|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
27.4.2012 20:30:48   
pika.po
Wuhuuuuuuuu kakšne lepe novice! Arneja čestitke in srečno do konca!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
27.4.2012 21:00:00   
lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: arneja



Nam je pa prejsnji petek tudi po doooolgih 11 letih uspelo koncno zagledati user posted image . Smo sli pa po darovano zensko celico v Brno user posted image . Tale letosnji april je zares cudezen user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super, sem prav vesela. Sedaj pa srčno do konca user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
27.4.2012 21:32:48   
mausikaa
ja madoniš evo ko ne pridem nič sem pogledat je pa malo morje novičk user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
čestitke z naše strani

jap Pika.po buši je moj user posted image
Zarja čestitam in navijam, Arneja zate pa isto user posted image


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
28.4.2012 7:57:59   
sonček33
Hedi, super fletkota. Polubčkaj ju.

Zarja - uf tole je pa zame super najlepša novička. Čestitam. Vse dobro.

Tisa, iskrene čestitke za Ožbeja. fajn se rihtejte.

Arneja - tole je čist isto velika novička kot Zarjina!!! Vesela še pa še. Privoščim vama iz srca in vam(a) želim vse dobro.

Žižek - kako si? Kako zdravj e pri vas?


Mi smo ok. Mali vragec postaja veliki vrag :) ... mami mu komaj sledi -preveč energije ima. Sicer pa v oktobru pride naš čudež. Še vedno se borim s slabostmi in bruhanjem, a gre počasi na bolje.

Vse dobro vsem vam, pa še veliko tolk lepih novičk kot so bile te dni.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
2.5.2012 22:22:09   
blanč

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Zarja, ob tako lepi novicki sem se pa po stotih letih morala tudi jaz prijavit sem gor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem ti v zadnjem mesecu hotela ze parkrat poslati mail pa me nekaj RR zafrkava in mi ni uspelo. Kot da bi cutila, da se pri vas tudi nekaj dogaja user posted image . Iskrene cestitke, dolgo, predolgo sta tudi vidva cakala na to, ampak zdaj vam je uspelo in si predstavljam, da je ta sreca neprecenljiva.

Zdaj mocno drzim pestke se za vse vztrajne borke, ki tudi ze predolgo cakajo - Miklarom, Gigi, Pikovit, Loremi, Tassi, Nasko, Fidolino, Grethy, Dajomajo in N74, s katero sva precej na vezi user posted image . Lepo pa pozdravljam tudi obe borkici, ki sta na drugacen nacin prisli do svojih zakladkov - mojo Daisy in Pijo 76 user posted image

Nam je pa prejsnji petek tudi po doooolgih 11 letih uspelo koncno zagledati user posted image . Smo sli pa po darovano zensko celico v Brno user posted image . Tale letosnji april je zares cudezen user posted image user posted image user posted image .

Pa kdaj jaz šele tole vidim???user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE OBEMA!!!!!!Srečno do konca in... Pa saj sploh nimam besed, happy, happy, happyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
4.5.2012 23:54:34   
Tanja_Jes
Zaaaaarjaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Po dolgem času sem spet prišla na RR in preberem tako lepo novico!!!! Kako sem srečna zate, si mi pošteno zarosila oči!!! Želim ti vse lepo lepo lepo lepo najlepše še naprej!!! Pa je tudi tebe sonček obsijal!!!! Joj, sem vesela, bi kr skakala od sreče!!!

Kako ste punce....verjetno sem marsikaj zamudila...ampak, tak je lajf...tempo naspediran čist...

Pika.po...kako pri vas?

Mausi...še mal pa v rim! user posted image user posted image user posted image

Tisa...čestitke za sinkota!!!

Gigi user posted image te mam rada še zmer isto. Ko prideš enkrat v srce - nema ti izlaza user posted image . Kako si? Kaj dogaja? Priznam, te pogrešam!!!

Hermy user posted image berem slabe novice. Žal mi je user posted image Pa B., je v redu? Zdrava, pridna?!

Mikla....kako je pri vas kaj?

Loremi...sploh ne vem kaj dogaja pri tebi? Upam da si v redu!

