|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 7:57:41   
Nikica
Nimam časa brskati, ampak zanima me, če ste dojile še naprej, ko ste dobile menstruacijo. Zjutraj sva se še dojila, brez problemov je želel, ampak sprašujem se, če je moje mleko potem še primerno, zdravo, zanj. Ali bo pri naslednjem podoju že odbil? Prosim, vaše izkušnje in če ste o tem kaj brale.HVALA!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 8:02:33   
CUKRČEK
Ti sam doji, če le hoče. Ni problema:)

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 8:03:13   
Marogica
Seveda sem dojila, ko sem dobila menstruacijo. To nima veze s "kvaliteto" ali okusom tvojega mleka. Ti samo doji in bodi srečna, da imaš mleko
PA dober tek

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 8:03:25   
CUKRČEK
Še to....jaz sem dobila menstruacijo 4 tedne po porodu in sem normalno dojila do 6. meseca. Pa mala ni imela nobenih problemov .

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 8:13:43   
Maxica
Ja, vidva se kr lepo dojita še naprej. Pravijo sicer, da lahko otroci občutijo prihod menstruacije v tem smislu, da ima mleko malo drugačen okus, posledično pa se lahko zato hočejo malo odstaviti, če jim ta okus ni všeč oz.poznan. Če bo otrok hotel piti, mu kr pusti, mleko ni zaradi tega nič manj zdravo.:)

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 9:30:47   
Anonimen
Itak, da ja.
Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu, dojila pa sem 1 leto.

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oprostite, ampak NUJNO!
24.8.2005 9:44:23   
afrika
Še vedno se dojiva, :hudicek: pa imam od njegovega 6 meseca dalje. Nič ne porajta, še bolj strastno vleče:)-!

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?