|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočno življenje v Mariboru
4.12.2011 17:43:30   
Zoja Lara
Malo sem že ven iz tega in me zanima, kam hodi folk čagat v Mb? Razen Ribičije?

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nočno življenje v Mariboru
4.12.2011 19:53:22   
čupa
nimam pojma. Mislim da druga skoro ni. Sem pa slišala, da se odprl novi klub, nevem ki pa niti kak se imenuje (reklamo sem slišala na radio City), vem samo da se vrti jugo in slo glasba. Za kako bolj moderno glasbo je pa baje Exstrem. Drugače pa res mislim da niti nimaš kam - ni to žalostno?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nočno življenje v Mariboru
5.12.2011 13:55:32   
bambixxx
je kar žalostno ja v totem našem Mb. ta klub je menda Plus Minus v Koloseju (bivša Samsara), če kaj dogaja tam pa ne vem. Petki so itak bolj žalostni, ob sobotah pa po moje bolj po kafičih pohajkuje folk, npr. Stand-Up, Niagara, Rožmarin, Patricks pub, Akoya, Planet Tuš.

< Sporočilo je popravil bambixxx -- 5.12.2011 13:56:26 >

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nočno življenje v Mariboru
5.12.2011 17:36:48   
Cassiopeia
Jaz sem bila v soboto v Minusu in je bilo kr fejst polno. Če je večja družba in če se pije, se splača rezervirat mizo na vipu. Ni gužve in še wc je čist zraven... pač meni je fajn, če se ne rabiš prerivat do wc-ja in še potem tam pol ure čakat, da prideš na vrsto. Mislim pa, da moraš kupit red bull vodko boat...cena je se mi zdi 80€.
Me rade gremo še v avenijo, ko je jugo party. Aja, pa Poštna ulica je polna čez vikend. Kaj več pa nimam pojma... sem že malo  ven iz tega.user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nočno življenje v Mariboru
6.12.2011 8:44:12   
oktober11
mogoče fuego, takos ter studio 55 (bivši kmš)

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nočno življenje v Mariboru
7.12.2011 18:00:18   
Zoja Lara
Hvala za vse INFO. Bo prišlo prav user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?