|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srečna ne
18.11.2009 20:20:40   
slomak
a kdo že kej ve o saši novega, se ne javi nič? user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Srečna
19.11.2009 7:40:11   
Saša27
Zdravo,

no manjkajoči papirji so poslani v Makedonijo, sedaj pa zopet to nadležno čakanje, ampak kot sem že napisala, nekaj pa se vendarle premika v Makedonijiuser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Srečna
19.11.2009 10:46:23   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce, držimo vse prste zavite v fige.... da se vajina sreča vama čimprej pridruži

Pogumno naprej... mislim na vaju user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Srečna
19.11.2009 18:00:26   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce, držimo vse prste zavite v fige.... da se vajina sreča vama čimprej pridruži

Pogumno naprej... mislim na vaju user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Srečna
20.11.2009 12:31:51   
buškica
Saša prebrala sem tvojo zgodbi in se zjokala zraven. Prokl.... birokrati na CSD-ju.

Sama imam  lušno pupo, ki je uspela po IVF postopku z donorjem. Če nama to ne bi uspelo, bi se verjetno tudi midva odločila za posvojitev.
Vem kako izgleda čakanje, čakanje in še enkrat čakanje. Midva sva samo na klic za 1. IVF postopek čakala skoraj dve leti. Če ne bi težila pa bi verjetno še dlje čakala.

Če rabiš nekoga za  pogovor, se javi na zs.

Upam, da vama čimprej odgovorijo in da je bo vajina sreča kmalu popolna. DRŽIM PESTI!!!! 

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Srečna
5.1.2010 12:20:46   
RAKICA2007
Saša27; že dolgo nisi nič poročala user posted image user posted image user posted image
kaj se dogaja user posted image  kje 'stojimo' ?
Javi se kaj...

Mislim na vas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Srečna
6.1.2010 7:26:11   
Saša27
Ja, pravilno si napisala "stojimo". Nobenega odgovora iz Makedonije user posted image . Mi2 sva že zelllooo nestrpna, upam, da letošnje leto povečamo najino družinouser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Srečna
6.1.2010 10:27:17   
RAKICA2007
močno, močno držim pesti...
pa naj se stvari začnejo razpletati s svetlobno hitrostjo...

vama želim pa še: veliko zdravlja, ljubezni in vse naj naj v letu 2010. Naj se vama to leto uresniči največja želja... mislimo na vaju user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

LP Katja

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Srečna
7.1.2010 22:17:31   
korinca
uf, tole je pa ena tistih zgodb, ki se človeka zares globoko dotaknejo.
Na žalost je takih in podobnih zgodb več.
....Saša želim vama, da vama kar se da hitro uspe dobiti vajinega otročka v vajin prepričana sem skrajno ljubeč in topel domek.

...Vse dobro in veliko družinskega veselja in radosti tudi vsem ostalim!!!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Srečna
24.2.2010 10:43:08   
RAKICA2007
Saša27 kaj novega user posted image
Čakamo na novičke - seveda vesele; veselimo se  z vama, jočemo z vama in močno stiskamo pesti za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP
Katja

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Srečna
2.3.2010 14:47:54   
Saša27
Ma sva mal jezna in razočarana. Vse skupaj je utihnilo. Pred tremi meseci sva poslala dokumente, pa do sedaj ni nobenega odgovora iz Makedonije. Sem sicer klicala na socialno, pa so mi rekli, da ne morejo nič pomagati. Enostavno lahko rečem, da ko socialna naredi svoj "zakonsko" opredeljen del, se pravi dokumentacija, pol si spet čisto sam, resnično sva zelo zaročarana. Sva po tihoma upala, da bodo na socialni malo več pomagali, glede na predhodne "težave", ki so nama jih povzročili.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 2.3.2010 14:48:16 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Srečna
2.3.2010 15:07:24   
bojan4
Pustite CSD ker še nobeden ni nič naredil in tudi ne bo. Sami morate poklicati na Ministrstvo v Skopje in jih vprašate kdaj vas bodo dali na komisijo , ki je vsak teden na četrtek. Šele , ko vas tam obravnavajo vas dajo v njihov register možnih posvojiteljev. Od tu naprej pa je še kar nekaj korakov in sreče , ki jih morate zopet storiti sami , da pridete do prve adaptacije v tujini.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Srečna
5.4.2010 19:42:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bojan4

