
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 5.6.2011 12:02:24
|
|
|
|
Majuska
|
Jutro! Oh, celo naspala sem se ...
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 12:31:07
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 12:33:06
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 5.6.2011 13:00:49
|
|
|
|
metuljcek321
|
hojla pokonci že od 6.30 odposlala članek bila v nabavi - keramika za mini wc & garažo laminat že položen, glih zdajle mojster štriha sobici - ena bo živo rumena, ena močno oranžna ringarajka, jaaa, dobila zs, pa nikakor nisem mogla odpisat, ker šteka za pop* ... iskrene čestitke možeku! ... uživajte .... hruškica, še čist malo, pa bodo tegobe bye, bye - tud tiste, k niso povezane z bebijem ... a že vemo ime? bo surprise? ...
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 5.6.2011 13:01:59
|
|
|
|
metuljcek321
|
kolk se je pa uscalo, ej - noooorooooo ---- sodra big time
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 5.6.2011 13:09:29
|
|
|
|
metuljcek321
|
kolk so pa luštna familija: Orlando Bloom & Miranda Kerr ter mali Flynn: KLIK KLIK hi, hi, ne samo, da je mala deklica Pink vrba (Willow), njeno drugo ime je pa Sage (žajbelj) je pa sicer Willow dekliško ime, ni tko kot Apple, k si ga je recimo Gwyneth Paltrow izmisnla za svojo hčerko ... kr neki ...
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 5.6.2011 18:06:52
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321 kolk se je pa uscalo, ej - noooorooooo ---- sodra big time pri nas je ornk treskalo ampak najbolj fajn je blo, da sem to poslušala v postelji ... in zunaj dežne kaplje ... men je to fajn
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 19:16:28
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 20:25:43
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 20:34:53
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 20:43:31
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 5.6.2011 21:01:07
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 6.6.2011 7:47:01
|
|
|
|
Majuska
|
Jutro! Zaspano jutro, da je joj ... ampak se počasi spravljam k sebi. Pridne bod'te!
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 8:23:54
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 8:27:03
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 8:52:21
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 9:13:09
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 9:30:04
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 9:51:52
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 10:04:34
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 10:10:12
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 10:10:19
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 10:11:06
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del 6.6.2011 10:23:23
|
|
|
|
lidija***
|
Pozdravljene punce! Imam vprašanje za flower.. Ravno brskam za dohodnino, pa ti mogoče veš.. Moja dohodnina ni sestavljena. Prejšnje leto sem imela prve štiri mesece s.p., ki sem ga zaključila z majhno izgubo... Potem sem imela tri mesece nadomestila in potem nič, do letošnjega leta. Ali moram vseeno oddati vlogo ali kako? Hvala za odgovor!
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 6.6.2011 10:25:17
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiZadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
MATIČNE CELICEAdminKaj menite o shranjevanju matičnih celic?Shranili smo jih (
12%)

Nismo jih shranili (
27%)

Radi bi jih shranili, vendar je to prevelik finančni zalogaj (
42%)

Ne bomo jih shranili (
12%)

Matične celice nas ne zanimajo (
8%)
Število vseh glasov: 388Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!