|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, ta ovulacija...
13.10.2011 16:16:17   
Anonimen
torej: ZM sem imela 2.10. danes je 13. dan cikla in zadnja dva dneva me na momente zelo špika v jajčnikih. po izračunu imam prav ta teden ovulacijo, torej so to ovulacijske bolečine, predvidevam. zanima me, kdaj torej običajno po nastopu teh bolečin pride do ovulacije? res je zelo neprijetno. običajno teh bolečin nisem imela, ta mesec so pa zelo izrazite. drugače nimam nobenih težav in načeloma se počutim ok.

brala sem, da ob O nastane tudi prozorna sluz, ki se vleče. se pojavi pred, ob ali po O? se opravičujem, če sem izpadla tako nevedno, vendar delamo na dojenčku in sem se začela v vse to mal bolj poglabljatiuser posted image O testov nočem kupovati, ker so mi predragi, baz. temperaturo pa sem merila 2 meseca in nikakor nisem mogla ugotoviti, kdaj je prišla O.

šla sem čez forume, kjer so ene napisale, da so sexale vsak dan, druge priporočajo sex na vsaka 2, 3 dni, ker bi se tako naj izboljšala kakovost spermijev. katera metoda je torej bolj zanesljiva?

zavedam se, da je zanositev loterija in da ima zdrava ženska na ciklus le 25 odstotkov možnosti, da zanosi in da se nič ne da načrtovati. toda upamo pa le lahkouser posted image

hvala za odgovore in LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, ta ovulacija...
13.10.2011 16:25:46   
butt3rfly
jst sm na istem kot ti. plodne dneve naj bi imela med 11. in 16. 10. prav tako me bolijo jajčniki. mislim, da se bolečina pojavi prej. pa če se ne motim, sluz tudi. pri meni pa je zanimivo, da me jajčniki sicer bolijo, sluzi pa od nikoderuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, ta ovulacija...
13.10.2011 16:31:57   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

jst sm na istem kot ti. plodne dneve naj bi imela med 11. in 16. 10. prav tako me bolijo jajčniki. mislim, da se bolečina pojavi prej. pa če se ne motim, sluz tudi. pri meni pa je zanimivo, da me jajčniki sicer bolijo, sluzi pa od nikoderuser posted image


mal prehitra sm bila. tud sluz je prišla, čeprav z malo zamudouser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah, ta ovulacija...
13.10.2011 16:33:04   
Anonimen
mene pa zanima, kdaj pride do vgnezditve, kateri dan v ciklusu oz. koliko časa po spolnem odnosu?

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, ta ovulacija...
13.10.2011 16:46:45   
anglistka
Poskusi vse. Nama je ratalo v sedmem poskusu. Vedno sva bila aktivna od 5., 6. dne cikla pa vse do 22., 23. V času ovulacije pa še bolj. Sama sem si vedno izračunala samo približno kdaj imam ovulacijo, v veliko pomoč mi je bila naslednja stran: http://www.poliklinika-harni.hr/ovulacija.asp . V tistem najbolj pomembnem času pa sva poskusila vse, en mesec vsak dan, naslednji vsak drugi dan, v naslednjem s podstavljanjem blazin, v naslednjem samo določen položaj (po nekih nasvetih zaradi moje v hrbet obrnjene maternice). V glavnem poskusi vse, recepta ni. Veliko sreče in še več užitka ob delanju otrok!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah, ta ovulacija...
14.10.2011 7:22:36   
Anonimen
torej, kdaj nastopijo bolečine in sluz? po moji logiki pred O, nisem pa ziheruser posted image

(odgovor članu anglistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, ta ovulacija...
14.10.2011 7:24:16   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa zanima, kdaj pride do vgnezditve, kateri dan v ciklusu oz. koliko časa po spolnem odnosu?


