|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
25.8.2005 15:50:29   
dolenjka
Danes sem v novem Cosmopolitanu prebrala naslednji članek: Svarilo pred zanositvijo :

"Zadnje raziskave kažejo, da imamo ženske več plodnih dni v mesecu, kot je veljalo zdaj. Določanje termina, v katerem so možnosti za zanositev večje, je precej manj predvidljivo, kot so do zdaj domnevali strokovnjaki. Prepričani so bili, da je ženska najplodnejša nekje v sredini svojega mesečnega cikla - od 10. do 17. dne, če se za prvi dan šteje tisti, ko nastopi krvavitev. Ta ocena je temeljila na ugotovitvi, da ovulacija nastopi okoli 14. dne pred začetkom naslednje menstruacije. Ugotovitve nedavne raziskave pa so pokazale, da lahko ovulacija nastopi nekoliko prej ali pozneje. Odkrili so, da je imelo 70 % žensk (od 221 vključenih v raziskavo) plodne dni pred obdobjem med 10. in 17. dnem cikla in po njem. Končni nauk: ne zanašaj se preveč na to, da je kak dan v mesečnem ciklu bolj varen od drugega, pravijo strokovnjaki."

Seveda je bil glede na način, kako je vse skupaj predstavljeno, verjetno namenjen tistim, ki za kontracepcijo uporabljajo "varne dni", ampak za nas, ki se vztrajno trudimo za :duda: pa je to dobra novica, a ne????

Lep popodlan vsem in veliko :sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
25.8.2005 16:14:48   
ANDREJA*
SEM VESELA TELE NOVICE............BOM REKLA MOJEMU:love:
DA MORAMO KAR NAPREJ:sloncek:,MALO ZA ŠALO..NE SAMO:muca:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
25.8.2005 16:20:35   
PiaM
Ja, saj meni se zdi da sem jaz tako tokrat zanosila.:zmeden2::miska::sloncek:



(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
25.8.2005 18:50:15   
sania
s tem bi se pa strinjala, saj imam prijateljico, ki je imela takšno kontracepcijsko sredstvo, pa je sedaj v 5 mesecu, ta ko da je najboljši recept za :duda: vsak dan :sloncek::)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
26.8.2005 6:57:09   
IrenaO.
O kako lepe novice Dolenjka, kar tako naprej in samo zate :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zanimiv oz. razveseljiv članek
26.8.2005 7:18:02   
bebi
Ko še nismo načrtovali :duda:, je itak veljalo pravilo: Nevarni dnevi so, varnih ni. :zajcek:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?