|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med dojenjem
10.5.2011 18:58:50   
mala kepica
Pozdravljene ,mene pa zanima tista ki se je trudila zanositi med dojenjem
v kolikem poskusu vama je uspelo ali sploh ne..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Med dojenjem
10.5.2011 20:00:07   
Jassika
Sicer nisem tista, ki si jo mislila, ampak ti lahko povem svojo izkušnjo. user posted image sem dobila 7 mesecev po porodu. Ko je bil mali star 11 mesecev sva začela delat na user posted image , jst sem še vedno dojila. In ker ni bilo nič 2 ciklusa, sem nehala dojit in tako je v naslednjem ciklusu ratalo user posted image . Priznam pa, da nisem mislila, da bo tako hitro ratalo, sem lepo presenečena. Poznam pa kar nekaj takih, ki so dojile in zanosile, tako da je možno. Pri meni pa je bilo očitno potrebno prej nehat dojit. Ampak to sem tako ali tako mislila še pred tem, ker se je mali samo še uspaval na zizi in sploh ni več vlekel, poleg tega sem šla spet delat in je sve prišlo kot naročeno user posted image

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Med dojenjem
10.5.2011 20:20:26   
m_o_i
moji sestricni je uspelo TAKOJ(dete staro 4 mesece, se dojila, brez menstruacije, bla bla) in sta si samo enkrat edinkrat privoscla brez kondoma.

hopla-pa ima dve punckiuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?