|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nokia c5-03
13.9.2011 19:58:09   
mini86
a ma kdo to nokio in ali je uredu..
ne vem ali naj si jo ob podaljšanju naročnine vzamem ali ne

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.cp2?uid=10ABF0EA-F1D6-978D-C96C-FA83B7655364&linkid=phone&cid=308ED48E-9A30-57B0-F1D0-37BDD9C2898F&tab=2


imam pa paket orto smart u nulo..
a bom ob podaljšanju pogodbe imela še staro ceno paketa al se mi zaračuna po tanovi


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nokia c5-03
13.9.2011 20:19:42   
ely*
Imam in mi je ful v redu, baterija dolgo zdrži, ima 5 milijonov pik, gps, vse v bistvu. Edino kar je je, da je treba majčkeno bolj pritisniti kot pri navadnem screentouch-u, ampak se navadiš v parih dneh.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nokia c5-03
13.9.2011 21:04:58   
mini86
no js sedaj še nimam tega "tača" tko da še nisem na nič navajena:)
bojim se da bi se težko navadila na ta nov način..tipke so le tipke:)


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nokia c5-03
13.9.2011 22:20:27   
jullie
..se hitro navadiš na touch..sem tudi jaz bila skeptična..imam pa tudi to Nokio in sem zadovoljna

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 9:45:57   
luka jan
Telefon je super, nimaš kaj zgrešit, čeprav jaz sedaj bolj prisegam na Samsunga, me je nekako bolj prepričal.user posted image user posted image
Moja kolegica ga je pred časom kupila in je čisto navdušena. Na touch screen se boš pa tudi navadila, še vsi smo se.user posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 11:45:45   
mini86
ga nimajo na zalogi tko da mi očitno ni namenjen..no mi pa moj neki šteka tko da res počas rabim novga..
sm pa mislna da je una zelena lepša:)


hvala vsem za pohvale..ker to je pomoje altrnativa za kšno belo nokio na tač

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 11:50:25   
smrketa24
mini...jaz tudi gledam tega. greva danes z mojim pogledat. samo moti me, ker ima kar visoko SAR vrednost (sevanje). sicer nikoli ne nosim telefona v hlačah ali pa kje blizu sebe, samo vseeno me ta stvar moti. ostalo mi je pa vse všeč.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 11:56:00   
mini86
če greš v simobil jih nimajo na zalogi in ne vejo kdaj dobijo..vsaj tko mi je blo rečeno v sredo..
če pa že majo mi pa sporoč..
pismu ne vem..js tega nikol ne gledam pa ga mam tu v hlačahuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 11:58:43   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

če greš v simobil jih nimajo na zalogi in ne vejo kdaj dobijo..vsaj tko mi je blo rečeno v sredo..
če pa že majo mi pa sporoč..
pismu ne vem..js tega nikol ne gledam pa ga mam tu v hlačahuser posted image


Ja, pri simobilu ga bom vzela. a res? ga ni na zalogi? ah, drugi so pa vsi predragi za moj žep. Imam isti paket kot ti. bova šla vseeno pogledat, pa ti sporočim, če bi ga slučajno dobili. kam si pa šla gledat? midva bova šla kar v vodafone v btc.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nokia c5-03
16.9.2011 12:02:55   
mini86
ja točn tm sm bla..sj js bi mela belo nokio sam je tud zame predraga..
ta mi je glih prav cena..
dj poklič prej tja..da nauš zaston hodila
edin sj pravm ta zelen rob je bl tko..grdo zelenuser posted image ..bl živga bi jsuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?