|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 20:58:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če ne maš pa še vedno takega, kot sem ga jaz kupla za okoli 790e, neki takega. Tle je slikica od mojega kavča:

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=H1J4AxDH9DDMIHJK


Vzameš blažo s sabo v Ikejo, dobrega malarja - in imaš kombinacijo za par let.


(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:09:29   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če ne maš pa še vedno takega, kot sem ga jaz kupla za okoli 790e, neki takega. Tle je slikica od mojega kavča:

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=H1J4AxDH9DDMIHJK


Vzameš blažo s sabo v Ikejo, dobrega malarja - in imaš kombinacijo za par let.




Niti malarja ne rabiš, ki jaz tudi to obvladam.user posted image . mam celo stanovanje v barvah, vse sama barvala.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:21:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če ne maš pa še vedno takega, kot sem ga jaz kupla za okoli 790e, neki takega. Tle je slikica od mojega kavča:

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=H1J4AxDH9DDMIHJK


Vzameš blažo s sabo v Ikejo, dobrega malarja - in imaš kombinacijo za par let.




Niti malarja ne rabiš, ki jaz tudi to obvladam.user posted image . mam celo stanovanje v barvah, vse sama barvala.user posted image



Sem videla user posted image .

Se vidi, da imaš okus - za relativno malo denarja si izvlekla zelo veliko iz stanovanja, ki ni novo (vsaj meni ni videti), in ima svojo noto. Tako da samo potrjuješ mojo teorijo user posted image .

No, jaz tudi barvam sama, lahko izmenjava izkušnje user posted image user posted image . Ali se lotiva biznisa user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:26:30   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Če ne maš pa še vedno takega, kot sem ga jaz kupla za okoli 790e, neki takega. Tle je slikica od mojega kavča:

http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=H1J4AxDH9DDMIHJK


Vzameš blažo s sabo v Ikejo, dobrega malarja - in imaš kombinacijo za par let.




Niti malarja ne rabiš, ki jaz tudi to obvladam.user posted image . mam celo stanovanje v barvah, vse sama barvala.user posted image



Sem videla user posted image .

Se vidi, da imaš okus - za relativno malo denarja si izvlekla zelo veliko iz stanovanja, ki ni novo (vsaj meni ni videti), in ima svojo noto. Tako da samo potrjuješ mojo teorijo user posted image .

No, jaz tudi barvam sama, lahko izmenjava izkušnje user posted image user posted image . Ali se lotiva biznisa user posted image .

user posted image user posted image user posted image

Ja naša bajtura je iz leta 1850.user posted image

so pa že prej tle živeli neki kreativni ljudje. Mislim leta 1850 al pa malo kasneje, ker smo spodaj našli, ko smo gulli zid, pa na novo delali, vse sorte barv. celo siva z temno modrim vzorcem,.. tako, da je moj vprašal, če mi samo polakira čez.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:28:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image user posted image user posted image

Ja naša bajtura je iz leta 1850.user posted image

so pa že prej tle živeli neki kreativni ljudje. Mislim leta 1850 al pa malo kasneje, ker smo spodaj našli, ko smo gulli zid, pa na novo delali, vse sorte barv. celo siva z temno modrim vzorcem,.. tako, da je moj vprašal, če mi samo polakira čez.user posted image



Zakaj je smešno - na pol resno mislim, če še nisi našla službe user posted image .

Zanimivo, kam na zanese pot...in kako ustvarjalni so bili včasih...preden je prišel bel jupol user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:29:31   
elevitka
Tudi moje mnenje je da je škoda metati stran denar za začasno pohištvo... če mislita hišo urediti na novo z novim pohištvom ...

kaj pa dipo ? http://www.dipo.si/angebote.htm v reklami imajo trenutno kavč za 99 € in enega za 199 €, v tem katalogu imaš tud zelo lepo spalnico z omaro v belo robida barvi za 399€ (komoda za doplačilo), predsobno omarov rjavi barvi za 99 €, dnevno sobo komplet v beli barvi za 249€,

