če se mu malo zaleti...kako se bo pa drugače naučil grizti. Jaz imam isto plazmon...najprej sem ji dala tistega, ki je kao za v mleko, ker se ful hitr raztopi...pa ga je čist lepo zlizala. Pa tud odgrizne (še nima zobkov) že včasih, pa lepo pomelje v ustih in je to to.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Piškoti
4.2.2011 10:11:28   
razglednica
se strinjam user posted image

tako tudi sama delamuser posted image user posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Piškoti
4.2.2011 21:52:43   
nusi
jaz sem kupila plasmon brez gluten za v mleko in mu ga dala za lizat, samo si ga je nabasal po kosih v usta, zato ga je teba gledat kaj dela. Meni so zanič, tudi okus hrane mi po njih ni všeč, zato jih ne uporabljam. Za žvečit m u dam skorjo kruha

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Piškoti
5.2.2011 18:54:10   
natasarobi
Sem mu jih kar v mleko dala in mu poem dala za poiskusit. Malo kar je ostalo sem dala med jabolka.

Ne vem, tako krhki so ti piškoti, naš pa vse rad 'raztrančira', da res ne vem kaj bi ratalo s piškota. Za lizat mu bom kasneje raje dala.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Piškoti
7.2.2011 22:25:43   
cepetavka
Mene pa zanima zakaj dajete piškote otrokom? Za priboljške? Da jih nasiti? Kdaj pa ste dale prvič piškot otroku?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Piškoti
8.2.2011 12:53:38   
natasarobi
Jaz sem mu dala piškot zaradi uvajanja glutena. Ker sem videla, da jih ok prenaša mu jih bom včasih dodala kakšnemu sadju ali rižu za malico, da ga bo malo bolj nasitilo kot samo sadje. Gledala sem pa tudi že večerne kašice, ki so za lahko noč in imajo tudi piškot.

(odgovor članu cepetavka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Piškoti
9.2.2011 10:08:07   
bobi83
Strinjam se z Lanteo...
jaz sem tudi tako začela.
Pa daj ji tudi kruh (men je ped. svetovala, ko je imel 5,5 mesecev) - da se bo učila žvečenja. Zdaj imamo 7,5 in mu gre zelo dobro. Pa pasirane hrane ni od začetka maral! user posted image
Plasmon so super! Sam pazi, da ne boš pretiravala, ker so ful kalorični user posted image
Nasplošno, vsi izdelki Plasmon so dobri (imam srečo,. ker živim ob ita. meji in plasmon je italjanski user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Piškoti
9.2.2011 17:17:16   
nusi
zakaj sem mu dala pikot? Kaj pa vem iz firbca, me je zanimalo če ga bo jedel, ni bil prav navdušen in itak mu jih ne bi dajala, raje mu dam navaden kruh za glodat.

(odgovor članu bobi83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Piškoti
12.2.2011 17:39:39   
arruba
Piškoti Plazma so manj krhki od Plasmonovih. Sem pa sedaj ugotovila, da imajo v ponudbi tudi mlete, kar je super zaradi doziranja za mešanje s sadjem. Naš mali jih ima ful rad.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?