|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravljenje s hipotermijo
19.1.2012 22:28:16   
sonce79
Pozdravljene!

Saj niti ne vem kam bi pripela mojo zgodbo... Pa sem se odločila, da poskusim tukaj. Sem mamica nadebudnega 14 mesečnega sončka, ki je že takoj pri rojstvu dokazal, da je pravi borec. Zaradi hude obporodne hipoksije (pomanjkanje kisika) je bil zdravljen s hipotermijo. To je metoda s katero telo za 72 ur podhladijo, s tem spravijo življenjske funkcije na minimum in tako dovolijo telesu počivati in s tem preprečujejo morebitne nadaljnje poškodbe možgan.
Rada bi spoznala še kakšno mamico, ki ima otročka zdravljenega s to metodo. to je namreč kar nova metoda in zdravniki pravijo, da zelo uspešna. se pridružujem temu mnenju. Naš fantič se je rodil z Apgar oceno 1 (le bitje srca so mu lahko ocenili pozitivno), danes pa je takšen srček, ki mu je nevrolog pri enem letu dejal, da če ne bi poznal njegove zgodbe, bi mislil, da gleda zdravorojenega otroka.

Torej, če je kakšna mamica s podobno izkušnjo ali katera potrebuje info o tej metodi, sem na voljo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.1.2012 23:57:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonce79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravljenje s hipotermijo
26.1.2012 18:39:39   
sonce79
No, zdaj smo pa pristali med resničnimi zgodbami na RR forumu....

(odgovor članu sonce79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravljenje s hipotermijo
8.4.2013 1:51:29   
viza
Lep pozdrav

Sem oče 6 dni stare punčke, ki ima podoben primer hude obporodne hipoksije.
Trenutno je zdravljena s hipotermijo oz. bodo počasi s tem zaključili.
Zelo bi vam bil hvaležen za kakaršno koli info v zvezi s tem zdravljenjem ali kakršno koli osebno izkušnjo ali mnenjem.

(odgovor članu sonce79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravljenje s hipotermijo
8.4.2013 12:08:45   
Dilove*
Zgodba z lepim,srečnim koncem. Ganljivo. Prav solzice so mi prišle!
Prvič slišim za zdravljenje s hipotermijo..pravi borec vaš dojenček.user posted image

Vse lepo vam želim!




(odgovor članu viza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




prsna črpalka
tina202

Ali ste potrebovale prsno črpalko? ( pa še kakšen komentar zraven prosim)

Da, ker dojenje ni steklo (26%)

Da, čeprav sem tudi normalno dojila (39%)

Ne, ker sem dojila (29%)

Ne, ker sem dajala drug mlek (5%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!