|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako jo prepričati da proba?
25.3.2012 16:10:15   
niwaj
Imam 31mesečnico, ki je sicer zelo ubogljiva. Vendar pa problem nastane, ko pride do nečesa novega. Na primer: rekla sem ji, da naj si obleče hlače. Niti probala ni, pa takoj v jok in pravi: Mami ne gre! ne gre!!! In sploh ne vem kako jo naj prepričam, da bi vsaj probala. Tudi ko sem jo potem prepričala (po pol ure joka) da je probala in je oblekla hlače brez problema, je naslednjič prišlo do čisto enake situacije! Mami ne gre!

Na pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako jo prepričati da proba?
25.3.2012 17:27:01   
mateyka
eh, mi mamo eno tako doma. stara je 5 let in noče probat ne poganjalca ne kolesa ker "ne dela" takoj user posted image

pooočasi in potrpežljivo ji razlagamo kaj je to "naučit se je treba potem pa znamo" in da je treba "vadit da znamo" - pooočasi gre na bolje. zdaj jo bomo vpisali na plavanje (učila se bo plavat). upam da ji bo tam kapnilo in da bo to primer, kjer bomo lahko rekli: se spomniš kako si se učila plavat in nisis znala takoj? e, to je/bo isto. user posted image

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako jo prepričati da proba?
25.3.2012 22:36:01   
liliana
Hčerka je stara 5 let pa še vedno nič novega ne proba....oblačil sploh ne (razen čevlje je začela zdaj takoj obuvatiuser posted image ), ne kolesa, ne smučk.....pa jo pustiva, ker prepričevanje ni nič pomagalo.....čez dan ali dva pa potem brez problema obleče in sproba kako stvar deluje.....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako jo prepričati da proba?
26.3.2012 9:44:57   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: niwaj

Imam 31mesečnico, ki je sicer zelo ubogljiva. Vendar pa problem nastane, ko pride do nečesa novega. Na primer: rekla sem ji, da naj si obleče hlače. Niti probala ni, pa takoj v jok in pravi: Mami ne gre! ne gre!!! In sploh ne vem kako jo naj prepričam, da bi vsaj probala. Tudi ko sem jo potem prepričala (po pol ure joka) da je probala in je oblekla hlače brez problema, je naslednjič prišlo do čisto enake situacije! Mami ne gre!

Na pomoč!


Lahko vprašaš tudi tukaj, boš dobila sigurno kak nasvet. Na tem linku: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/dr-natasa-rijavec-klobucar_48

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako jo prepričati da proba?
26.3.2012 10:55:37   
*miska.mcc*
naša glede koles, poganjalcev, gugalnic itd. itd. nima nikakrnih problemov.
hudič je, ker še vedno hodi v skibuckah. pol zime sem jo prepricevala, da supergice zamenja za škorenjcke. zdaj jih pa dol noče dat. jo vlačim s sabo po štacunah z otroško obutvijo in je cist navdušena nad supergicami. ampak samo do trenutka, ko ji jih nataknem na nogico. odleti v sekundi z noge. in greva s5 brez superg domov.

mi je brezveze ji kupit, ker vem, da bojo lezale v omari. kot naprimer fensi šmensi copatki st.1, st.2 in st. 3. user posted image

opica! čist kontra od mene.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?