|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II Pričakujemo Avgusta 2011
29.6.2011 11:53:13   
Anonimen
 user posted image
     
                                                                                                  PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.7.
anonimnaPu (3. krog)


                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je:
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.6.2011 11:55:11   
Anonimen

                                                                                     user posted image
 
     
                                                                                                  PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.7.
anonimnaPu (3. krog)


                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je:
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.6.2011 18:31:37   
Anonimen
Evo, tudi jaz se ti pridružim, da neboš samevala. user posted image

Upam, da se bova avgusta tudi skupaj selile na temo o nosečnosti. user posted image   user posted image
Do O me lahko daš kar pod x.8., ker user posted image prihaja kako se ji zazdi,.... no, upam, da se zdaj spakira in je letos več ne bo. Jaz sem se pobrala in štartam polna optimizma naprej.

LP,
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
1.7.2011 7:56:19   
Anonimen



                                                                                    user posted image
 
     
                                                         PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

x.8.
Anonimna user posted image


                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 2
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
1.7.2011 7:57:01   
Anonimen
anonimna zvezdica:tudi sama upam ,da je drugi mesec res ne bo in da je to najin -naš mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti za naju -nas vse user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
5.7.2011 15:18:05   
Nusyka
Zdravo punce... Pridružujem se vama v mesecu avgustu. Štartala bom s prvim krogom (ker sem prejšnji mesec imela HSG).
Sestra je povedala, da se v 30% po posegu posreči zanositev v prvem krogu, tko da ko mine user posted image , ni ovir za naju user posted image .

Jaz sem zeloooo optimistična. Držim pesti za vse nas.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
5.7.2011 15:50:00   
Anonimen
No da se pofočkam: tečkerdečke ne pričakujem 4.8. in to je zdaj najin 3. krog. Upam, da vzdrži rek, da gre v tretje rado!

Anonimna <3

(odgovor članu Nusyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
5.7.2011 16:11:30   
Nusyka
Saj reeeeesss. Jaz pa tečke ne pričakujem 5.8., testek bom delala 10.8. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
5.7.2011 20:28:40   
Anonimen
                                                                                user posted image
 
     
                  PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

Anonimna
<3 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)

x.8.

Anonimna user posted image



                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 4
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
5.7.2011 20:29:09   
Anonimen
hej hej ,dobrodošle vse in naj bo to naš mesec ,ter da zagledamo plusek;)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
9.7.2011 19:11:50   
Nusyka
Anonimen
... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si uštimala tale seznamček. Upam, da bom 10.8. lahko sporočila
dobro novičko user posted image .
A ste že vse na morju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
10.7.2011 14:43:48   
heln
Živjo! Še jaz bi se priključila seznamu pričakovanja pozitivnega rezultata nekje sredi avgusta. Imava že eno punčko in si želiva drugega otročka. Torej, gremo pogumno v bojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
10.7.2011 22:35:14   
Anonimen


                                                                               user posted image
 
     
                  PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

Anonimna
<3 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)

x.8.

Anonimna user posted image
heln



                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 5
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
10.7.2011 22:35:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nusyka

Anonimen
... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si uštimala tale seznamček. Upam, da bom 10.8. lahko sporočila
dobro novičko user posted image .
A ste že vse na morju?

ja  tudi saam upam ,da se bom lahko napisala pod nosečko;))Srečno.

Ne nisem še na morju, gremo ravno tisti čas ko naj bi bila M,kar pa upam da je ne bo in ko pridemo nazaj ,da vam bom lahko sporočila lepo novičko.

heln:tebe sem pisala kar pod X ,ker ne veš točno kdaj sredino meseca;)Naj bo plusek

(odgovor članu Nusyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
11.7.2011 14:35:59   
maja73
Se vam pridružujem v avgustu. Ne pričakujem 05.08 bo pa to moj 2 krog. Upam
da bo avgust naš srečni mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
12.7.2011 7:30:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja73

Se vam pridružujem v avgustu. Ne pričakujem 05.08 bo pa to moj 2 krog. Upam
da bo avgust naš srečni mesec.
pozitivno naprej.Držim pesti da bo mesec Avgust naš

(odgovor članu maja73)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
12.7.2011 21:58:28   
Anonimen
hja ,dobrodošle vse in naj bo mesec naš-oz.vaš,kerm islim da tudi Avgusta ne bo nič ,saj dragi kot user posted image spet ta teden ko imam O ,dela ponoči in potem nisva nič skupaj ,v celem dnevu samo pol h in že gre.Ja na žalost,bomo pa mogoče čez vikend kaj pridni in se bo mogoče prijelo,če še sploh bo O

ve pa le pridno telovadite z dragimi in da bodo pluskiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,APU

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
13.7.2011 9:26:04   
crtek
se vam pridružujem v avgustu.
to bo moj 2krog, in user posted image pričakujem 9.8., test bom delala kasneje, če ne pride user posted image ...

Anonimen navijam, da bo O malo zamudila in se bo za vikend prijelo user posted image

Maja73 vidim, da sva na istem....tokrat pa bo, ne? user posted image

držim pesti tudi za vse ostale, da bi avgusta ugledale magične user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
13.7.2011 10:30:12   
Anonimen


                                                                              user posted image
 
     
                  PRIČAKUJEMO:       user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

Anonimna
<3 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)
Maja83 (2.krog)

9.8.
crtek (2.krog)

x.8.

Anonimna user posted image
heln



                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 7
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika



[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
13.7.2011 15:55:12   
SILVA
Se pridružujem tudi jaz, upam, da zadnjičuser posted image
user posted image pričakujem 10.8.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
13.7.2011 22:29:48   
cina
8.8. pričakujem dve debeli user posted image user posted image , v najinem 41.krogu.

Držim pesti za vse nas in upam, da se nas večina premakne na lepši seznam. user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
14.7.2011 14:43:09   
maja73
Crtek ja vidim, da greva skupaj v drugi krog. Mi je bilo kar hudo - čeprav vem, da je zelo malo možnosti, da kar v prvo uspe, ampak vseeno.
Ampak sem optimistična in upam, da nas to poletje  čim več zagleda user posted image .

Drugače pa upam, da vam ni preveč vroče. Men se že kar malo meša od te vročine, pa na dopustu sem že bilauser posted image , zdaj pa lahko samo gledam kako
se vsi odpravljajo. No kak podaljšan vikend na morju bo že še prišel v poštev

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
19.7.2011 12:44:10   
LittleSun
Pozdravljene, tudi jaz se žal prestavljam spet v nov mesecuser posted image user posted image tokrat zares razočarana, saj sem imela dober občutek.
user posted image pričakujem 16.8 in to je že najin 6 krog.

upajmo na čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Navijam za vse nasuser posted image

(odgovor članu maja73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
19.7.2011 22:11:55   
mladika
Jst bi bla tut na seznamu...user posted image ne pričakujem je pa 9.8. je pa že žnj krog-več jih ne štejem!!user posted image naj bo za vse nas avgust srečen mesec!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
20.7.2011 14:43:54   
crtek
Evo mene nazaj user posted image
user posted image se je že poslovila...sm se odločla da tokrat bo user posted image in nema boga user posted image
sej vem, da ne morem prou dosti nardit glede tega, ma če se sekiram pa tudi ni lih da pomaga...

držim pesti, da bo avgust za vse nas roza user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?