|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.9.2005 20:24:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pregled po porodu
5.9.2005 20:33:55   
mojcaziga
Pred 3 leti sem v MB zdr. domu potrebovala materinsko knižico in odpustnico iz porodnišnice. Pregledala me je vaginalno, dala napotnico za pregled krvi in pogovorile sva se o konracepciji. Aja, pa pretipala mi je prsi. Vprašala je o dojenju in o čišči. In dala zeleno luč za
Vzela mi je še bris (PAP)

Lp, Mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pregled po porodu
5.9.2005 21:28:47   
Lana_s
Zmeri ti pritisk, stehta, nato pa sledi pregled - jaz sem ji skoraj pobegnila Vpraša te če dojiš, če si že imela menstruacijo, tudi za kontracepcijo se lahko zmeniš. Potrebuješ materinsko knjižico, ker v njo zapiše par podatkov - imaš na koncu v knjižici poporodni pregled. Za bris pa me je naročla decembra - zakaj komaj takrat pa ne vem. To je bilo pri meni vse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.9.2005 21:42:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pregled po porodu
5.9.2005 22:01:52   
mišika
Jaz imam prvi pregled po porodu v sredo in upam da me tam spodaj ne bo tako bolelo kot so me boleli šivi ko so celili, potem ji tudi jaz rajši uidem....premišljujem o kontracepciji pa mi zaenkrat nič ne odgovarja??? mogoče mi bo pa G kaj pametnega svetovala.Za odvzem PAP brisa jo bom pa kar sama spomnila, saj sem po prvem porodu pred 7 leti imela trojkico in sem se potem kar nekaj časa zdravila, na koncu pa sem itak imela konizacijo, ker se stanje ni nič izboljšalo. Upam da tokrat ne bo tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pregled po porodu
5.9.2005 22:09:15   
Anonimen
Ravno zaradi tega strahu sem jaz šla na prvi pregled šele 5 mesecev po porodu. Pa ni bilo takrat nič hudo. Prej pa bi me sigurno bolelo, ker sem bila zelo šivana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pregled po porodu
5.9.2005 22:11:53   
taška30
Tudi jaz sem ji skoraj iz stola ušla, bolelo je ko pes, čeprav sem dobila le en mali šivček. Uf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pregled po porodu
6.9.2005 10:34:05   
Lana_s
Ja boli ko pa še bolj - nočem te strašit ampak res boli, samo hitro mine. Mi je rekla, da je treba zdaj pogosto , da se spet vse raztegne, ker je zdaj vse zabrazgotinjeno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.9.2005 12:27:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pregled po porodu
6.9.2005 13:22:13   
LONA13
jest mam tud jutr pregled in baje res noro boli. Hujš kot popadki ne more bit!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pregled po porodu
6.9.2005 17:11:53   
Lana_s
Ne vem kak ti naj opišem kak te pregleda. Nekaj ti not potisne in potem tisto nekak obrača. Saj ne vem točno, me je bolelo in nisem bila najbolj pozorna kaj dela. Pa saj ni tak hudo saj hitro mine. Pogleda če se je maternica nazaj skrčla - nekaj pač rova

Poročajta kak je blo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pregled po porodu
6.9.2005 22:17:45   
Anonimen
Ja, pri meni je pregled potekal tako, da mi je vstavil tisto železno zadevico za jemanje brisa, brisa ne delajo najmanj 6 mesecev po porodu (meni je rekel, naj se naročim 1 leto po porodu), potem mi je naredil vaginalni UZ in pregledal me je z roko. Pa trebuh mi je prešlatal, če je vse na svojem mestu in konec.

Vpraša te za kontracepcijo, prvo M po porodu, pregleda materinsko knjižico in odpustnico iz porodnišnice. Sestra pa te stehta, izmeri pritisk. Konec! Mene ni nič bolelo, sem pa bila 5 mesecev in pol po porodu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pregled po porodu
6.9.2005 22:59:03   
Seven*
http://www.lubica.net/Pics/Ema/?show=17

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pregled po porodu
7.9.2005 9:47:07   
Lana_s
Kak je lubana En veeelik za močno, pogumno Emo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.9.2005 19:04:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pregled po porodu
10.9.2005 10:32:51   
Lana_s
Pa si se rešila za en čas.    

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?