|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralne kroglice-Ecoballs
11.3.2011 20:11:57   
titanik
Ima mogoče katera izkušnje z temi pralnimi kroglicami.Kako se obnesejo?

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.3.2011 21:48:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu titanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
12.3.2011 11:01:16   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

pobrskaj po iskalniku, je veliko o tem napisanega.

sicer pa menim, da je to navaden nateg.


Ja, tudi sama sem čedalje bolj prepričana v to. Ampak ne teoretično, ampak praktično.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
12.3.2011 12:04:10   
zvezdica_1
znanka jih je imela, uporabljala navdušeno,potem pa ugotovila, da ima vse cunje zaprane..... seveda prepozno. pa še obleke so se ji zmuckale, ker je korgla imela neke "izrastke" za večjo učinkovitostuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
13.3.2011 18:16:16   
titanik
Sem se tudi jaz sedaj malo pozanimala,pa jih nič kaj ne hvalijo.Bodo kar v škatli ostale.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
19.3.2011 16:00:32   
klupko
Odsvetujem nakup!
Moja se je med samim pranjem "odprla" in so se mi tisti kamenčki raztresli po stroju. Za pop**** user posted image user posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
21.3.2011 14:44:03   
honey
Jaz imam to kroglo (sicer ne vem znamke) in sem zelo zadovoljna z njo. Perem tako na 30 kot na 60° z njo in mi res opere vse perilo - razen seveda kakšnih hudih mastnih madežev - tam pomaga samo Vanish, pa še ta ne vedno.

Tudi mož je bil skeptičen in se je jezil, za kakšne traparije zapravljam denar. Pa sem mu dokazala učinkovitost - oprala sem dvižne trakove (ne vem, kako se jim drugače reče - gurtne), ki jih ima sine obešene na drevju namesto gugalnic. Tam so visele od spomladi do jeseni, otroci so se igrali na njih, res so bile umazane, da so bile že kar črne (drugače pa so rdeča in dve zeleni). Vrgla sem jih v pralni stroj in jih oprala na 30 ° samo s kroglo - so prišle ven kot nove.

Tudi ostalo perilo perem samo s to kroglo in pride ven vedno čisto in nič zaprano. Pa še razbarva se mi ne, tako kot s praškom.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralne kroglice-Ecoballs
20.4.2011 17:13:02   
niwaj
Jaz sem pred 1 tednom dobila to kroglo in morem rečt da je ok. Perilo je mehko brez dodajanja mehčalca (sicer ne diši ampak ok). Trdovratni fleki pa tk ko je honey rekla: samo z vanishom pa še tisti včasih ne gredo ven. Sem pa danes malo iskala zate pa sm našla: O pralni krogli
Upam da ti pomaga!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?