|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo aprila
4.3.2012 18:25:32   
rozi55
Pridite me kaj pogledat, ampak samo pogledat, a prav user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 18:41:48   
rozi55
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

13.4. rozi55

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE:


NAVIJAČICE:
rozi55

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 18:43:41   
rozi55
OK, pa rabim eno da polepša seznam, moje sposobnosti se tukaj končajo user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 19:07:29   
witch
Rozi prišla sem te pogledat, ti sporočit da me daj med navijačice user posted image za naprej pa bomo še videli user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 19:15:12   
Anonimen
A že?

Srčno upam, da se vam ne pridružim- da bom takrat že nosečka.user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 20:04:52   
tiana
evo,js se ti pridružim....sm mogla marec kr preskočit...aprila je pa res že čas da tud nam uspe user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 20:10:04   
LittleSun
Prinsem samo vedro roze, potem pa pobegnem daleč stranuser posted image user posted image

med navijačice

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo aprila
4.3.2012 20:49:31   
*anushka*
Jst tud navijam user posted image user posted image user posted image

Klepetam pa tukaj in v marcu... Čeprav mogoče upam, da tukaj ostajam samo kot navijačica!!! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 8:04:52   
HeLenčica
Jaz bi tudi med navijačice! user posted image Na seznam pa ne, ker mam pavzo do maja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 9:30:19   
Anonimen
o pišuka a se ni šele marc začel user posted image

seveda navijam za vse, na seznam pe ne grem user posted image

lp, Iza

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 15:07:28   
witch
x.4. (1. krog po klomifenu) bom malo pogoljufala user posted image vsem ki imajo prvi krog uspe, mogoče bo tako tudi nama user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 16:44:40   
Katte
Navijam in upam, da ostanem samo navijačica in se vam v teh dneh ne pridružim na seznamu za pričakovanje user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 18:12:19   
Poka
Upam, da prvega aprila mojemu povem dobro novico. Bo 2. krog po laparoskopiji. Od prej pa ne računam več.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 21:05:21   
rozi55


user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka

13.4.
rozi55

x. 4.
Tiana
Witch

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 4


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza


(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo aprila
5.3.2012 21:15:39   
rozi55
Witch - user posted image user posted image user posted image , naj bo april končno roza. Oz. že, bo pa ja prvi krog user posted image
Iza, res je da se je marec komaj začel, najhujš je to, da sem padla kar v sredino aprila, ne na začetek user posted image Se počutim kot Gargamel, samo da ne sovražim Smrkcev, ampak svoje dolge cikle user posted image
Katte, ker te imamo rade, se nam ne pridružit, a prav user posted image Enako velja za LS in ostale marčice.
Poka, odličen datum za najlepšo novičko user posted image
Helenčica, ti pa nas le zabavaj med pavziranjem. Boš pa ziher imela več akcije kot jaz, tale moj cimer ... user posted image user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo aprila
6.3.2012 8:39:08   
S*
Ojla!

Zaenkrat navijam user posted image user posted image user posted image , pričakujem pa da se vam bom kmalu pridružila tudi med akterkami.
Lep sončen dan vam želim!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo aprila
6.3.2012 13:21:20   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Navijam in upam, da ostanem samo navijačica in se vam v teh dneh ne pridružim na seznamu za pričakovanje user posted image .


No ja, pridružujem se tudi na seznamu in sicer 3.4.2012, 23. krog/5. krog po laparo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo aprila
6.3.2012 14:08:16   
K_a_t_j_a
Se vam pridružujem kot navijačica. user posted image Zaenkrat še zbiramo pogum za novo nosečnost, saj smo lani aprila izgubili našega malega borca. Ravno v nedeljo bi bil star eno leto.user posted image Čeprav vem, da je tako bolje, da je odšel, (bil je bolan) ga neskončno pogrešam. Hvalabogu imam doma že 3,5 let starega navihanca, ki mi vliva pogum in voljo.
Tako, da bom zaenkrat samo navijala, kmalu se vam pridružim v pričakovanju user posted image . user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo aprila
6.3.2012 14:49:23   
haram
Evo mene tud zaenkrat še med navijačice.user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo aprila
7.3.2012 8:09:17   
rozi55


user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka (2. krog po laparo)