Pustite CSD ker še nobeden ni nič naredil in tudi ne bo. Sami morate poklicati na Ministrstvo v Skopje in jih vprašate kdaj vas bodo dali na komisijo , ki je vsak teden na četrtek. Šele , ko vas tam obravnavajo vas dajo v njihov register možnih posvojiteljev. Od tu naprej pa je še kar nekaj korakov in sreče , ki jih morate zopet storiti sami , da pridete do prve adaptacije v tujini.


Se popolnoma strinjam, telefoniranje, kakšen obisk pa spet veliko telefoniranja. Čimprej ugotovi, na kateri center so vaju dali (če še ne veš), nato kliči tja. Če se ne javljaš, za njih pomeni, da ti je vseeno. Nihče ti ne bo ponudil otroka, če te ne pozna. Pojdita dol, predstavita se, navežita stike. Uspe vztrajnim!

(odgovor članu bojan4)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Srečna
20.4.2010 17:08:41   
Anonimen
Saša prebrala celo zgodbouser posted image .
Je kaj novega?!?!? KAkšna lepa novica. Dtžim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Srečna
28.4.2010 15:51:29   
Pija76
Saša je kaj novega? Držim pesti, naj vama uspe čimprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Srečna
29.4.2010 19:15:21   
sonček33
Saša. upam, da imaš kakšne lepe novičke.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Srečna
10.5.2010 9:05:28   
špelin@
Saša27, tudi jaz ves čas močno navijam zate in si želim lepih novičk od tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Srečna
25.5.2010 21:27:56   
witch
komaj zdaj sem prebrala to zgodbico, ob kateri sem dobila kurjo kožo in solze v očeh user posted image saj sem ostala brez besed.... saša jaz upam, da si v tem času že dobila kakšen odgovor in se je kaj premaknilo in da bo vajina družin čim prej večja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Srečna
3.6.2010 14:51:49   
ajerdnaajerdna
Tudi jaz ti želim, da bi prišla čimpreje do otročička, ker vem kako je to, saj tudi jaz čakam tam doli v Makedoniji na posvojitev že 2 leti in pol in mislim, da bi bil že skrajni čas tudi za naju. SREČNO :-)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Srečna
3.6.2010 19:44:59   
Saša27
Saj bo, boš videla, tudi me, ki že toliko časa čakamo na otročka, bomo enkrat zase slišale besedo "mama".user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 3.6.2010 19:45:13 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ajerdnaajerdna)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Srečna
26.7.2010 16:49:18   
MorjeMorje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srečno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Srečna
20.9.2010 18:21:32   
jaz_sem_jaz
Čakam na dobre novice. Vrjamem v srečen razplet te zgodbe!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Srečna
21.9.2010 9:48:16   
Saša27
Makedonija je čisto tiho user posted image
Za Kosovo pa so dokumenti pri prevajalki....upam vsaj, da bo tukaj več srečeuser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Srečna
21.9.2010 10:09:21   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Makedonija je čisto tiho user posted image
Za Kosovo pa so dokumenti pri prevajalki....upam vsaj, da bo tukaj več srečeuser posted image


Saša, samo ne obupat! Če rabiš kakšen nasvet, se lahko obrneš na "posvojene mame", kjer imajo punce dosti izkušenj in so vedno pripravljene pomagati.
Držim pesti zate in za ostale družinice, ki nestrpno pričakujejo malo sonce v svojem življenju.


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Srečna
10.6.2011 11:39:57   
MorjeMorje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
velikokrat mislim na tvojo zgodbo, če se je srečno končala! upam, da!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?