|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.4.2011 22:23:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Patrik - za vedno naš
6.4.2011 22:26:35   
Majcika2
Sibill.... iskreno sožalje.... v mislih sem s tabo... user posted image user posted image .....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Patrik - za vedno naš
6.4.2011 22:53:52   
Zvončka
Iskreno iskreno sožalje...ne najdem besed... 

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   [Brisano sporočilo]
6.4.2011 23:18:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zvončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Patrik - za vedno naš
6.4.2011 23:22:24   
erna14
sibil iskreno sožalje...ne morm vrjeti in ne moram razumeti zakaj???pa vendar....bodi močna za Lukasa in svojega moža in tudi za sebe..vrjami Patrik bi si to želel....naj počiva v miru... 

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Patrik - za vedno naš
6.4.2011 23:26:27   
hermy1
user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Patrik - za vedno naš
6.4.2011 23:35:09   
lex
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 7:42:32   
pikica*
Sibil, sožalje tudi z moje straniuser posted image . Ne bom rekla, da bodi močna za druge, ker zna to biti včasih strašno breme. Dovoli si žalovati na svoj način. In ne pozabi, da bo Patrik vedno ob tebi in v tebi.   

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:01:20   
soni
Iskreno sožalje!user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:04:21   
Nenya
user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:12:57   
brkn83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iskreno sožalje.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:21:42   
amm4
Iskreno sožalje!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:44:38   
*sonchek*
Draga Sibil, iskreno sožalje tebi in celi družini. user posted image user posted image user posted image
Patrik, naj ti bo lepo med angelčki - čuvaj svojo družinico. user posted image

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 8:58:49   
Sibil_
Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:04:18   
KIKI****
O moj bog, Sibil,user posted image user posted image user posted image user posted image en koš objemčkov za vas vse ... user posted image user posted image user posted image ...

user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:05:21   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.




Draga Sibil, mož, mali bratec-že od včeraj neprestano mislim na vas, zelo mi je hudo, jokam, ne morem vrjeti da se je usoda tako grdo poigrala z vamiuser posted image user posted image user posted image ...težko je karkoli napisati, ker izgubiti otroka je največja žalost in trpljenje ki doleti starša!
Naj vas Patrik čuva, vedi, da bo vedno poleg Vas in ko boste pripravljeni enkrat..nekoč...boste razbrali njegove znake in vedeli da kljub temu da ga fizično ni več med vami, je na neki drugi ravni vedno tu, vedno z vami...velik user posted image !

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:08:49   
Anonimen
Oh, Sibil, ne dojemam. Grozno, grozno kruta je usoda.

Mislim na vas in na Patrika, čuva vas mali angelček. user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:14:04   
bebii
Iskreno sožalje vsem skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:15:07   
juhica
Sibil RR, moje sožalje ob izgubi ljubljenega sinkota user posted image user posted image user posted image .

Čeprav se ne poznamo, me je zelo prizadelo, ko sem včeraj prebrala.
Spomnilo me je na mojo nemoč in vse druge občutke, ko sem skoraj izgubila svojega starejšega sina pol leta nazaj, je bil čudež, da je preživel, celo brez posledic, ampak še zdaj skoraj vsak dan pomislim na to, da ga lahko ne bi bilo več in mi še vedno stopijo solze v oči...

Ne predstavljam si kaj preživljaš, kljub vsemu tebi in tvoji družini želim, da preživite jutrišnji dan, in da bo to zadnji najtežji dan v tvojem življenju user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:17:15   
Matejčika
Moje iskreno sožalje! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:20:58   
Petyyyy
Draga Sibil

Nimam besed z katerimi bi lahko izrazila sočustvovanje, ISKRENO SOŽALJE celotni družini, tebi pa moč vsega sveta, da boš zmogla vsak naslednji danuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:37:34   
Wannabemommy
Nimam besed, sam solze mi drsijo po licu,....tud sama imam Patrika in lahko si sam zamislim tvojo oz. vašo bolečino ob izgubiuser posted image user posted image user posted image , lahko sam rečem iskreno, globoko sožalje in da smo z mislimi z vami.

Tega nebi smel doživet noben starš,.......user posted image user posted image user posted image  vaš angelček Patrik pa naj počiva v miru,..............user posted image

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:38:10   
nincrli
Draga Sibil res iskrene sožalje tebi in družini tudi od mene! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:45:35   
ČebelicaMaja
Iskreno sožalje Sibil user posted image ...res je kruto in nedoumljivo, kako usoda obrne življenje v drugo stran. Ne morem si misliti kakšno bolečino doživljate in šok, tisoč vprašanj, tisoč dejanj... veliko nas je, ki iskreno sočustvujemo s teboj in tvojo družino.
Ne bom govorila, da bodi močna, ker dejansko ob taki žalosti samo plavaš s tokom, želim pa ti, da bo nekje...nekoč...čas omilil bolečino, ki je najverjetneje te dni skoraj nepredstavljiva...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:45:59   
pomar*ANČA*
moje iskreno sožalje!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?