Mismis...se že pripravljaš na peko torte user posted image še mal pa bo 1. dvojna svečka user posted image lubčke, objemčke medikam

Sonja
...brez veze sprašujem...itak vem da ste ok user posted image in da si 100% zaposlena

Vitachi...upam da si dobrouser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Zdaj mocno drzim pestke se za vse vztrajne borke, ki tudi ze predolgo cakajo - Miklarom, Gigi, Pikovit, Loremi, Tassi, Nasko, Fidolino, Grethy, Dajomajo in N74, s katero sva precej na vezi user posted image . Lepo pa pozdravljam tudi obe borkici, ki sta na drugacen nacin prisli do svojih zakladkov - mojo Daisy in Pijo 76 user posted image

Nam je pa prejsnji petek tudi po doooolgih 11 letih uspelo koncno zagledati user posted image . Smo sli pa po darovano zensko celico v Brno user posted image . Tale letosnji april je zares cudezen user posted image user posted image user posted image .


Tole sem si dovolila kopirat....tudi jaz držim pestke za vsako posebej, da bo vztrajnost poplačana in da tudi vas obsije sonček!!! Jaz verjamem v vas in verjamem v čudeže!!! Naj se čimprej zgodijo!!!!

Arneja...čestitke za user posted image presrečna sem tudi zate!!! Srečno še naprej, čim manj slabosti in veliko brcik!!!

Pozdravčke tudi Blanč, Hedi, Miški 73, Sončku, BarbiG, Srečici, Lani70, Lana 08.....da ne naštevam...v glavnem vsem!!!

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
8.5.2012 13:02:01   
Roži_
No pa ima +40 novega člana, prišel je user posted image Tristan Noel, dobrodošel in čestitke mamici Mausiki in celi družini, uživajte in dosti cartanja vam želimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
8.5.2012 13:07:00   
Roži_
Zarja, supeeeeer sem zelo vesela za dva srčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Punce da ne naštevam lubčka za vseuser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
8.5.2012 22:47:45   
pika.po
Dobrodošel Tristan Noel! user posted image user posted image user posted image
Čestitke Mausi! Evo, pa ne bo več časa blogat user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
11.5.2012 9:16:44   
srečica17
Ko pa pridem semle.....na tole stran.....pa postanem tako.....čustvena.....ponavad se zjokam....al od slabih novic,....tokrat pa od dobrih. Čestitke maussiki......uživaj novopečena mamica:-)......čestitke svežim nosečkam.....UŽIVAJTE......do konca in naprej....SREČNO!!!


Pozdravčke vsem.....prav vsem....

Naša Erika je tok pridna punčka, pa tak sonček v naši družini, da je vse skup že kr mal kičasto,.....Samo naj TRAJAAAAAAAAAA......Že dolg dolg časa nisem bila tako zelo srečna!!!!!

Sej bi vam prpopala kakšno slikco....ampak ne znam:-(((



(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
13.5.2012 17:17:00   
mausikaa
evo drage moje, naš škratek je malček pohitel in je že tukaj [img]smileys/bravo.gif[/img]  rodil se je v torek, 2950 g in 53 cm, so mi pa sprožili porod zaradi preeklampsije, ampak zdaj je z obema vse v najlepšem redu in to je tisto glavno kar šteje, mamika bo sicer še naprej na zdravilih zaradi pritiska ampak nič zato...
sam porod je bil hiter - urco in 45 minut, končal se je brez enega šivčka, ma sem kot rožica, še kratek komentar na Porodnišnico Postojna - lahko rečem samo "kapo dol" osebje tako na ginekološkem kot porodnem oddelku in v sami porodni si zasluži vso pohvalo, za oba so poskrbeli maksimalno dobro, res sem vesela da je moj ginekolog v Postojni in da je pravočasno prepoznal problem...

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
13.5.2012 19:07:46   
sonček33
Juhej, čestitke. Vse dobro obema.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.5.2012 9:30:51   
miklarom
Mausi - še tukaj čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.5.2012 9:36:15   
miklarom
Zarjaaaaaaaaaaaaaaaa, - kaj jest tole berem po dolgem cajtu pridem mal pogledat pa vidim tole prekrasno novičko, vse čestitke bejba moja user posted image user posted image user posted image user posted image

Arneja - tudi tebi čestitke user posted image

vesela, vesela za vse vas le tak naprej naj vam vsem posije sonček user posted image user posted image

Tanja_Jes - pri nas je še vse po starem čakamo in čakamo , se pa počasi že pripravljamo za novi postopek :)

vse vas imam rada user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.5.2012 16:08:57   
Tanja_Jes
Mausi....čestitke za novega člana! Juhuuuuuu!!!!! Pa veliko cartanja, zdravja in občudovanja malega Tristana Noela! Lubčka Tristanu od tetke!!

Mikla...vesela sem, da je kmalu nov postopek na vidiku! Mislim nate in srečno user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
15.5.2012 17:44:27   
loremi
Pozdrav vsem skupaj po dolgem času!

