|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:14:17   
IrenaO.
No samo, da vam javim, da je poroka srečno uspela, da je bilo res super, žur do jutranjih ur ter predvsem vreme sva imela do devete ure zvečer, potem pa se je vlil dež,ja kar smeje se mi, ko pomislim na soboto,vsem bodočim nevestam želim vse naj,naj in , da bi imele tako kot jaz nepozabno poroko,srečno:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:17:20   
dolenjka
OOOOO gospa Irena O. dober dan!!!
No, kako je kaj v zakonu? Kakšen nasvet za mojo malenkost?
Malo povej kaj in kako (bolj obširno) in kako drugače...!
Kdaj bo pa kaka slikica od srečnega para na ogled????

Aja, buča, sem pozabila napisat da

Č:rozica:E:rozica:S:rozica:T:rozica:I:rozica:T:rozica:A:rozica:M:rozica:!!!!

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:22:16   
PiaM
Iskrene čestitke in veliko veliko ljubezni in razumevanja na skupni življenski poti...


:rozica: :rozica: :rozica: :rozica: :rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:23:42   
anadejka
Uuuu ja jest tut čestitam!!!!

Dej se res mal razpiš,kako je potekal,a ste ženinu kšno zagodli.
Jest se tut tko kt Dolenka poročim 10.9.,matr to je že čez dobra 2 tedna!!!

čestitke še enkrat!!!

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:26:09   
*AnaL*
:rozica: ČESTITKE! :rozica:
Dež na poročni dan menda prinaša srečo oz. veliko otrok. :bravo:
Men se še po dveh letih smeje, ko pomislim na najin poročni dan, tako da te čist razumem. Men je blo nepozabno lepo. So nama ravno prejšnji teden nečakinje omenile da je blo res super in kaj če bi zadevo ponovili. Jaz bi jo takoj, kljub stroškom in prav ničesar nebi spremenila.

Veliko sreče in medsebojnega razumevanja še naprej!

L.P
Ana

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:30:19   
anadejka
....hmm..zanimiva tema tole o dežju...jest sm slišala že za tri varjante-vraže:
1.)veliko denarja
2.)veliko otrok
3.)veliko solz
...le katera je prava....upam da druga;),pa mal prva;)

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:36:14   
bebi
2.)veliko otrok 8) :)

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pozdravljene:)
25.8.2005 14:54:48   
IrenaO.
Ja hvala za čestitke, ja vas zanima kako je bilo, ob pol šestih zjutraj sem se zbudila in dva krat letela na wc ker me je zašravfalo, živčki so delali sto na uro, hehe...Ko sem prišla do frizerja, kjer me je čakala tudi maskerka so živčki popuščali, kajti obe dekleti sta me spravili v pozitivno vzdušje, tako da je trema minila:)..Ko pa sem prišla na civilno v Preddvor sem samo še uživala in se smejala, kajti bila sem zelo ponosna nevestica, obljubim, da objavim slikice, nato je sledila cerkvena in nato pojedina in zabava. Ja zanimivo je bilo, ko so me ugrabili sorodniki in me odpeljali v sosednjo stavbo, me zaklenili, prižgali svečke, mi točili vinček in ko smo videli, da se je ženin z pričami odpeljal, je prišel lastnik z harmoniko in prižgale so se luči in v sobici je zaživelo, ampak po pol urah sem se vrnila na prizorišče, kjer so me svatje že pogrešali:))...Vesela sem, da sem imela take ljudi okoli sebe, od prijateljev, do sorodnikov, ki so bili ves čas na nogah, vključno z nama, svetujem da bodite, čim več v gibanju, ko bo vaš dan, kajti povabljeni se prilagajajo vama in vaju oponašajo:))...Zabava je trajala do štirih zjutraj, tako da sva se odpravila v posteljo ob petih zjutraj, ja res je bil nepozaben dan:))

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pozdravljene:)
25.8.2005 15:07:42   
dolenjka
No, to je pa že bolje! Ste pa res dobro in dolgo zažurali! Obvezno moraš prilepiti vsaj nekaj slikic in to čim prej!!!!

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pozdravljene:)
25.8.2005 15:18:37   
IrenaO.
razumem,hehe

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?