|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   11. dan diete
17.8.2005 20:48:04   
Mariposa
Jutri je meni zeeeelo ljub dan diete9nebesa Še posebej večerja je obrok, ki mi je od celega ciklusa štirih dni najljubši;)

Odločila sem se, da bom za kosilo jedla slane Tuc krekerje (en paketek navadnih), zvečer pa dva čokoladna navihančka (Pečjak) za mojo dušo.

Komaj čakam:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   11. dan diete
17.8.2005 20:55:41   
Anonimen
Dobra si!! Ne menjam čokoladnega navihančka za en pravi kos torte. Jaz bom verjetno imela testenine z zelenjavno polivko, potem pa bova z bratovo punco spekli dve vrsti peciva. Pa bom imela sanjsko večerjo. Mnjami......:love::love:

Ja, knjiga pa nam za jutrišnji dan OGLJIKOVIH HIDRATOV ponuja:

Z: 1 banana ali skodelica borovnic
K: paradižnikovi špageti s polivko
V: 1 kos torte ali 3 kepice sladoleda in 1 rebro jedilne čokolade (ta čokoladna je obvezna za tiste, ki ste nagnjene k driski, ker smo naslednji dan cel dan na sadju, pa da ne bi katera imela težav)

Če vam ta jedilnik ne odgovarja, pa ponujajo za kosilo še lazanjo iz širokih rezancev. Polnite pa jo s paradižnikom in naribanim korenčkom.

Dober tek!

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   11. dan diete
17.8.2005 20:57:31   
Mariposa
Uf,meni je pa čokoladni navihanček druga najljubša jed. Takoj za sladoledom8)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   11. dan diete
17.8.2005 21:12:03   
Anonimen
In še novi seznam dietkaric (ploskajoči smajli je pri tistih, ki so že izgubile kakšno kilco, vrtnica pa pri novinkah):

:racka:Snorlax – 30 kg:rozica:
:racka:Tanaja* - 22 kg:rozica:
:racka:benita – 15,5 kg:bravo:
:racka:Blacky - 15 kg:bravo:
:racka:Mariposa – 10 kg
:racka:Malecka – 10 kg
:racka:Polona2 - 8 kg:bravo:
:racka:Albina - 8 kg:bravo:
:racka:mmetel6 - 8 kg
:racka:Tjaga – 8 kg
:racka:tik – 7,5 kg:bravo:
:racka:Meta. – 7 kg:bravo:
:racka:Moyca – 7 kg
:racka:brbra – 6,5 kg:bravo:
:racka:a&m – 6,5 kg:bravo:
:racka:Lara – 6 kg:bravo:
:racka:tashaia - 5 kg:bravo:
:racka:Kristina – 5 kg:rozica:
:racka:Skabi – 5 kg
:racka:mammika - 5 kg
:racka:Jančika – 4 kg:bravo:
:racka:lin – 3 kg:rozica:
:racka:mehurčica – 2 kg

Kje pa je Skabi, Moyca, mammika, mmetel6, se že nekaj časa niso javile???

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   11. dan diete
17.8.2005 21:33:30   
snorlax
Mogoče so že skup padle od lakote?!:zmeden:

Eno vprašanje, šefica. Kakšna polivka je na testeninah? Ali lahko ješ čisto same brez polivke? Jaz jih imam rada tudi z drobtinami. Ali lahko ješ zraven solato?

In pa: Ju-hu-hu, končno sem enkrat nekje na prvem mestu.:)- Čeprav mi to ne bi smelo biti v ponos, da imam tule največ kg. :((

L.p.:metulj:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   11. dan diete
17.8.2005 21:34:14   
Jančika_
Juhu, babe, jaz sem ravno s tae-boja priskaljala:bravo:! Prvič po skoraj dveh letih - in sem zdržala do konca:sloncek:! Samo jutri bom pa :((, tak muskelfiber me čaka.

Zdajle večerjam malo skute. Sem bila tudi danes pridna in brez grehov:angel:.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   11. dan diete
17.8.2005 21:34:53   
snorlax
Pridna, Jančika!:bravo:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   11. dan diete
17.8.2005 21:37:39   
Anonimen
Ja, trenutno vodiš, a mislim, da boš hitro poskrbela, da ne bo več dolgo tako. Imam prav,ne?

Polivko si jaz naredim iz vse mogoče zelenjave (čebula, paprika, paradižnik, cvetača, brokoli, korenje, bučke, pelati, začimbe). Nazadnje sem jo zgostila z gresom, zdaj bom mogoče z moko. Same gole testenine tudi lahko ješ, če ti gredo dol po grlu. Meni že ne.:) Sicer pa lahko ješ tudi tiste z drobtinami. Jaz sem jih večkrat jedla.
V knjigi ni napisano, da bi ta dan lahko jedle solato, a moram reči, da sem to ugotovila šele pred nekaj dnevi in se do zdaj tega nisem držala. Sem pa že hujšala pred 3 leti s to dieto in sem solato normalno jedla. Ni problema, če se ti lušta, ti kar po njej. Škoditi pa res ne more, saj gre samo za zelenjavo.:)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   11. dan diete
17.8.2005 21:39:38   
Mariposa
Kako pa se naredi testenine z drobtinami? Zveni zelo dobro:ups:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   11. dan diete
17.8.2005 21:41:52   
Anonimen
Pa še nekaj predlogov za jutrišnji jedilnik:

:metulj:pizza s pelati, gobicami in zelenjavo
:metulj:testeninska solata
:metulj:slano pecivo
:metulj:testenine z drobtinami
:metulj:polenta

Upam, da sem vam kaj pomagala.
Za večerjo pa verjetno ne rabim naštevati, ne?:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   11. dan diete
17.8.2005 21:47:41   
snorlax
Mariposa, čist enostavno. Jaz testenine skuham, odcedim, splaknem, na olju pa prepražim malo drobtin in vržem testenine noter. Simpl.

