|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:22:54   
mihi78
da se javim še zadnjič preden nas "odrežejo" do 1. :((
pred nekaj dnevi sem se pritoževala, kako "kruto" je življenje do mene :( "ni :duda: ni službe" - vsaj eno izmed tega lahko vzamem nazaj - SLUŽBA JE! začnem s 1. septembrom na OŠ blizu doma. vsaj nekaj, da ni vedno teh skrbi al bom nakrampala za najemnino pa položnice, :love: pa naju spravi skozi mesec.
pa še to- jutri grem na histero, pridem že isti dan domov, drug teden pa javim kako pa kaj!
še dobro, da mamo "rezervni forum"! :bravo::bravo::bravo:
LP :rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:25:23   
pika74
U teb se pa dogaja - bravo za službo in optimizem

:rozica::rozica::rozica::rozica:

pa velik sončka

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:39:07   
mihi78
saj pravim,vsaj nekaj dobrega :bravo::bravo:
sem že cel dan na 9nebesa
vse ostalo pa bo že, upam, se bom probala skulirat pa čim manj mislit na :duda:, če ne se mi bo itak sfuzlalo :)-
LP :rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:41:06   
pika74
zakaj že misleš na :duda: (jst sm mal sklerozna pa ful vas je novih) - dej pomagi mi mal. A si ti zadnč zanosila al kaj je že blo?

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:50:12   
mihi78
Pika,
v zadnjih dveh letih sem imela tri ss :((:(
sem pa tista, ki je mislila, da je noseča, saj veš blaga roza črtica na mini BC pa sem se malo prenaglila, drugi dan je že prišla :hudicek:
sicer nimam težav z zanositvijo ampak se vsakič okoli 6. tedna konča - zato tudi histeroskopija. pa kot zakleto so vse prijateljice ali pred kratkim rodile ali pa so :nosecka: tako, da se težko izognem mislim na :duda:
LP
:rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 20:52:27   
pika74
O ti šment. To ti pa verjamem, da skoz misliš na :duda:. Mogoče je to še hujš, če ti rata, pa pol gre po 6. tednih, kokr to, kar mam jest (dobrih 5 let nč). Ampak pomoje ti bo histeroskopija pomagala. Dohtarji že vejo. Pol pa ni ovir :miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 21:01:57   
mihi78
kakorkoli gledaš, in moj in tvoj primer sta zaj.... (da ne bo kake cenzure :)-:)-:)-
bomo vidli kaj bo s to histero, nič kaj preveč si ne obljubljam.tako se izogneš razočaranjem.
tvojo situacijo kolko tolko poznam, saj se redno javljaš.
pred kratkim si napisala nekaj zanimivega, "men pa je vseen ratal" - se kar strinjam s tabo, res je, da bit :nosecka: ni kar tako, s porodom se težave se le začnejo. pa saj mislim, da si nobena ne dela utvar pa da vse vemo kako težavni znajo bit otroci pa nehvaležni itd. ampak jaz si kljub temu še vedno močno močno močno želim :duda:. je bil en dober predlog na forumu pred časom, ne spomnim se več od koga, v glavnem vse te pisarije bi si mogle sprintat pa pokazat svojim :duda:, da bi videli kako smo se trudile za njih!
nisem pa zasledila zakaj ne moreš zanositi oz. ali so to sploh ugotovili. če se ti da še kaj napiši - jaz mam čas, :love: ma "najt šift"
LP :rozica::rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 21:08:47   
pika74
Ja, boljš je, da ne pričakuješ preveč. Men so všeč presenečenja in sm se zaklela, da ne bom preveč računala več s temi :modri::roza: črticami. Ko bo pa ratal, bom pa itak skakala po luft od sreče. Sam to je zdej, da nism več tok prkurjena, da bi pričakovala in računala, da bo samo od sebe kej ratal.

Je pa sranje, kokrkol vzameš.

Zakaj ne morem zanosit... moji jajcevodi so vrečkaste oblike in kljub laparoskopiji, ki je bla februarja letos, se to ni poštimal. Zato ostane samo še IVF.

:rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zdaj pa gre zares
25.8.2005 21:16:24   
mihi78
pol pa kar! mam prijateljico pa znanko, ki sta dale to skozi, IVF mislim, pa vse drugo zraven. prijateljica je po 3. poskusu obupala,zaradi operacije slepiča so ji zapacali en jajčnik pol pa je imela še težave z miomi itd., in se začela intenzivno ukvarjat s posvojitvijo - novembra je dobila :duda:. znanka pa je zanosila v 4. poskusu, njena :duda: je pred kratkim praznovala 3. roj. dan.
treba se je borit!:muca:
ali že resneje razmišljaš o IVF?
Lp :rozica::rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zdaj pa gre zares
26.8.2005 8:00:05   
pika74
Ja, nimaš kej.

Septembra se dobim z G in bova dala papirje za IVF naprej na konzilij, pol pa :miska:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zdaj pa gre zares
26.8.2005 8:07:17   
lory05
Oprostite, ker nimam pojma. Kaj je to IVF?

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zdaj pa gre zares
26.8.2005 9:17:05   
emaa
in vitro fertilizacija, epruvetka po domače

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zdaj pa gre zares
26.8.2005 9:17:55   
bebi
:bravo: :bravo: :bravo: za službo

:miska: :miska: :miska: za :duda:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?