|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.3.2010 21:30:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katerega enoprostorca....
20.3.2010 7:09:46   
Anonimen
MOgoče Škoda roomster?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katerega enoprostorca....
25.3.2010 21:49:08   
lenca1
Gledamo, da bi karavana zamenjali za enega malo večjega enoprostorca. Všeč so mi taki, ki imajo zadnja vrata drsna (Mazda 5, Lancia Phedra, C8, Peugeot 807, Fiat Ulliyse - še kakšen?). Me pa zanima kakšna je kaj poraba goriva pri teh večjih avtomobilih? Naš karavan (diesel) je pravi šparovček (6-6,5l/100km), za te večje pa pravijo, da je poraba dosti večja. Prosim, če mi kak lastnik omenjenih enoprostorcov pove kolikšna je poraba goriva (diesel)? Jst se čist navdušujem nad Mazdo 5, moram pa prepričat še našega drugega voznika (mojega user posted image ).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katerega enoprostorca....
27.3.2010 12:49:21   
Raho
Pegueot 807. Zelo zadovoljni.

< Sporočilo je popravil Raho -- 27.3.2010 12:51:31 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katerega enoprostorca....
27.3.2010 13:38:40   
**NiNa**
Mi se pa trenutno odločamo še med Peugeot 5008, Citroen grand C4 picasso in renault Grand Senic. Trenutno vodi 5008 user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katerega enoprostorca....
27.3.2010 13:49:05   
Anonimen
Jaz ti pa svetujem Mazdo5 ... jo imamo in je 1A je to idealen avto za 4člansko družino. Drsna vrata so pesem res. Pa pozicija višje na cestiščui mi je fina, ker ti ni treba plezat v in not v avto, kar se je sploh v nosečnosti izkazalo za zeloooo dobrodošlo. Sva pa takrat gledala med temi ala Berlingo pa Kangoo variantami pa v ožjem izboru je bila še Corola Verso, samo sva ugotovila, da za isti denar pri Mazdi dobiva več opreme, zgleda kot enoprostorec in ima drsna vrata in ogromen prtljažik ... dala sva pa 2 leti nazaj okoli 21.000€, zdaj so pa cenejše zaradi krize. Imava pa bencinarja 1,8 mašino (zdaj bi verjetno vzela 2,0) pa porabi okoli 8-9L/100km. Midva sva res noro zadovoljna samo če jo boste kupovali, vam odsvetujem AC Cozmos na Celovški.

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katerega enoprostorca....
27.3.2010 20:34:28   
mayci
Mi imamo novega Kagooja, pa smo zelo zadovoljni. Je prostoren, udoben, super pa se obesejo drsna vrata zadaj.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katerega enoprostorca....
28.3.2010 9:39:53   
najina pikica*
mi imamo SEAT-ALHAMBRO pa smo fullll zadovolni velik,prostorn....

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katerega enoprostorca....
16.4.2010 13:21:28   
Fleka
Mi imamo Lancio Zeta z zadnjimi drsnimi vrati,sedežev 5+2,veeelik prtljažnik,vsa dodatna oprema,.........Super avto.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katerega enoprostorca....
21.4.2010 12:58:54   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ok tale mazda je res večja ampak kšn picasso se pa oprosti ne more primerjat..js porinem cel voziček not kokr mi paše obrnen pa še kolo od tamauga zravn-pa mam laguno karavan, kolegica pa picasoja pa ji gre komi voziček not..da ti ne razlagam kakšno razporeditev je mela za na morje..voziček in ena vreča v prtlažniku, kovčki in ostale stvari pa na zadnjem zicu..

Aha, pol po tvoje ta Mazda ni enoprostorec?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katerega enoprostorca....
28.4.2010 21:18:51   
valči
Mi imamo pa WW Touran,no upam,da sem prav napisala.Vglavnem zelo zadovoljni,sploh ne vem,kaj smo tako dolgo čakali,preden smo menjali.Prej smo imeli Akcenta.Mini avto proti zdajšnjem.Res nam ni žal,priporočam.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katerega enoprostorca....
18.5.2010 12:36:26   
ronja
Xara Piccasso, če je star, je dokaj poceni. Mi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katerega enoprostorca....
18.5.2010 17:54:07   
sinskaT
Honda FRV - 3 sedeži spredaj, 3 zadaj, dovolj velik prtljažnik, diesel ne porabi ogromno goriva... - fenomenalna mašina in oblika..ne menjamo user posted image .

