|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:25:57   
Skorpija
digi, girly, Sisy, borovnička, hati, Kris, LANA73, Linda 25, pupika, simi73 in seveda jaz!

Želim nam čim manj obupa, solz in porabljenih higienskih vložkov, tamponov in ostale sračkarije. Naj bodo meseci, ki so pred nami plodni ko hudič in naj naslednjo epidemijo nosečk sprožimo me!

Na poti do cilja nam želim veliko dobrega in obdržimo na licu!

Vaša S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:30:11   
pika74
a men pa nč


(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:33:40   
Anonimen
Jaz tudi nic.


(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:34:01   
Skorpija
Sem vedla, da sem pozabla en detajl... JA PA VSEM OSTALIM TUDI TO ZELIM, A NE!!!!!!!

Sam me smo še frišne, pa je to tko, ko en obred sprejetja v klub

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:35:01   
pika74
pa Anitka

pa GoYa

pa Astra

pa anadejka76

paaaaaaaa cel bataljon nas je še





(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 19:36:04   
pika74
e to je pa že mal boljš

prej mi je blo pa kr mal


(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 20:06:57   
Sulfinija
Kaj pa jaz kaj kmalu upam,upam.

LP Mojca

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 20:09:25   
VITA74
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kako lepe želje zdej vidim da sem jih tudi jaz deležna
Tudi jaz si želim da se dež srečk nosečk začne
lp vsem

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 21:23:45   
GoYa
eh, pika, me smo že tako stare fosilke, da bo treba nov izraz izumit. evo, imaš domačo nalogo

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novopečenim fosilčicam
6.9.2005 21:30:11   
simi73
Skorpija mi se ne damo, tako kot ostale, ki že precej dlje čakajo na in upajo vsak mesec. Zato za vse nas veliko sreče, veliko stiskanja , predvsem pa veliko neobremenjujočega .
Pa ne pozabite - na koncu poti nas čaka tista mala sreča , samo da ene imajo mal krajšo, druge pa mal daljšo pot.
Naj vas dobra volja drži pokonci

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 8:06:01   
pupika
Skorpija in vsem ostalim fosilkam tudi jaz želim, da bi čimprej vse prišle do ene male in seveda tudi ostale, ki še niso fosilke in da bi nosečnost pri vseh puncah potekala srečno in da bi mala rastla in da bi imele vse čast spoznati čez 9 mesecev in jo/ga stisniti k sebi.

Punce veliko srečo želim vsem zato imejte na ustih in upam, da me je tisti tam zgoraj uslišal.

Za vsako pa eno

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 8:08:25   
hati
Skorpija in vse ostale hvala za lepe želje in se pridružujem. Sem prav vesela, da sem našla ta forum in da se lahko neobremenjeno pogovarjam o tem da sem fosilka. Da me nihče postrani ne gleda in da mi nihče ne postavi tako neumnega vprašanja kot sem ga dobila včeraj od sestrične: Kaj ti ne misliš bit še noseča? Skoraj sem ji zatulila v uho, ej sej to ni kot it v trgovino pa kupit litro mleka, enim žal ne rata v prvo niti v drugo. Ene življenje postavi na prizkušnjo živcev in morajo biti potrpežljivi in čakati in verjemi nimajo energije za razlage kaj in kako takim debilom, pa oprostite izrazu ampak res mi je dvignila živce. Dovolj mi je teh pogledov, hinavskih, posmehljivih, fovšnih. Pa kaj je z enimi ljudmi no?! A premorejo samo žlehnobo? No ja, jaz verjamem da se vsaka stvar enkrat plača in da se stvari enkrat vrnejo, dobre z dobrim in slabe z slabim. Ujej sem zatežila. se prav vidi, da prihaja ta rdeč hudič.

Drage moje naš čas prihaja. Počasi ampak vztrajno se približujemo dnevu, ko bomo tudi me uzrle dve razveseljujoči črtici. Takrat bomo zmogle veselje in srečo zase, svojega dragega in svojo pikico. Le vztrajati je treba in najti moč za se pobrati po vsakem padcu. Z vsakim dnem bomo močnejše in bolj pripravljene postati mame.

Stiskam pesti in mislim na vas.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 8:29:22   
DaisyE
Hati ne se jezit, saj po moje nihče nič slabega ne misli... Jaz sem zdaj nekje na pol poti do fosilke, pa me tudi sprašujejo in namigujejo... Saj vem, čas je pravi, da bi že kaj zibali. Pa se malo nasmejim in rečem: "počasi..." Pol me pa itak vsi nap... da je brezveze čakat. Pa rajši to prenesem, kot pa da bi vsakemu razlagala, da že pet mesecev aktivno delam na bebici.

