|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "oprema" za v vrtec
7.8.2011 20:11:12   
Matejusska
Naša punčka gre s septembrom v vrtec, 2. starostna skupina. Nakupila sem ji dodatne trenirke (spodnji del) in majčke z dolgimi rokavi, zdaj pa me zanima, kaj je še fajn imeti doma "na zalogi"? So mogoče za vrtec bolj praktični bodiji z dolgimi rokavi? Tamala jih zadnjo pomlad namreč skoraj ni nosila, imela je npr. spodnjo majčko (body) čez pa majčko z dolgimi rokavi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "oprema" za v vrtec
7.8.2011 20:25:06   
K_a_t_i
V drugi starostni skupini so bodiji sila nepraktični - ker otroci ne morejo sami na stranišče. Sicer pa nič posebnega - iste stvari, kot jih ima doma in za na igrišče. Naj bo udobno in da se lahko sama obleče in obuje (čevlji na ježke, copati za nataknit,...).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "oprema" za v vrtec
7.8.2011 20:26:28   
Petka09
Zdej, odvisno je, kako je jeseni oz. pozimi v vrtcu toplo. Večinoma sem slišala oz. brala, da je po vrtcih kar ful vroče in so otroci kar bolj malo oblečeni oz. ponekod jih kar slačijo iz hlač in so samo v žabicah in bodijih.

Naš vrtec ni tako vroč oz. pozimi ni tako ultra toplo, kar se meni zdi boljše.

Lani, ko je naša še plenice nosila, je imela oblečeno največkrat trenirka hlače ali kake elastične kavbojke. Zgoraj bodi z dolgimi ali kratkimi rokavi (odvisno od letnega časa), po vrhu pa še puloverček. In ji ni bilo prevroče oz. je že po naravi bolj zmrzljivček.
Zdaj, ko več nima plenic, bodijev več ne uporabljamo in zato bom letos imela na zalogi več spodnjih majčk (brez rokavov in kakšne tanke majčke z dolgimi rokavi, če bo zelo mrzlo) ter puloverje. Spodaj pa bo spet nosila trenirkice in raztegljive hlače.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "oprema" za v vrtec
7.8.2011 20:35:51   
Matejusska
No, saj zaenkrat mislim da smo pripravljeni, kasneje bom pa videla, kako bodo imeli v igralnici - ali bodo imeli vroče ali ne. Nekaj bodijev ji bom pa potem kar vseeno nabavila, ker ima še pleničko in mislim, da jo bo imela vsaj še do pomladi, če ne še dlje. user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "oprema" za v vrtec
7.8.2011 21:24:26   
Najaa
Moji sta preden sta šli ven iz plenice bili največkrat v bodyju in pozimi žabice, drugače pa hlače ali oblekica. Ponavad skorja tako kot doma.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "oprema" za v vrtec
7.8.2011 21:47:10   
mateyka
naša ma probleme s hlačami na gumbe ker jih sama nikakor ne more lepo zapet - če ste v podobni situaciji, priporočam elastiko (da čimprej sama osvoji it na wc in ji ni treba čakat na vzgojiteljico da jo obleče).

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "oprema" za v vrtec
8.8.2011 8:59:17   
livia
A ni druga starostna skupina od 3-6 let?

Če je potem definitivno noben body, ker je večina že suhih. Hlače na gumbe so tudi meni ful nepraktične. V vrtec moraš prinesti copate, en paket rezervnih oblačil (majčka, hlače, nogavice, gatke). Mi potrebujemo še športno opremo za telovadnico (kratke hlače in majčka), gumijaste škornje, ker hodijo na sprehod tudi po dežju, klobuk in sončna očala poleti, plastični lonček, ki ga tam pustiš celo leto in mislim, da letos še zobno ščetko.
Sej bodo vse povedali na roditeljskem sestanku.

Sigurno pa ni odveč, če si nabavite kar nekaj spodnjih delov trenirk in copate.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "oprema" za v vrtec
8.8.2011 9:52:50   
Matejusska
IZVIRNO SPOROČILO: livia

A ni druga starostna skupina od 3-6 let?

Če je potem definitivno noben body, ker je večina že suhih. Hlače na gumbe so tudi meni ful nepraktične. V vrtec moraš prinesti copate, en paket rezervnih oblačil (majčka, hlače, nogavice, gatke). Mi potrebujemo še športno opremo za telovadnico (kratke hlače in majčka), gumijaste škornje, ker hodijo na sprehod tudi po dežju, klobuk in sončna očala poleti, plastični lonček, ki ga tam pustiš celo leto in mislim, da letos še zobno ščetko.
Sej bodo vse povedali na roditeljskem sestanku.

Sigurno pa ni odveč, če si nabavite kar nekaj spodnjih delov trenirk in copate.


Ja, je, ampak tamala ima še pleničko in tudi nič ne nakazuje, da bi jo kmalu opustila. user posted image Stara bo pa 3 leta med letom.

Hvala vsem za koristne informacije.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "oprema" za v vrtec
8.8.2011 11:34:59   
josephine27
Matejusska - tudi če ima še plenice se bo v tem letu verjetno navajala na kahlico. bodiji vsaj po mojih izkušnjah potem samo ovirajo oz. niso več tako praktični.
po moje je važno, da je otrok oblečen udobno, ter da je enostavno za obleč in obut. hlač na gumbe mu tud jaz ne oblačim ker si jih potem ne zna sam gor obleč. copati na ježka pa da imajo gumo oz. da ne drsijo. za ostalo (ščetka, škornji,..) vam bojo pa itak na roditeljskem povedali, ker imajo to različno.


_____________________________



(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "oprema" za v vrtec
27.8.2011 22:09:50   
Roberta69
Oblačila, ki jih je čim lažje obleči. Pri nas jih vzpodbujajo, da se oblačijo sami, bodija si pa nikoli ne bi mogel sam zapeti. Praktične so trenirke, mi navadnih hlač sploh ne furamo, to pride na vrsto kasneje, za igro so pa vedno najboljše mehke in komot stvari. Pozimi je v vrtcih toplo, tako da jih v garderobi slečeš v žabice, ko grejo ven, pa dajo čez smučarsek/debele hlače. Naše velikokrat vidim v kratkih rokavih in tudi vzgojiteljici, čeprav se meni ne zdi tako blazno vroče user posted image . Je pa baje temperatura itak določena v pravilniku/odloku in jo redno preverjajo.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?