|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah pred šolo?
30.8.2011 12:58:16   
Ajra RR
Tudi naš gre v prvi razred. A ga ni niti malo strah.user posted image  Komaj čaka.

Kaj pa vaši? Jih je strah?

Tukaj je super članek o tem, kako premagati strah, morda kateri pride prav. user posted image

http://www.ringaraja.net/clanek/strah-prvosolckov-pred-solo_4633.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah pred šolo?
30.8.2011 16:31:53   
2ursae
Mojega je strah. Ima zdaj obdobje, ko ge je strah vsega neznanega. Bom z veseljem prebrala članek, hvala.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah pred šolo?
30.8.2011 17:25:01   
*bubi*
Ta članek sem pred kratkim prebrala, ko sem dobila na mail novičke.

Kaj naj rečem? Jaz imam zelo pozitiven odnos do šole, tudi sinek se zelo veseli. Vsak dan vzame iz omare torbico, prelaga potrebščine, jih gleda, boža...

Vendar pa opažam zadnji mesec, da je kljub vsemu v stiski oz. ga je strah neznanega. Zvečer noče zaspati brez mene, joče, da ga je strah.

Pa sem ga stisnila k sebi in malo povprašala, česa ga je strah - mi itak ni znal povedat... pa sem ga sama vprašala, če ga skrbi, kako bo v šoli. In ja, skrbi ga, kako se bo moral učiti.

Sem mu razložila, kaj se bodo v prvem razredu učili, med drugim sem rekla, da se bodo učili seštevati, 1+1=2. In se je smejal ter prišel do ugotovitve, da on sploh ne rabi it v šolo user posted image

No, debata je seveda tekla naprej.... v glavnem, ja, ga je strah neznanega. In upam, da se bo ta strah že prvi dan razblinil user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!