Ko pa nazaj pomislim, se pa spomnim, da sem bila jaz čisto ista. Tolk se mi je bilo fajn o tem pogovarjat, da sem vsako natiravala. Pa še na kraj pameti mi ni padlo, da bi lahko koga prizadela.

Eno rožico zate, pa lep dan

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 9:21:03   
girly
ej skorpija! Lepo, da si nam novopečenim fosilkam še posebej izrekla dobrodošlico! hvala! No, jst se pridružujem željam, da bi vse (ne samo me, "nove") čimprej ugledale tisti slavni .

Jst sem zdej ravno mimo te nesrečne , tako da bova intenzivno začela delati spet na najinem in upala, da naslednji mesec pač ne bo...Če pa bo, pa spet v nove boje, dokler pač ne zagledamo    

lep dan vam želim, preživete ga karseda lepo, v objemu svojih in vedite, da smo lahko zelo srečne, da imamo ob sebi , ki nas razumejo in podpirajo...

pa pa
girly

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 10:31:00   
Mijavček
Ejla,

no, ne bom rekla welkom novim fosilčicam, ampak: SPRAVTE SE MI HITR DOL S TEGA FORUMA NA FORUM ZA NOSEČKE!!!

Za tastare fosilke pa itak isto velja, to že vemo.

hati, človek misli, da rataš imun s časom na take bedaste pripombe, ampak meme tudi še vedno zaboli. Jaz sem pa zadnjič, ko sem se hecala o novem poročnem prstanu , dobila v faco: " A ti že kej gležnji zatekajo?"
Ostala sem brez besed.

Mah, nč, takle nam je usoda namenila, vse je za neki dobr pravjo,... bomo poplačane na koncu z obrestmi za tale trpljenje, vam rečem, da bomo !

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 18:38:11   
Maša26
Seveda vse nove fosilke dobrodošle in isti hip tudi želja, da se spravite dol

Zadnje čase mi je najbolj všeč tista od mislim da Pike74, da imamo že usnjeno kožo in bomo kmal lahko hodile brez čevljev

No seveda ni čisto tako. Mene vsakič znova ko me kdo (verjamem, da večina nevede)provocira, užali in prizadane in razdraži in vse to. In potem zbiram moč, da vse te negativne občutke spremenim v potrpežljivost, strpnost, upanje..

Drugač pa so dnevi, ko sem pravzaprav super!! So pa dnevi, ko mi vse seže do srca in sem na robu joka... vedno ko grem k Rešu ne vem a se bom jokala pol al ne in ko me bo kdo vprašal kaj čakava, a me bo vrglo al ne in ali bom lahko lahkotno odgovarjala...

Čisto nekje v sebi pa čutim, da če se bo le v bližnji prihodnosti tudi meni nasmehnila sreča, da sem zaradi te boleeeeče izkušnje zdravljenja neplodnosti nekako dozorela in sem boljši človek in več prenesem in se kljub trpljenju veselim določenih stvari in jih cenim... ampak seveda je pogoj na koncu!!

Fosilke, vsaki iz srca želim magični dve črtici!!!!!!!!!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Novopečenim fosilčicam
7.9.2005 22:04:58   
girly
amen, maša!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Novopečenim fosilčicam
8.9.2005 7:31:38   
Anitka
Frišne fosilke dobrodošle v klub, zdaj pa čimpreeeeeeeeeeeeeeeeeeej in njega!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Novopečenim fosilčicam
9.9.2005 17:58:58   
digi
Ja to, me novopečene fosilke, bomo ziher tiste, ki bomo vplivale na dvig natalitete v Sloveniji.....    MAl za hec in mal zares.... vsem nam želim, da bo nam uspelo že kar naslednji mesec, ker so ti tamponi itd. dragi ko.... Zdaj pa čist resno: da bi ti plavalčki naših premagali vse ovire!!!!!!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Novopečenim fosilčicam
9.9.2005 20:58:00   
Tia-na
V boj za dvig natalitete

Tudi meni je zoprno, ko me napadajo, češ, kdaj pa ti misliš kaj naraščaja met pa da nisem vsak dan mlajša pa bla bla ... Najhuj mi je pa, ko sem slišala, da smo nekatere itak preveč egoistične, da bi imele otroke???
Pa tisti pametni nasveti kako je treba da rata. Pa še v službi imam same nosečnice okoli. Ja, včasih je treba imet kar trdo kožo, ampak kot pravijo:Č Kar ne ubija, krepi!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Novopečenim fosilčicam
9.9.2005 22:42:55   
neni
Se podpišem pod post od Maše26. Isto, isto, enkrat še gre, drugič pa se resnično bojim, da bo kdo "nastradal".
Sam ni kej, ampak čas dela za nas.
Nove fosilčice, dobrodošle. Pa čimmanj vode da bi preteklo do II.
Pa ta stare da bi spokale!

lp Neni

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?