6-9 dni po nastopu ovulacije. tako pravi Pušenjak.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, ta ovulacija...
14.10.2011 9:32:44   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

torej, kdaj nastopijo bolečine in sluz? po moji logiki pred O, nisem pa ziheruser posted image



Bolečine so lahko že pred O ali pa ob sami O. Glede sluzi pa je tudi tako, da je že kak dan prej prisotna, ko pa jo je največ, pa je najbolj ploden dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, ta ovulacija...
17.10.2011 7:17:27   
Anonimen
pozdravljene, rada bi vedela, kako je s sluzjo, ko pride do oploditve? kot pravi predhodnica, je sluz prozorna ali motna in se zelo vleče. takrat smo menda najbolj plodne. kako pa se po ovulaciji spremeni izcedek, če pride do zanositve? se sploh spremeni oz. je kakšen ali ga sploh ni?

lep pozdrav.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah, ta ovulacija...
18.10.2011 8:06:54   
Anonimen
Hm a vam se zdi takšno analiziranje pametno?

Jaz recimo nimam pojma, kakšna je bila sluz ob oploditvi, ker kratkomalo na to sploh nisem pozorna... user posted image Ne vem no, jaz jih kar nekaj poznam, ki so čist vse o vsem vedele do pikice natančno, vse zanalizirale, namenoma seksale tako, da bodo imele porod in otroka ob idealnem času, vse starševske dodatke in porodniške preračunale še preden so sploh zanosile. In nobeni od teh še ni ratalo zanosit... Moje mnenje je, da zato, ker čisto preveč komplicirajo.

Saj ne rabiš biti doktor biologije za to da zanosiš. V Afriki verjetno kar dosti žensk nima pojma, kaj ovulacija sploh je, pa imajo vseeno otroke. Sprostite se, nehajte štet dneve, nehajte kalkulirat in merit temperaturo, analizirat sluz... Jaz še menstruacije nisem zapisovala. user posted image Seksajte iz užitka in ne da se spravite k temu zato, ker ste tako izračunale, izmerile temperaturo ali pa da je po vašem takrat primerna sluz. Jaz med odnosom nisem razmišljala o tem, da moram zanosit, ampak sem se popolnoma prepustila užitku in pač delala to takrat, ko mi je pasalo. In nosečnost je prišla sama po sebi.
A mislite, da boste kaj bolj noseče, če boste za vsako malenkost, ki se v vašem telesu dogaja vedele? Ker ponavadi je vse ravno obratno, narava opravi svoje takrat ko se bo njej zdelo, da je pravi trenutek, ne nujno takrat, ko boste ve imele pravo računico. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah, ta ovulacija...
18.10.2011 8:19:45   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hm a vam se zdi takšno analiziranje pametno?

Jaz recimo nimam pojma, kakšna je bila sluz ob oploditvi, ker kratkomalo na to sploh nisem pozorna... user posted image Ne vem no, jaz jih kar nekaj poznam, ki so čist vse o vsem vedele do pikice natančno, vse zanalizirale, namenoma seksale tako, da bodo imele porod in otroka ob idealnem času, vse starševske dodatke in porodniške preračunale še preden so sploh zanosile. In nobeni od teh še ni ratalo zanosit... Moje mnenje je, da zato, ker čisto preveč komplicirajo.

Saj ne rabiš biti doktor biologije za to da zanosiš. V Afriki verjetno kar dosti žensk nima pojma, kaj ovulacija sploh je, pa imajo vseeno otroke. Sprostite se, nehajte štet dneve, nehajte kalkulirat in merit temperaturo, analizirat sluz... Jaz še menstruacije nisem zapisovala. user posted image Seksajte iz užitka in ne da se spravite k temu zato, ker ste tako izračunale, izmerile temperaturo ali pa da je po vašem takrat primerna sluz. Jaz med odnosom nisem razmišljala o tem, da moram zanosit, ampak sem se popolnoma prepustila užitku in pač delala to takrat, ko mi je pasalo. In nosečnost je prišla sama po sebi.
A mislite, da boste kaj bolj noseče, če boste za vsako malenkost, ki se v vašem telesu dogaja vedele? Ker ponavadi je vse ravno obratno, narava opravi svoje takrat ko se bo njej zdelo, da je pravi trenutek, ne nujno takrat, ko boste ve imele pravo računico. user posted image


user posted image user posted image user posted image

več ko veš, bol znaš bit butast in manj ti je jasno.

tak ko praviš-čim manj se obremenjevati in enkrat bo že tako, kot bi moglo bitiuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?