Akuhinje recimo v avstriji (Graz) Momax... z aparati vred 500 € http://www.moemax.de/sortiment/c/product/Einbaukueche/SINGLE-BLOCK/002539001231/index.html

še nekaj kavčev http://www.moemax.de/sortiment/c/category/Sofas/MD0306/index.html
kuhinjske mize http://www.moebelix.at/sortiment/c/category/Tische/4.9/index.html
stoli http://www.moemax.de/sortiment/c/category/Stuehle/MD021202/index.html





_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:31:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image user posted image user posted image

Ja naša bajtura je iz leta 1850.user posted image

so pa že prej tle živeli neki kreativni ljudje. Mislim leta 1850 al pa malo kasneje, ker smo spodaj našli, ko smo gulli zid, pa na novo delali, vse sorte barv. celo siva z temno modrim vzorcem,.. tako, da je moj vprašal, če mi samo polakira čez.user posted image



Zakaj je smešno - na pol resno mislim, če še nisi našla službe user posted image .

Zanimivo, kam na zanese pot...in kako ustvarjalni so bili včasih...preden je prišel bel jupol user posted image user posted image user posted image user posted image


ja , še vedno sem brez službe, brez dela pa še ne.user posted image . kaj ti si tudi? user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:37:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image user posted image user posted image

Ja naša bajtura je iz leta 1850.user posted image

so pa že prej tle živeli neki kreativni ljudje. Mislim leta 1850 al pa malo kasneje, ker smo spodaj našli, ko smo gulli zid, pa na novo delali, vse sorte barv. celo siva z temno modrim vzorcem,.. tako, da je moj vprašal, če mi samo polakira čez.user posted image



Zakaj je smešno - na pol resno mislim, če še nisi našla službe user posted image .

Zanimivo, kam na zanese pot...in kako ustvarjalni so bili včasih...preden je prišel bel jupol user posted image user posted image user posted image user posted image


ja , še vedno sem brez službe, brez dela pa še ne.user posted image . kaj ti si tudi? user posted image



Nisem, trkam, ne brez enega ne drugega.
Samo tko...zakaj pa ne? Btw, sem ravno kuhinjo odela v nove barve user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:38:45   
blaža
Dej kako slikico.user posted image

Jaz sem vedno mislila, da bom mela v modernem stilu, minimalizem, ker sem taka po karakterju mi se zdi. Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:50:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image


Super je user posted image , sploh tista postelja mi je všeč...user posted image .


(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:52:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image


Super je user posted image , sploh tista postelja mi je všeč...user posted image .




Ooo da pohvalim svojega možeka, to posteljo je on naredu iz enih starih vrat, ki smo jih našli na podstrešju.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:54:17   
Barik@
dolgo zdržalo. Kuhinja je na netu v sestavih kar je najmanj 1399e, če se prav spomnem. Se pa da skombinirat, če se
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Pa kje dobiš toti kavč za 130€?

v ikei user posted image   (samo ni v L)

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:54:44   
elevitka
tule je tud poceni jedilniški sestavi http://www.jysk.si/130/303/ag/catalog/

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:54:45   
arabela*
najceneje je kupiti v Dipuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:56:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image


Super je user posted image , sploh tista postelja mi je všeč...user posted image .




Ooo da pohvalim svojega možeka, to posteljo je on naredu iz enih starih vrat, ki smo jih našli na podstrešju.user posted image



Svaka čast....
Ma super je, ker se vidi, da ni iz kataloga...

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:57:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image


Super je user posted image , sploh tista postelja mi je všeč...user posted image .




Ooo da pohvalim svojega možeka, to posteljo je on naredu iz enih starih vrat, ki smo jih našli na podstrešju.user posted image



Svaka čast....
Ma super je, ker se vidi, da ni iz kataloga...


to pa itak, take ni.user posted image . jaz sem najbolj vesela, da ne škripa.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 21:58:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Pol pa na koncu kupiva to staro hišo, ki ima take oboke, pa vse na starinsko, je pa ratala ena rustika ven. Ma mi je ok, sem vse ofarbala.user posted image


Super je user posted image , sploh tista postelja mi je všeč...user posted image .




