|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.8.2005 9:14:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Strije po prsih
23.8.2005 9:28:43   
Vekica
Ojla!

Popolnoma enak problem imam, bubabaya. Mislim, da strije sčasoma zbledijo in postanejo bele. Imam pa tudi jaz trenutno čisto rdeče in vijolične. Groza!

Po drugi strani pa se mi zdi huje, če imaš strijast trebuh - joške so pri kopalkah vsaj malo skrite...

Lp Vekica

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.8.2005 9:31:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Strije po prsih
23.8.2005 13:44:26   
soncece24
hej, meni so enako kot tebi iz 75b na 85c zrastle iz 7. na 8. razred oš in sem mela ful strij. pa sem pri zdravniku dobila eno kremico proti strijam, ki so jo tam sami zmešali, in so šle ful nazaj. sicer še mam malo črtic, ampak so brezbarvne in se jih sploh ne vidi. saj vem, nisem ti ne vem kolko pomagala, ker nimam pojma kak se tej kremi reče, ampak poskusi G zatežit, da naj ti kaj da, al pa kaki kozmetičarki, ker pomagala pa je fuuuuul.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Strije po prsih
23.8.2005 18:55:49   
lan
Brez skrbi.Meni so prsi po porodu zrasle za 2 stevilki in so se mi pojavile strije,ki so pocasi zginjale.Zdaj,ko ne dojim 10 mesecev so zelo,zelo slabo vidne,moras dobro gledati,da jih vidis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.8.2005 19:13:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Strije po prsih
24.8.2005 7:51:49   
BaniT
Isti problem! Me je od Lane post ful razveselil :sloncek: in upam, da bo tudi pri meni tako in to čim prej!!!:kuza:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Strije po prsih
24.8.2005 10:39:13   
Vrtnica1
:(( jaz sem jih tudi ravno danes v ogledalu zagledala in to samo na eni dojki, ker je občutno bolj polna :(( so nastale vijolične strije. Pa tako sem se celo nosečnost mazala, nikjer drugje mi niso nastale, niti na trebuhu niti na bedrih, čeprav sem se kar precej zredila, ampak ravno na enem jošku :((. ma, bo že.
Lp, V:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Strije po prsih
25.8.2005 20:42:52   
chips
Jaz še rodila nisem pa imam polno vijoličastih strij po prsih.Tudi na bedih jih je malo ampak so ožne barve ,na trebuhu še nimam zaenkrat nobene(trkam) pa se skoz mažem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Strije po prsih
25.8.2005 20:43:35   
chips
Jaz še rodila nisem pa imam polno vijoličastih strij po prsih.Tudi na bedih jih je malo ampak so ožne barve ,na trebuhu še nimam zaenkrat nobene(trkam) pa se skoz mažem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Strije po prsih
8.9.2005 12:53:27   
Kety
Bubabaya, tudi jaz sem dobila strije po prsih in to od notranje strani proti bradavicam. So ful rdeče-vijolične in sem se tudi celo nosečnost mazala. Pojavile so se mi tik pred porodom. Prsi so se mi povečale pa iz 75B na 80D!! Zdej ko imam pa še polne mleka so pa še večje!! Upam, da bodo te črte res vsaj malo zbledele. Je pa res, da popolne ne bomo več. Zdej samo še upam, da se mi ne bojo ful povesile!!!!

LP Kety

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Strije po prsih
8.9.2005 15:27:51   
Sneguljcica
Jaz sem mela na prsih sicer strije že prej (pojavle so se mi med hitro rastjo med puberteto), ampak med nosečnostjo in po porodu so nastale nove, še večje in prov res opazne Mazala sem se z vsemi možnimi kakovostnimi žavbami proti strijam pa ni očitno nič pomagalo...Prsi pa so se mi v parih mesecih povečale iz 85 C na 90 D. Sam jaz se ne morem tolažit s tem da jih pa drugod nimam-po trebuhu sem dobla strije v zadnjih dnevih nosečnosti
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?