|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 13:22:48   
Nataša31
POzdravljene punce!

Evo mene, zopet se malce oglašam, da vidim kako ste kaj. Jest se učim in učim, pa nič ne gre v glavo. Še malo pa imam izpit8):(.
Tudi pridni smo tale mesec :sloncek:, O je 'baje' že mimo,čeprav ne vem točno kdaj naj bi jo imela, malo jo imam na sumu. ta mesec je bila neverjetno hitro, hm... Kar se tiče znakov imam pa eno novo novičko. Bolijo me bradavičke in to ful. Sploh se jih ne smem dotakniti,moj :love:pa sploh ne, pa srbijo me...Ampak tukaj je spet tale naša psiha, a ne? Malce več sem an WCju, toda tudi to je lahko zaradi tegale vremena:grrr:!
Glede na to, ta smo že v tretjem mesecu bojev, se mi zdi da sem tale mesec vsaj malo odklopila. Sem imela drugo delo. Bomo videli tam okoli 28.ali 29.8. Še dobro da grem 22.8. za 5 dni na morje, pa se bom zamotila in da ne bom denarja metala za teste.ha ha
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 13:25:57   
mihi78
saj veš, vse ki se trudimo imamo vsak mesec kak znak nosečnosti :)-. malo še počakaj pol pa kar v lekarno po test! želim ti, da ugledaš :modri: ali :roza:!
pa ne pozabi nas obvestiti!
LP pa veliko sreče na izpitu!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 13:37:46   
Špela100
O Nataška spet smo skupaj. Jaz pa ne čakam tudi 29.8.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 13:40:44   
Sulfinija
O,jaz sem od jutri naprej komaj v času O in veselo na delo in komaj čakam 3.-4.09-da bo kar bo,ali dve lepi črtici ali pa v roke telefon in se že naročim za IUI.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 13:41:33   
Nataša31
Ojla Špela100!

kako si? Kako kaj kaže tale mesec? Bi bilo fajn, zdaj kakšnega :duda: naštimat. Bi bil majski...
Imaš že kakšne znake, verjetno je za naju še sicer prezgodaj za znake.
Pozdravček!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 14:01:35   
hati
Lep dan vsem skupaj.

Naši boji so ta mesec dosegli eno leto. Dvanajst razočaranj, obilico depresije in iz meseca v mesec več solz in slabe volje. Ne glede na vse zavestno prepričevanje, da bomo enkrat dobili našo pikico, se podzavesti ne da prepričati - no vsaj jaz svoje ne morem. Sicer pa grem na HSG, še ta teden, oz. takoj ko :hudicek: konča. Tam bom potem najbrž dobila kak vzrok, kot so zarastline...in začela se bo ponovna pot bojev...Resnično upam, da bom zbrala vsa pogum in voljo in se pripravila na ponovna razočaranja.


močno stiskam pestke za vse nas :miska: :miska: :miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 14:03:09   
Špela100
Ma jaz sem zdaj čist uredu.
Glih v dnevih O sem in sem vesela, ker sva z mojim :love: pridna. Vse se nekaj hvalijo, da :sloncek: vsak drug dan ali celo vsak dan.Jaz sem pa kar tiho in dam uha dol, ker jaz pa ne zmorem tolk pogosto.Midva največ 4 x na mesec.Ne vem pač pol bi bilo pa že na silo.
Seveda bi bilo fajn enega fižolčka majhnega naštimat.
Ampak se še ne obremenjujem.Še ta teden pol pa bodo živčki začeli delati.Ampak se moram skulirati.

Znakov pa ne bom iskala, ker sem jih že tri mesece imela čisto vse pa ni bilo nič.( ha, ha )Poročaj kako je s tabo.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 14:06:56   
najci
Čao punce!
Mi je všeč tale tema, ker jo tudi jaz NEčakam v 19. ali 20.8.! Sicer se še nisem upogumila in vpisala na seznam, toda sem vseeno vsak mesec nestrpna in imam kar milijon enih znakov.. zakaj mi je danes slabo, me ne vprašat... mogoče pa bo kaj ... ali pa spet samo psiha - ta je ena prava teta Pehta!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 14:27:55   
lenika
Midva sva ta mesec prvič v boju. Seksava lepo pridno vsak dan, ampak sem šele tik pred ovulacijo in meni je že slabo (sedaj vidim, kaj lahko naredi psiha, nosečniške znake brez nosečnosti).

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 18:09:07   
Anitka
Moja O se tudi počasi bliža, mi pa skušamo biti čimbolj pridni 8):)-:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 18:17:40   
Anitka
Aja še to, Najci le sporoči, če želiš, da te vpišem na seznamček. Upam, da boš prav kmalu na seznamu nosečk.:miska::miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 18:42:21   
PiaM
Vam vsem želim, da je ne dočakate vsaj 8 oz. 9 mesecev!!!

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
16.8.2005 19:40:52   
Anitka
PiaM hvala za lepe želje in upam, da se nam večini ta želja res uresniči.:miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
17.8.2005 9:23:28   
DrejcDrejc
34. dan, :hudicek: pa še ni. Ne vem, al naj si že dopustim kaj veselja, al naj se še prepričujem, da se še sploh ne ve, :hudicek: še lahko pride, pol bo pa žalost...
Kaj pravte, al naj že frčim po test v lekarno?

Znaki pa, ohoho, sej veste, kak je z njimi - če si :nosecka: ali pa ne, jih je zmeraj na pretek - tak da jim sploh ne verjamem. Imam pa prsi tolk občutljive, da sem si danes šla nabavit prvič kr tri modrčke brez kosti, ker me prav bolijo zarad tiste trde zadeve. In čudne bolečine, takšne zelo podobne tik pred menstruacijo, vsak dan parkrat, pa ne za dolgo. In tu in tam kakšna slabost in omotica. Ah...

Kam človek pride... niti svojemu lastnemu telesu ne verjameš, ko te parkrat pusti na cedilu. Smešno.

Še katera v moji situaciji ;) ?

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
17.8.2005 9:30:37   
biba77
DrejcDrejc, dobro kaze!
Po moje lahko mirno stopis do lekarne. Drzim pesti!:miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
17.8.2005 11:02:51   
najci
Se strinjam. DrejcDrejc hitro v lekarno! Kako sploh zdržiš tako dolgo?!? Držimo pesti!!!
Anitka, s seznamom pa bom še malo počakala... upam, da sploh ne bo treba... upam vsak mesec...

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kako smo kaj (ne)čakajoče?
17.8.2005 11:12:49   
DrejcDrejc
Saj v bistvu ne zdržim... ampak vem, da lahko gre še kup stvari narobe ... pa se nočem prehitro veseliti. Sicer pa, bom šla v lekarno. Saj nimam kaj izgubiti, razen tistega jurja - ne bo prvič ;)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?