|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PETKOV KOFE
2.9.2005 23:08:50   
Špela100
Ma res je smotano jaz se kar ne moram navaditi, pa smailija enkrat pritisneš, pa te vrže nazaj.Sploh ne moraš ful rožic al pa kej druzga pripopat.Ma sem žalostna.Pia73 saj te poznamo.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   PETKOV KOFE
2.9.2005 23:28:03   
pika74
Mene pa kr neki ven meče - pa prau, da ne najde niti serverja (pišuka - a vse drugu mi pa lohk dela... npr. www.audi.si )


(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   PETKOV KOFE
2.9.2005 23:31:06   
Špela100
Aja audi pa dela al kaj, ja pika74 audi je audi. Saj bo tudi rr ne skrbi.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   PETKOV KOFE
2.9.2005 23:42:39   
pika74
ja audi dela

RR bo pa tud, sam mal bo treba še zakurblat tale bRRmmm bRRmmm

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   PETKOV KOFE
2.9.2005 23:49:33   
Špela100
Ma ne vem, saj sem že napisala, da mi novi rr ni tako všeč.Sploh ne zaštekam teh klicajev, pa teme skačejo gor dol.Ma ne vem sem blond , pa mi je mama govorila, da sem brihtna sam to mi pa glih ne gre...Pa skačem iz Upamo skupaj, na Želimo si novega člana, pa vas iščem, pa vas ne najdem...nismo več tako na kupu kot prej.Joj saj vem da jamram ampak tako je ...sem mal nesrečna zdaj...
zdaj grem pa ninčule nančule dost sem telovadila, me prav komolec boli.Gledam pa že tako

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   PETKOV KOFE
3.9.2005 0:03:19   
pika74
Jst pa tkole zgledam

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?