|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston in počutje
14.3.2012 8:31:46   
LittleSun
Tiste, ki ste jemale dabroston med ciklom, kako ste se počutile?

Jaz sem sedaj že 5 cikel na dabrostonu in vsakič ko začnem jesti sem čisto na tleh, brez energije, brez volje, tečna in razdražljiva..kako ste se spopadale s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dabroston in počutje
14.3.2012 10:07:20   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Tiste, ki ste jemale dabroston med ciklom, kako ste se počutile?

Jaz sem sedaj že 5 cikel na dabrostonu in vsakič ko začnem jesti sem čisto na tleh, brez energije, brez volje, tečna in razdražljiva..kako ste se spopadale s tem?


Vprašaj za nasvet tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-stanko-pusenjak_51

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dabroston in počutje
14.3.2012 10:41:00   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Tiste, ki ste jemale dabroston med ciklom, kako ste se počutile?

Jaz sem sedaj že 5 cikel na dabrostonu in vsakič ko začnem jesti sem čisto na tleh, brez energije, brez volje, tečna in razdražljiva..kako ste se spopadale s tem?


Vprašaj za nasvet tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-stanko-pusenjak_51


Hvala, vendar me bolj zanima kako so se počutile punce, ki so dale to skozi.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dabroston in počutje
14.3.2012 13:51:12   
Kratka
jaz sem bila ista. Sem se znala zjokat sredi trgovine kar tako brez razloga user posted image Jaz sem ga jemala 3 mesece in mi niti ni preveč pomagalo, tako da ga potem nisem več, ker je bilo tudi iz meseca v mesece počutje slabše. Sem prešaltala na pitje krvomočnice in ta mi je pomagala, da sem potem takoj zanosila. Sem ga pa jemala zaradi švoh sluznice in posledično krvavih izcedkov od O do M.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dabroston in počutje
14.3.2012 13:56:04   
posh
3 mesece dabrostona v nosečnosti..kaj naj povem, grozno počutje in konstantna slabost. Po prenehanju jemanja je izginilo takoj.

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dabroston in počutje
14.3.2012 13:56:52   
LittleSun
Kratka jaz ga jemljem iz istega razloga, pa tudi krvomočnico sem pila, pa ni bilo izboljšanja...ampak je to druga stvar. Res sem čisto na tleh, takoj ko začnem jemat. Ko neham, pa sem spet super, vesela, polna energije. Kako bi imela več energije kljub temu, da ga jemljem me zanima user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 14.3.2012 14:01:11 >

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dabroston in počutje
15.3.2012 13:12:06   
tiky
Hoj. Tudi jaz ga jemljem sedaj že 3 mesece zaradi PCO. Mi2 se trudiva za user posted image in med čakanjem na vse preglede in preiskave ga jem, da imam redne user posted image . Opažam pa, da mi je zaradi njih padla spolna sla, včasih sem razdražljiva, jokava in ko jih začnem jesti me malo srbi tam spodaj. Imam pa boleče prsi in napihnjen trebuh. Ali kaj veste koliko mesecev ga lahko jemlješ?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dabroston in počutje
15.3.2012 17:23:32   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Kratka jaz ga jemljem iz istega razloga, pa tudi krvomočnico sem pila, pa ni bilo izboljšanja...ampak je to druga stvar. Res sem čisto na tleh, takoj ko začnem jemat. Ko neham, pa sem spet super, vesela, polna energije. Kako bi imela več energije kljub temu, da ga jemljem me zanima user posted image user posted image



Kaj pa vem. Jaz sem rešila tako, da sem ga nehala piti user posted image A drugače ti pomaga, mislim glede izcedkov? Kaj pa maco si že poskusila? Baje daje energijo...

< Sporočilo je popravil Kratka -- 15.3.2012 17:24:23 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dabroston in počutje
16.3.2012 22:49:36   
Anonimen
Jaz sem jedla/jemala ustogestan...isto počutje, spala sem po 3x na dan po malem, me je kr zmanjkalo in slabost je bila ves čas prisotna...

srečno vsem

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dabroston in počutje
17.3.2012 6:45:11   
LittleSun
Kratka mace ne prenašam dobro, mi je slabo po njej in želodec me boli. Načeloma mi kar pomaga, je boljše, čeprav ni še čisto dobro. Bomo že potrpeli še par dni ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dabroston in počutje
18.3.2012 18:46:07   
Anonimen
Jaz sem dabroston že jemala pred prvo zanositvijo, zaradi PCO in posledično zelo nerednih menstruacij. Jemala sem ga 6 mesecev in sem z njegovo pomočjo imela redne menstruacije. Zdaj sem ga začela prav tako jemati, ker delamo na drugem otročičku. Pri jemanju nisem imela popolnoma nobenih problemov, počutila sem se normalno, ni mi bilo slabo, spolne sle pa tako ali tako nimam nevemkako velike, tako da tudi tukaj ne opazim nobene razlike.

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dabroston in počutje
10.3.2016 14:08:37   
madjanca
Punce, mogoce mi lahko pomagate.. ze nekajkrat sem bila na dabrsotonu in sem imela vedno slabosti, glavobole in bila mocno utrujena..
Tokrat pa mi samo slabi in imam sirast rumen izcedek in spodaj me mocno pece.. je mozno, da je to posledica hormonsega nihanja zaradi tablet in kaj naj naredim.??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dabroston in počutje
31.3.2016 7:44:51   
MauMow
Jaz na Dabrostonu nisem imela nobenega problema. Dejansko sem se prav super počutila. Še mislila sem da bo M prišla ker sem mela krvavitev en dan (bla vzg. krvavitev). In jemala sem ga pol do 4 meseca N. Edino pač zaradi njega sem pol v nosečnosti imela ubitačne slabosti. Kar je pa logično ker je to progesteron. In z njegovo pomočjo imam danes 7t starega sinčka.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dabroston in počutje
9.5.2016 10:30:39   
Mladarozca
Pozdravljene

Tudi jaz sem kar nekaj ciklusov jemala Dabroston. Kak mesec je bilo ok, kak mesec pa so se pojavljale grde slabosti. Apetita nisem imela, po dveh žlicah kosila mi je šlo na bruhanje. Sčasoma (po kakih 3 ciklusih), pa sem se malo navadila. Sem pa po njem imela močnejše in tudi bolj boleče menstruacije.


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?