|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke,24.del!
27.4.2012 21:55:06   
arabela*
Arwenko...srečno jutriuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 1:02:10   
majakla
Piknik uspel. Sva kljub zamudi še pol urce čakala na meseka. Nik se je pol eno uro, celo uro, zamotil s tenisom - še zdaj ne morem verjet. Tenisom po njegovo, po naše imel je roza badbinton lopar in žogico in odbijal (po njegovo seveda).

Lunapark je pri nas?

Naš plan za jutri: s kolesi v mesto na sladoled, morda v park, ziher pa reko Dravo pogledat.

Aaa... jaz pa sem mislila, da je ura okoli 23. !

Lahko noč user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:05:07   
danyy
Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:08:17   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*

danuser posted image

Bili cel dan naokoli...kak je pasalo...na sončkuuser posted image

šli zjutraj v LJ, je moj šel po en gsm...potem pa smo še v živalski vrt šli.....pa še neka nesreča je bila na avtocesti in smo eno ur v koloni staliuser posted image user posted image

Potem pa še v MC Drive po hrano in domov.

Zdaj pa grev aakvarij malo spucat, potem pa tak otroke zrihtat počasi za spanjeuser posted image



O živalsko vrt user posted image , ga tudi imamo v planu k kratkem obiskat, mi je naš zoo zelo všeč.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:22:57   
karmen7
Jutro!

Auf že uf dolgo user posted image . Do dvanajstih ne delam nič, no ok, perilo poberem, pa novega obesim ker se ravno pere. Pol pa na ta naš super skrivnostni rojstni dan user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:25:11   
karmen7
Majakla oni kontakt bi te prosila...leeepooo prosim user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:45:31   
matcar
Jutro!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:46:56   
matcar
Mi2 s Teo-tom tudi že auf,kafe se pije,jaz pa net.Danes nič posebnega v planu,zaenkrat.Edino najbrž se bom spravla v omare.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 7:47:38   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

user posted image Se praska al zakaj rabita?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 9:13:05   
bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

user posted image Se praska al zakaj rabita?

po moje rabi rokavčke za plavanje user posted image . če ja, jih imajo sigurno v intersparu.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 9:16:07   
bambixxx
jutro,

mi smo tudi imeli otvoritveni piknik in je bilo fajn toplo. mali pa seveda ni hotel spat, ker se mu je preveč dogajalo v naravi. in potem je menda omagal ob 16.30 na vozičku za pol urce. zvečer pa je celo že ob 20.30 zaspal in je spal do 8h zjutraj. malo sem ga vmes budila in jezila s temi pumpicami, ampak ni bilo panike.
danes še ne vem kaj bomo. mogoče bi tudi lahko šli malo na kolo popoldan.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 9:20:23   
ly117
Jutro! user posted image

Včeraj po kavi odšla do mame. Tam naju je že moj čakal, se najedli in odšli k stricu na vikend. Kak je pasalo bit na sončku. Pa nasmejala sem se. Je stric ful faca.
Spat pa odšli malo pred osmih. Nisem mogla več. Luka je danes spal do 8h. user posted image jaz pa še malo dremuckala do pol9h.
Zdaj pa pijem kavo.
Plani za danespa so:
- v avtu poiskat vstopno kartic. Se je L včerej igral v avtu in je kartica izginila,
- mamo peljat v trgovino in
- bomo vidli kaj nam bo dan prinesel. user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 11:01:22   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: majakla


Lunapark je pri nas?




ja, pod Niagarouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 11:02:45   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

user posted image Se praska al zakaj rabita?

po moje rabi rokavčke za plavanje user posted image . če ja, jih imajo sigurno v intersparu.



v šparu jih imajo vse letouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 11:03:46   
arabela*
gremo malo v nakup..je hladilnik prazn...
mi sploh ni doma za bit...pa tolk imam dela, pa samo odlašam...user posted image ...bi samo lutala nekjeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 11:04:40   
arabela*
blagor tistim, ki so sedaj na morju....mi je full žal, da nismo zorganizirali...ampak kdo bi vedel, da bo tak lepo vreme letosuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 12:19:51   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

user posted image Se praska al zakaj rabita?

po moje rabi rokavčke za plavanje user posted image . če ja, jih imajo sigurno v intersparu.


Za plavanje ja user posted image , jih bomo drug teden rabili, ker v obroču itak noče bit, sem jih dobila v intersparu.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 12:20:02   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jutro, končno imamo spet sonček.Včeraj je bilo super toplo, smo bili večino dneva zunaj- sma z možem malo okolico uredila, pa še na zelo dolg sprehod smo šli. Danes smo povabljeni k tašči na kosilo, popoldan pa gremo malo s kolesi naokoli. Počasi se moram spravit v trgovino, je hladilnik že čisto izropan. Pa za malega moram rokavčke nabavit - ve katera kje jih tak čas prodajajo?user posted image

user posted image Se praska al zakaj rabita?

po moje rabi rokavčke za plavanje user posted image . če ja, jih imajo sigurno v intersparu.

Rabim nova očala,sem prebrala rokavičke!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 12:22:33   
matcar
Mi se najedli,zaj pa spavanac(Maks bi rekel da gremo počivat)user posted image .Pol pa na kolo in po Maksa k tašči.Lea pa je šla na Pobrežje k babici do ponedeljka!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 13:33:11   
ly117
Mi se tudi pravkar najedli.Čakam da se mi operejo L poletne stvari, pol pa malo pakiram rit na kavč. Bi pa šla malo spat. Očitno 12 ur ni bilo dovolj.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mariborčanke,24.del!
28.4.2012 22:33:00   
arabela*
čeruser posted image

dan minil..spet hitro, prehitro..

dopoldne šli malo v Lidl (miško srečali v trgovini)user posted image user posted image ....vmes sem ju peljala še malo v lunapark..potem domov kuhat..

Popoldne pa malo doma, zvečer pa v Planet tuš se dogovarjat za rd..(me je moj končno prepričal, da ne bomo v Bumbarju)...tak da sem ji vzela bovling in igralnico...aja, pa še enkrta smo zvečer šli v lunapark se malo vozit in zaletavat z avtkiuser posted image ..kaj čemo...otročji smouser posted image

zdaj pa spita obe, moj na wc-ju gleda moto gp...user posted image , jaz pa tukaj nadaljevankouser posted image

še kaj...

čau bau nočkauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mariborčanke,24.del!
29.4.2012 8:08:54   
matcar
Jutro!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mariborčanke,24.del!
29.4.2012 8:11:11   
matcar
Mi že pokonci!Včeraj bli s kolesi okoli in v parku(Tabor),pol pa domov otroke zrihtat za spanje.Moj je šel na en sestanek za šiht in gre v sredo že za Nemčijo,tak da bomo 10 dni sami.Pol pa bo samo med tednom gori.Sem ga končno uspla prepričat.user posted image user posted image user posted image Bo pa delal z svakom!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mariborčanke,24.del!
29.4.2012 8:12:39   
matcar
Arabela-če mene vprašaš,je praznovanje RD-ja dosti boljše v Planetu kot Bumbarju.Sm enkrat peljala tja otroke na RD,pa se mi ni dopadlo,smo starši morali bit zraven,kot da ni praznovanje,kolegica pa še ful plačala vse skupaj!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mariborčanke,24.del!
29.4.2012 8:19:38   
bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Moj je šel na en sestanek za šiht in gre v sredo že za Nemčijo,tak da bomo 10 dni sami.Pol pa bo samo med tednom gori.Sem ga končno uspla prepričat.user posted image user posted image user posted image Bo pa delal z svakom!user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?