ČESTITKE iz srca vsem. ki ste postale mamice! Želim vam ogromno carjtanja, nepozabnih trenutkov, zdravja, sreče, zadovoljstva!

Vsem novim nosečkam pa vso srečo in naj ta sreča traja!

Nisem ravno na tekočem in se bojim, da če napišem poimensko, bi lahko katero nenamerno izpustila, tako da dobre želje veljajo za vse!

O Tanja, tebe pa tudi že dolgo nisem videla tu gor. Verjamem, da ti malčica pobere ves prosti čas in sej je prav tako, sedaj moraš uživat :).

Pri meni pa mineva pol leta, odkar sem sama, namreč šla sem stran od mojega. Je hudo, je težko, sedaj me obdajajo dvomi, ali sem naredila prav, sem se odločila prav, ali ne, spominjam se dobrih trenutkov, najinih angelčkov in le to je v ospredju. Kako človek hitro pozabi tisto, kar ga je motilo in ne vem, kaj bo naprej, enostavno ne vem. Želim si drugačno življenje, čustvenejšega človeka ob sebi, ampak se bojim, da sanjam v oblakih in bom padla na trda realna tla kot skala. S tem sem nekako tudi ob možnosti še kdaj poizkusit ivf in pot do pluska, ne vem. Ampak nisem zdržala več. Ne vem, a sem reva, nevzdržljivka, občutljivka, ali sem naredial prav. Menda nikoli ne bom vedela, čeprav sem takrat čutila da moram to naredit.

Se orpavičujem, ker sedaj s tem na to temo mečem negativo, ker je tema sedaj tako polna samih lepih novičk in doživetij, ampak sem si rekla enkrat moram to povedat tudi tu. Sem želela že prej, pa so bili prazniki, pa je bilo to in ono in nisem, sedaj pa sem se odločila, da povem.

Srečno vsem!
Kljub trenutno neprijetnem vremenu vam želim, da bi dneve preživljale čimlepše.
In se še javim, sem začela spet malo pogosteje prihajat na ta forum.
Lep pozdrav!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
16.5.2012 0:01:51   
gigi1
Ma FAK! Že parkrat sem probala kaj napisat, pa mi jo je RR zagodel. Upam, da tokrat rata...



Mausika moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Neizmerno sem vesela. Priznam, da en malčk v skrbeh zaradi pritiska...in te prosim, da nam poročaj kako ste. RTI


Arnejči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj nej ti rečem drugega kot - čas je že bil!!!! Čestitaaaaaaaam draga mojauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sonči september že trka na vrata user posted image  Jaz sem OK. Hvala user posted image

Loremi verjamem, da si se prav odločila. Ne gledat nazaj. GREMO NAPREJ! user posted image  

Roži draga kako ste mi vi?

Pika.po kak je v MB? Jaz skoz pestkam user posted image

Miklič pestkam in pestkam...in imam že čist plave členke. Ampak RES - komaj čakam na dobre novičke user posted image user posted image user posted image

Tanjček te misam mučo, veš?

Zarči, Mišika,....ne bom naštevala vse moje drage RVI MUČO FEJST!

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 16.5.2012 0:08:19 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
17.5.2012 15:31:18   
hedviga
Ob vseh tehle prekrasnih  (in eni malo manj, Loremi res, glej naprej!! )novičkah in ob obetu piva in ko sem videla Gigin zapis v eno nenormalni nočni uri sem se spomnila na dobre stare četrtke zato vam tole pošiljam:
user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
17.5.2012 18:23:28   
loremi
Ja res pozna ura ob objavi posta, ampak Gigi je vedno aktivna in v pogonu user posted image . Moram rečt, da tudi sama zdaj večkrat zvečer visim na računalniku in niti ne vem, kaj počnem user posted image , to je "zanimivo", pa včasih tudi pred tv-jem, čeprav redko in potem ugotavljam, da premalo spim. Ampak se kar ne spokam, kar visim gor. Ko bi vsaj imela razlog kakšne obveznosti, pa jih ni.

Gigi in Hedviga hvala! Trenutno sploh ne vidim poti naprej, dneve poizkušam preživeti kolikor se pač da, grem na kak sprehod, čeje volja.
Lani sem težo znižala za 15 kg, ampak sedaj je hujši boj zadržat to težo, ni lahko, če povem po pravici, precej odrekanja, pa še niha in gre veliko raje gor, kot dol user posted image .

Pa Hedviga hvala za pivo, ma glej, res si ga bom danes zvečer privoščila user posted image .

