|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eko čiščenja in čistila
5.5.2011 10:52:14   
Alisa
Pozdrav,
Pred časom je bila neka gospodična pri meni doma in me obvestila o samih čistilih, ki jih uporabljamo v svojih stanovanjih, službah, itd. Sama sem bila presenečena koliko stvari vsebujejo sama čistila in kakšno škodo delajo našem zdravju. tako sem se odločila da tudi jaz pripomorem vsaj kapljico v morje glede ekologije in uporabi čistil, da jih izločim iz stanovanja in narave.In s tem ne škodujem več sebi in svoji družini, predvsem pa pazim tud na naravo.
- ni več onesnažena narava
- ne škodujem svoji družini z raznimi škodljivi stvarmi v čistilih
- ne jemjejo mi več čistila prostora v kopalnici in vseh drugih omarah
Res je super tale zadeva, sam aparat, kater bo res naredil revolucijo v gospodinstvu.
Vsa pohvala proizvajalcem,
zadovoljna stranka


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eko čiščenja in čistila
5.5.2011 14:04:57   
Freya88
In point tega posta je?
Ni reklama, ni opozorilo, ni priporocilo...!?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eko čiščenja in čistila
6.5.2011 10:21:20   
Alisa
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

In point tega posta je?
Ni reklama, ni opozorilo, ni priporocilo...!?



A kaj je point tega posta?
To da smo ljudje čist premalo obveščeni o škodljivosti čistil, oz. da ne beremo samih opozoril na čistilih.
V lokalu kjer sem delala je bilo na cetu od Lidla - W5, napisano da naj čistilo uporabljamo z zaščitnimi očalami in rokavicami. In ko enkrat to prebereš mal začneš razmišljat kaj je notri v čistilih.
Jaz sem samo hotela povedat da sem vesela da sem začela na drug način čistit in da mogoče še katera oseba mal pogleda in pazi bolj nase in na okolico.
Sicer pa reklama? A sem kaj pisala ker aparat al kaj, če komu naj kaj ni prav pa naj zbrišejo ta post user posted image .


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: eko čiščenja in čistila
12.7.2011 15:52:58   
speaker226
Na področju eko čiščenja se dogajajo kar veliki koraki. Naprimer zadnjič sem naletel celo na objavo o ekološkem pranju vozila.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Znižano plačilo vrtca
Stroški plačila vrtca so lahko zelo visoki in marsikateri starš si jih ne more privoščiti, zato je še kako dobrodošla po...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?