Mogoče so že drugi načini. Moja kolegica si jih posladka ali pa potrese z orehi.

L.p.:metulj:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   11. dan diete
17.8.2005 22:04:02   
Anonimen
Jaz delam na enak način.;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   11. dan diete
17.8.2005 22:34:22   
Moyca_
a tu ste babe;)
Jaz sem se prejšnji teden zredila za 2 kg in to samo zardai oh dneva, ko sem se nažrla ko hudič. Za kosilo špageti- res velika porcija, potem še večerja palačinke z evrokremom in eto rezltat +2kg ki niste hoteli nazaj. Mislim da sta že šli se pa ne bom vagala vsaj do ponedeljka

pa,pa

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   11. dan diete
17.8.2005 22:35:54   
Anonimen
Prekl.....:hudicek:, pa te sladkarije, kako nas noter potegnejo, ne?:)-:)-:)-:)- Kaj češ, saj kile bodo že šle dol, užitek je bil pa nepopisen, kaj?:)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   11. dan diete
17.8.2005 22:44:04   
Tanyya
Ker sem se pred kratkim zopet priklopila na RR,nisem takoj opazila skupinskega hujšanja.Moram rečt da je full dobra ideja.Katera pa se je tega spomnila?Zanima me,če vzamete pod piskrček tudi mene?Se vam priključim v petek,ker moraš baje začeti z belj.dnem. Kakih 20 dni nazaj sem hujšala po tej dieti,pa sem zbolela za eno gripco ali viruskom,kaj pa vem in vse nazaj dobila.Grr!Ker grem čez 14 dni na morje upam da mi bojo kopalke kaj lepše stale :)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   11. dan diete
17.8.2005 22:48:44   
Anonimen
Tanyya, dobrodošla. Z veseljem te sprejmemo medse. Vendar, če želiš začeti z beljakovinskim dnevom, boš morala začeti v soboto, takrat ga namreč imamo. 11. dan diete namreč začnemo šele jutri, le temo si odpremo že prejšnjo večer, da vemo, kaj bomo jedle.

Povedati še nam moraš svoj cilj, koliko shujšati, da te lahko dam na seznam.

Vsega skupaj pa se je spomnila Polona2, jaz pa sem kar vzela vajeti v svoje roke, ker so se punce nekaj obotavljale.:)-:)-:)- Zdaj pa vidiš, koliko nas je že.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   11. dan diete
17.8.2005 23:57:37   
Tanyya
rada bi "posekala" 7 kg,toda tudi s petimi bi bila zadovoljna.Pol se bom do sobote napokala sladkarij da me bo cuker držal pokonc do OH dneva

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   11. dan diete
18.8.2005 8:17:13   
Anonimen
Ha, ha, v soboto beljakovinski dan. Čevapčiči na žaru :bravo:

Aja, danes pa še ne vem točno kaj bom. Odvisno od časa in energije. Za malico vsekakor dve breskvi, potem pa še ne vem.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   11. dan diete
18.8.2005 9:16:51   
snorlax
Dobro jutro, punce! :)

Evo prvi dan moje diete. Za zajtrk sem namesto banane pojedla dve hruški, ker ni bilo banan pri hiši, lačni se mi pa ni dalo v trgovino.

Pozabila sem vprašati, ali so pri tej dieti samo trije obroki? Malice ni? Piješ pa lahko verjetno samo vodo ali nesladkane, negazirane pijače? Kave itak ne pijem že skoraj dve leti, tako da tiste ne pogrešam.

L.p. (komaj čakam kosilo) lačensmajli

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   11. dan diete
18.8.2005 9:22:01   
Anonimen
Načeloma trije obroki, lahko pa, če te zagrabi lakota, poješ kos sadja.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   11. dan diete
18.8.2005 9:39:19   
snorlax
Hvala Al Bina, rešila si mi življenje!:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   11. dan diete
18.8.2005 10:08:41   
Anonimen
Jaz jem sadja neomejeno, sploh pozabim šteti obroke.:zmeden:

Dober tek vsem. Tanyya, si zabeležena. Zvečer objavim nove sezname.:)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   11. dan diete
18.8.2005 10:15:42   
Anonimen
Evo, da se jest javim. Sem začela, kot sem obljubila. Bom zaostajala en dan za vami, kar se "dnevov" tiče. Imam danes "vaš včerajšnji dan" :)-
ZA zajtrk sta bili dve hruški. Za kosilo bo rižota z zelenjavo, za večerjo verjetno spet sadje, ker ne morem zvečer od kosila jest :ups:

Punce, kaj pa pijete? Vodo?

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   11. dan diete
18.8.2005 10:36:19   
Anonimen
Kristina, če ne moreš jesti "ostankov" kosila, pa si pripravi kaj drugega. Jaz sem včeraj za kosilo jedla zelenjavno juho, za večerjo pa sojine polpete in pečen krompirček ter paradižnikovo solato. Kraljevska večerja ob 21. uri zvečer.:zmeden2:

Zdaj pa se grem stehtat.

Piješ lahko neomejeno vode in nesladkanega čaja. Jaz sicer spijem zelo malo, ker dobim dovolj tekočine od gore sadja, ki ga vsak dan pojem.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   11. dan diete
18.8.2005 10:50:01   
Anonimen
Blacky, mene mal skrbi, da se bom od te diete zredila :)-:)-:)-
Nikoli namreč ne jem zvečer :zmeden2:, ker potem ne morem spat. Zadnji obrok ob 18h ali sadje okrog 19h
Tako da bom raje kar pri sadju ostala:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?