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
18.5.2012 8:16:58   
limonca*
Sicer ravno ne spadam med vas, ampak sem vas pa skozi spremljala (pod prejšnjim nickom) in navijala..

arneja, isrekene čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Če lahko vprašam - koliko postopkov je za vama in kaj je vzrok, da ne uspe? To je bil prvi z darovano celico?
Za mano je (ravno danes) 5 neuspeli postopek... vedno se nama oplodi le polovico celic, sedaj imam samo še en jajčnik, ki ga punktirajo (do drugega ne pridejo) in ful hudo endometriozo (sem imela tudi resekcijo črevesja).. zato razmišljam, če bi bila darovana celica mogoče boljše...
zarja, ti pa kar dva srčka??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   No, vidiš, končno!!!!!! Iskrene čestitke!!!!!! V katerem postopku vama je uspelo? ČE se prav spomnem si bila ti kar par postopkov pred mano.

loremi, joj kok mi je hudo zate!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image   Drži se!!!! Držim pesti, da se ti uresničijo želje!

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
19.5.2012 16:57:16   
mausikaa
ojla babuške moje,

evo da vas malček pozdravim, moj mali cuker pančka, jaz sem pa tudi že odspala eno kitico user posted image
Žižika naša zlata, moj pritisk je v višavah, ostajam na Metildopi 3x dnevno, ampak sem optimist in mislim da se moram samo "resetirati" potem bo pa stanje boljše...
Loremi pogumno glej naprej in ne glej nazaj...sanje so pa zato,da jih sanjamo in veš včasih se sanje tudi uresničijo - torej sanjaj naprej!
Miklica pestke so pripravljene...
Hedviga hvala za pivičko, bom mojega poslala po eno brezalkoholno, da ne bova z malim oba zadeta kot opici, mislim, da bi bil trenutno zame dovolj samo "štoflc" od flaše pa bila "hojladrijamesarija"
Roži kako mali princ? 
BarbiG kako fizioterapija?
Hermy kako smo? kako mala žaba? no zdaj ni več mala žaba zdaj je že prava mala princeska kajne?
Srečica naša, jaz tudi ne dojemam in si tudi želim,da bi trajalo in trajalo in trajalo...o joku pa rajši ne bi, sem mislila, da bo tega konec ko ne bom več noseča, pa vidim da to sploh ne drži, zdaj lahko jokam skoraj na ukaz user posted image
Miša, kako medike? 
no in ziher sem jih malo morje pozabila, torej vse ostale bodite mi v cvetju...



(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
31.5.2012 13:25:53   
Še ena T
Draga Mausikaa!!!
Iskrene čestitke ob rojstvu tvojega sinčka (malo z zamudo ampak iz srca, sem pač po dolgem času tu....)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro se rihtajte in veliko zdravja obema!!!

Pozdravček tudi ostalim in čestitke ob lepih novičkah!!!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
4.6.2012 22:54:39   
Kruce Fiks
Hello! Vidim da se tu še vedno dogajauser posted image mausi enga velikga Mvvvvvaaaauser posted image Mi smo Ok, tamalu nam ga svira, in nam nikakor ni dolgčasuser posted image Le kaj bi brez nje....
AKongo še laufa?

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
6.6.2012 21:43:02   
mausikaa
Še ena T in Krucek hvala hvala

hmm Kongo, jah Kruce bo treba babe skup zbobnat, se mi zdi, da zdaj bi se pa res lahko spet enkrat dobili kajne? hmm, edino če se dobivate, pa jest ne vem...hmm, hmm, hmm, zdaj mam pa za mislit ;-)



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ IV. del
20.6.2012 10:08:11   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Sicer ravno ne spadam med vas, ampak sem vas pa skozi spremljala (pod prejšnjim nickom) in navijala..

arneja, isrekene čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Če lahko vprašam - koliko postopkov je za vama in kaj je vzrok, da ne uspe? To je bil prvi z darovano celico?
Za mano je (ravno danes) 5 neuspeli postopek... vedno se nama oplodi le polovico celic, sedaj imam samo še en jajčnik, ki ga punktirajo (do drugega ne pridejo) in ful hudo endometriozo (sem imela tudi resekcijo črevesja).. zato razmišljam, če bi bila darovana celica mogoče boljše...
zarja, ti pa kar dva srčka??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   No, vidiš, končno!!!!!! Iskrene čestitke!!!!!! V katerem postopku vama je uspelo? ČE se prav spomnem si bila ti kar par postopkov pred mano.

loremi, joj kok mi je hudo zate!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image   Drži se!!!! Držim pesti, da se ti uresničijo želje!




zarja, arneja, kje ste, nosečki?? dajta malo napisat kako in kaj.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?