3.4.
Katte (23.krog/5. po laparo)

13.4.
rozi55

x. 4.
Tiana
Witch (1. krog po Klomifenu)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 5


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza, S*, K_a_t_j_a, haram




(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo aprila
7.3.2012 8:17:19   
rozi55
Helou aprilčice drage.
Jaz sem pa tako brez energije, pa glava me boli, tako da je ena revščina od mene. Še dobro, da sem frej.
Katte - big dislike user posted image user posted image
K_a_t_j_a - moje sožalje ob izgubi fantička. Te obletnice oz. vsi datumi, ki je na kaj spominjajo, so kar boleče user posted image Navijam pa, da ko se bosta odločila, vaju čim prej osreči +.
Naj vas tale sonček napolni z energijo, pri nas še malo počakamo, pol pa akcija user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo aprila
8.3.2012 17:24:59   
witch
Punce ne tak polnit seznama. Tam v marcu se pridno barvajte roza. Je prav?

K_a_t_j_a user posted image user posted image user posted image sožalje ob izgubi malčka. Me je prav zmrazilo ko sem prebrala tvoj podpis. Ampak vem, da mali angelček Jure čuva bratca, mamico in očija. Vidva pa le pogumno v nove boje, da malček dobi družbo. Ker sem prepričana da bi si to želel tudi vaš mali angelček. user posted image user posted image user posted image da vama čim prej uspe.

Katte moja user posted image user posted image user posted image saj veš... se bomo selile. Sigruno! Tvojemu nečakcu/nečakinji ki prihaja bo potrebno urediti bratraca/sestrično. Da bo imel družbo. in teh 9 mesecev bo prav lepo user posted image

rozi malo na sončka, slabe misli odženi vstran pa bo takoj lepši dan user posted image

mene so tile m dnevi spet malo potokli. spet so prišla tista vprašanja kaj pa jaz. Zakaj nama ne uspe. Kdaj nama bo. pa saj veste. Ampak se ta grda teta poslavlja, šla bova v nove boje. iN jaz sem bolj kot kdaj koli prej prepričana da nama bo pa tokrat uspelo. Bomo videli aprila user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo aprila
8.3.2012 22:57:45   
ninej
Punce moje drage,vem da je že pozno in skorajda že mimo pa vseeno vam namenjam tole:
Noben cvet ni tako lep kot ŽENSKA.
Noben vetrič ne piha tako nežno kot je nežna ŽENSKA!
Noben kamen ni tako trd,kot je trdna ŽENSKA.
Noben vihar ne prenese toliko dežja,kolikor solz potoči ŽENSKA!
In nihče ne premore toliko ljubezni kot jo ima v sebi ŽENSKA!

Vse lepo ob našem dnevu!


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo aprila
9.3.2012 8:29:12   
Katte
witch, se bom potrudila, da bo moj nečak/nečakinja dobil/a sestrično ali bratranca čim prej. Ti se boš pa tudi, ne? user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo aprila
9.3.2012 10:15:36   
Anonimen
torej skor zihr se selim k vam, ker sva spet zamudila O... obstaja 1% šansa za marec ampak je tako zanemarljiva, da ni omembe vredna...

zaenkrat počakam na user posted image 20. marca potem pa dam podatke za april...

jojme noben zdravnik me ne bi resno jemal, da nama ne gre z zanositvijo, če user posted image enkrat na cikel user posted image pomoje rabva midva prej zakonsko terapijo kot user posted image

sicer je pa tako, da se dostikrat zgodi, da dokler je partnerski odnos v krizi žensko telo psihično ni pripravljeno na spočetje (seveda so tut izjeme) ampak včasih razrešitev krize v partnerskem odnosu povzroči tut razrešitev blokad v telesih in potem se plodnost pozdravi... zlo lepa knjiga je Ljubiti, delati, živeti (je sicer bolj verska ampak na zanimiv način razlaga tudi o plodnosti)...

lp Iza

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?