|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hvala!!
22.8.2005 13:30:41   
tia


Pozdav,

bom bolj hitra ko moj zlati :angel: Leni spančka.

Vsem puncam hvala na čestitkah,:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: vsem ,ki ste napovedale da bom dobila :roza:.
Naj jo pohvalim je res pravi :angel: spi ,je in zelo malo joka,zajoče le ko je res lačna ali pa jo preoblačim.

Porodno iskušnjo kdaj drugič,veste zelo težko še sedim od šivov ,bolijo kot :hudicek:.

Obljubim ko bom lahko se oglasim in tudi kakšno povem z vami ,napišem kako napredujemi,itd.

Za vse stiskave z Leni močne pestke:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:,da se vam čimprej uresniči želja ,da zagledate :modri:.Mislim na vse vas.


pa pa

Tia + :duda: Leni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hvala!!
22.8.2005 13:32:10   
Marina_
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Vi se pa že veselo cartate doma:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Pa lupčka moji isto rojstnodnevnici Leni

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hvala!!
22.8.2005 13:33:18   
lenika
Č :bravo: E :bravo: S :bravo: T :bravo: I :bravo: T :bravo: K :bravo: E :bravo:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hvala!!
22.8.2005 13:33:25   
biba77
:rozica::rozica::rozica::bravo::bravo: Bravo, Leni in tia! :bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:
Le tako naprej, mlada mamica.
In, cimprej okrevaj, potem pa se nam le se kaj pridruzi! Mislimo na vaju!

:miska:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hvala!!
22.8.2005 13:44:13   
emaa
vi se kar cartajte naprej, še malo, pa bojo tudi bolečine od šivov popustile:bravo:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hvala!!
22.8.2005 14:47:52   
pupika
Tia iskrene čestitke!

Vi se akr lepo stiskajte:bravo::bravo:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hvala!!
22.8.2005 15:11:47   
svizc
iskrene čestitke:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hvala!!
22.8.2005 17:11:42   
bambi
Ooooo Tia naša draga, ti se kar lepo odpočij, glavno da sta z Leni vredu in da je tvoja :duda: tako pridna :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ko boš lahko pa opiši porodno izkušnjo, predvsem pa me zanima kako sta se z Leni ujeli pri dojenju....

Bambi :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hvala!!
22.8.2005 18:06:50   
pika74
Tia - nej ti bolečine čimprej minejo.
Mali Leni pa pošlji še enga lupčka v našem imenu ;).

Smo na vezi:rozica:

Lp
:metulj:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hvala!!
22.8.2005 19:21:56   
tinkamiška
U Tia, ti kr stiskaj svojo Leni, sej si dolgo čakala, da se srečata:rozica:

Imejte se lepo:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hvala!!
22.8.2005 20:58:10   
Anitka
Tia in Leni :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Pridno se cartajta in pridno rastita.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hvala!!
22.8.2005 21:01:27   
Suana
tia pozdravljena!!
upam da tvoje bolečine čimprej minejo !!!zdaj se pa kar cartajta s svojo največjo srečo na katero sta dolgo čakala in vem da ko pogledaš leni tvoje bolečine izginejo!!imejte se radi in lepo ter uživajte družinsko življenje!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
lp suzana

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hvala!!
23.8.2005 8:39:33   
Sulfinija
Tia in Leni dobrodošli in veliko,veliko crtanja vama želim.
Za vaju en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.
Želim ti tudi,da tvoje bolečine kaj kmalu izginejo in takrat boš še bolj srečnejša kot si sedaj.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hvala!!
23.8.2005 9:43:46   
anadejka
Ooooo kako lepo Tia.Dej enega velikega lupčka svoji pupiki in lepo jo stisni k sebi.Zdaj si še večja srečka!!!!Uživajte!!!!:rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hvala!!
23.8.2005 12:03:09   
Pia73
OOOOOO, tia! :love: Sedaj je vse najhuje za tabo,... in sedaj ste v 9nebesa9nebesa9nebesa
Poljubčka Leni od mene in našega :duda:

Šivi pa tudi nehajo boleti. Preverjeno! Mene so prvič boleli, ko :hudicek: , sedaj drugič pa, če ne bi vedela, da sem šivana bi mislila, da nisem, ker me šivi niso boleli niti sekundo. :bravo:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?