Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

Tudi drugač je počutje OK, včasih se res pojavi malo špikanja, ampak vsaj veš, da so jajčniki dejavni.
. S špikanjem začnem v nedeljo. Sem v dolgem postopku v Ljubljani. Po petih neuspelih postopkih v Postojni, je sedaj to prvi postopek v Ljubljani, nasploh pa prvi dolgi postopek. Prosila bi, da me date na seznamček in če bi katera vedela, kdaj približno bi jaz imela punkcijo v dolgem postopku, če začnem 28.8. s Superfactom. M imam redne.
in
!
.
!!!
!
TREPETALKE
KANDIDATKE V POSTOPKU
NAVIJAČICE
Meni so rekli, da Dipherelin (oz. ti imaš Superfact, kar mislim, da je zelo podobno) ne škoduje zarodku, tako da brez panike
upam da bomo vseeno nekako zvozli