Ooo da pohvalim svojega možeka, to posteljo je on naredu iz enih starih vrat, ki smo jih našli na podstrešju.user posted image



Svaka čast....
Ma super je, ker se vidi, da ni iz kataloga...


to pa itak, take ni.user posted image . jaz sem najbolj vesela, da ne škripa.user posted image



Mislim tako, v celoti, postelja plus stena s tistim vzorcem.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 22:00:48   
blaža
moj taste je reku, da je kot tana del drago. ( zmajeva kletka ). Uno šablono sem kupla v obiju. samo je bla cela zadeva, ki se je preveč limala, ker se zalepi na zid, in če bi jo tako zalepla, bi pobralo rdečo barvo dol, pa sem malo po umazanih tleh povlekla, pa je blo lih prav.user posted image

sta pa barvi dve, samo je prišlo tako malo razlike, da se mi je zlila v eno.user posted image . No ma sej ok. sem tela eno bolj na vijola, ma sej sem se že navadla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poceni pohištvo
12.4.2011 22:01:50   
Anonimen
Tecnobica, kak tloris pripopaj pa svoje želje ... sem že tako rekoč strokovnjakinja za Ikein prodajni program in ti mim grede kaj izrišem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 8:39:59   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Torej, z mojim sva dobila neprofitno stanovanje za par let (upam, da čimmanj). Ker bova kmalu začela z gradnjo hiše, denarja ne bi razmetavala v neko drago pohištvo za v stanovanje. Dala bi čimmanj €, edino kuhinjske aparate bi kupila tadobre, ker bi jih potem uporabila v hiši.

Nucava kuhinjo, spalnico, predsobo, kavč v L in eni nizko omarico za v dnevno. Torej... imate kake ideje, kje dobiti to najcenje. Pa prosim ne mi omenjat Ikeje, ker sva bla tam ene parkrat, pa se nama še vedno zdi vse drago (videla tudi že cenejše), pa tudi všeč nama ni bilo skoraj nič.
Iskala sva že po bolhi, samo folk prodaja 25 let staro kuhinjo za 400€, v Lesnini je pa 2,60m nova kuhinja (sicer Poljska roba, razmajano) za 300 in manj.



Če prav razumem. imela bi poceni pohištvo, ki nebi blo iz Ikeje, nebi blo razmajano, kot v Lesnini in nebi blo rabljeno... Khm, kaj bi vidva pravzaprav rada? Pohištvo iz masivnega lesa, ki se nebi majalo in bi bilo praktično zastonj, pa še postavljeno naj bi blo brez muk....omisli si čarobno palčko.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.4.2011 8:46:22 >

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 8:50:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Torej, z mojim sva dobila neprofitno stanovanje za par let (upam, da čimmanj). Ker bova kmalu začela z gradnjo hiše, denarja ne bi razmetavala v neko drago pohištvo za v stanovanje. Dala bi čimmanj €, edino kuhinjske aparate bi kupila tadobre, ker bi jih potem uporabila v hiši.

Nucava kuhinjo, spalnico, predsobo, kavč v L in eni nizko omarico za v dnevno. Torej... imate kake ideje, kje dobiti to najcenje. Pa prosim ne mi omenjat Ikeje, ker sva bla tam ene parkrat, pa se nama še vedno zdi vse drago (videla tudi že cenejše), pa tudi všeč nama ni bilo skoraj nič.
Iskala sva že po bolhi, samo folk prodaja 25 let staro kuhinjo za 400€, v Lesnini je pa 2,60m nova kuhinja (sicer Poljska roba, razmajano) za 300 in manj.



Če prav razumem. imela bi poceni pohištvo, ki nebi blo iz Ikeje, nebi blo razmajano, kot v Lesnini in nebi blo rabljeno... Khm, kaj bi vidva pravzaprav rada? Pohištvo iz masivnega lesa, ki se nebi majalo in bi bilo praktično zastonj, pa še postavljeno naj bi blo brez muk....omisli si čarobno palčko.