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katerega enoprostorca....
30.5.2010 8:41:43   
Ženkica
Ravno včeraj smo šli  s prijatelji na izlet z Renault Espacom. Sem bila ful presenečena. Ne glede na škatlasto oz. že kombijevsko obliko avto nudi zelo veliko udobja. Jaz osebno sem sedela čisto zadaj, v tretji vrsti in sem se vozila kot grofica user posted image . Pres sabo namreč nisem imela sedeža, da sem imela lahko iztegnjeno nogo, ker sem poškodovana.
Skratka, super avto. Veliko prostora in veliko udobja.  Je pa res, da tak avto pije 9 l, ima namreč skoraj 2 toni. Pa tudi vzdrževanje ni ravno najcenejše.

No, jaz sem še vedno pristašica novega Berlingota, tudi mož se je že omehčal, prostora ima itak ohoho, pa tudi za denarnico je prijazen.



(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katerega enoprostorca....
3.6.2010 20:22:19   
Dudica1
Mi se odločamo med opel zafiro in citroenom C4 picasso user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katerega enoprostorca....
5.6.2010 7:38:57   
sončnica27
Tudi mi smo se odločali med Zafiro in C4 Picasso. Zmagal je C4 Picasso. In ni nam žal!

Lep vikend vsem!


_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katerega enoprostorca....
2.2.2011 23:41:14   
ilena
meni je pa full všeč renault espace pa me zanima kakšne so vaše izkušnje.kakšni so stroški,funkcionalnost...da je udoben o tem ne dvomimuser posted image .

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katerega enoprostorca....
3.2.2011 0:38:54   
hillmagic
Cenovo je od enoprostorcev ugoden SEAT ALHAMBRA je tak kot je FORD GALAKSY ali SHARAN. Mi imamo Seat.a in nam vredu služi in je super.
Če pa nebi gledala na denar bi se danes šla kupit CITROEN BERLINGO Mulispace 2010 v belo-črni barvi user posted image  prav zalubla sem se v ta avto user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katerega enoprostorca....
2.6.2011 17:10:27   
Grejpfrut
Karavan, rabljen, nemc. To je bla najboljša naložba.

Karavani so bolj aerodinamični, placa majo dost...

Sam ne iz Italije kupovat, ker prevrtavajo kilometre!!!

Lp,
Grejp

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katerega enoprostorca....
2.6.2011 19:51:58   
november2010
mi razmišljamo o ford smax-u.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Grejpfrut)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katerega enoprostorca....
2.6.2011 21:18:15   
Nika v službi
Vozimo Renault Grand Scenic je nam je super všeč. Tudi Espace je krasen, ampak za naše potrebe bi bil čisto prevelik (in predrag).

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katerega enoprostorca....
3.6.2011 20:56:19   
Mipka
Mi mamo Peugeot 3008 Crossover, super zadovoljni!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katerega enoprostorca....
3.6.2011 21:22:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
corola verso pa res ni tako prostorna in se ne more primerjat z nobenim karavanom..voziček nam ni šu normalno notr-samo mogl zice čist naprej dt-zadnje dva

LOL .. šele sedaj videla ... ma je staro, sam moram pokomentirat ... v versota gre v prtljažnik paleta papirja noter ... tak da ne vem kak voziček imaš ti, da ne gre noter user posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katerega enoprostorca....
13.6.2011 14:02:05   
Katjuska986
Midva sva letos iskala avto zaradi povečanja družine (sicer bomo šele trije ampak ker imava oba majhne in stare avte, sva rabila večjega). Izbira je bila med: Senicam, Touranam, Passatam itd... Ker pa sem imela sama dve prometni nesreči v enem letu (v nobeni kriva) in pri obeh je bil nalet od zadaj - poškodba pa kar dobra (vrat), sem težila, da hočem terenca. Tako sva na koncu izbirala samo še med Tiguanam (ki prtljažnika skoraj nima), QasQaja, Hyunday ix35 in Ford Kugo. Ker sva dobila ugodno varjanto slednjega sva se odločila za Kugico in nama ni žal.. voziček gre brez panike notri pa še precej zravn. Lupinica stoji tako kot mora, sedi se visoko in udobno. Zadaj temnjene šipe tako da še tako hud sonce ne moti malčka če je zadaj - ven se lepo vidi. Poraba goriva je 5,8 l/100 (je že nov Euro95 motor), kljub odzivnosti in 2,0 mašini. Poleg tega ima že strešne sani, tako da sva v Lidlu dokupila samo še nosilce - trugo za na avto pa imamo doma že od prej (zaradi do sedaj mejhnih avtov). Tako da zadovoljna 100%.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katerega enoprostorca....
13.6.2011 14:16:15   
november2010
Moji starši imajo ta novega Grand senica - da lahk vnučke prevežata naokoli :)) in je super.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?