Ma neee ... ravno zaradi tega greš v Ikeo ... mi imamo otroško sobo iz tam: poceni, masiven les, nič nirazmajana po dveh letih in pol uporabe je še kot nova, in vse razen garderobne omare sem lahko sestavila sama v 7. mesecu nosečnosti s fentano nogo (ker sem sama tako hotela) user posted image
Saj ne rečem, vse res ni špica, samo čist vse po difoltu pa tudi ni klump.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 8:52:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Torej, z mojim sva dobila neprofitno stanovanje za par let (upam, da čimmanj). Ker bova kmalu začela z gradnjo hiše, denarja ne bi razmetavala v neko drago pohištvo za v stanovanje. Dala bi čimmanj €, edino kuhinjske aparate bi kupila tadobre, ker bi jih potem uporabila v hiši.

Nucava kuhinjo, spalnico, predsobo, kavč v L in eni nizko omarico za v dnevno. Torej... imate kake ideje, kje dobiti to najcenje. Pa prosim ne mi omenjat Ikeje, ker sva bla tam ene parkrat, pa se nama še vedno zdi vse drago (videla tudi že cenejše), pa tudi všeč nama ni bilo skoraj nič.
Iskala sva že po bolhi, samo folk prodaja 25 let staro kuhinjo za 400€, v Lesnini je pa 2,60m nova kuhinja (sicer Poljska roba, razmajano) za 300 in manj.



Če rabniš za par let, pojdi v Ikeo, dobiš najboljše razmerje med ceno in kvaliteto, imajo solidna vodila - s tem, da je Ikea vsaj v naši branži najcenejša.
Če hočeš pa kvaliteto, ki ti bo trajala in se pant ali vodila ne bodo razmajala po 3 letih, potem moraš vedet, da k temu zraven pride tudi toliko višja cena. Vodila, fronte, mehanizmi so tisti, ki podražijo pohištvo (govorim o nekem srednjem rangu, pri vrhunskih zadevah pride zraven še detajli, natančnost in predvsems toritev in ime).
Pomembno pri ceni so tudi detajli, kaj je v ceno vključeno, ali moraš storitve dodatno plačat, recimo svetoanje, izrise, sta dostava in montaža za doplačilo ali sta v ceni, je pohištvo sestavljeno ali ne ipd. - da nisi potem presenečen, ko končna cena ni 2000€ ampak 2500€.

Lahko malo pogledaš razstavne eksponate, recimo po manjših salonih, kjer ni tak ferker strank in so tudi po 5 letih eksponati kot novi.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 13.4.2011 8:59:40 >

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 8:55:14   
kalbo
Točno tako. Sam če si dobro prebrala avtoričine poste, bi ona pohištvo visoke kvalitete zastonj, ki bi se samo postavilo.

Ikea je super, sam ne za vse, je treba mal pogledat, kaj kupiš. Podobno velja za Lesnino diskont.

Ikeina zakonska postelja je super, sam je bla potrebna manjša predelava sredinske letve. Ikein pograd je zanič, je bil pa zato v lesnini spodaj cenejši masiven zelo dober. Bi si upal it marsikaj počet na zgornje ležišče, kar za ikeinega ne moram ravno trdit. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 9:12:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Sam še zmeraj me najbl skrbi kuhinja. Pa še moj je čeden. pravi, da naj sama izberem, pol k pa mu kaj pokažem, mu pa ni všeč to ali ono,


Čeden al čuden user posted image ?

Te potolažim, je povsem normalen moški, za 99 od 100 je kupovanje kuhinje največja muka. Vem celo za enega, ki je zaspal, medtem, ko je prodajalec risal kuhinjo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Poceni pohištvo
13.4.2011 9:19:35   
liliana
Čeden al čuden ?


Čeden v prekmurščini pomeni, da je pameten........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?