|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZD Vrhnika
2.8.2012 23:51:26   
Vitalka
Bi prosila za mnenje;) Po porodu se namreč mislim preseliti v bližino Vrhnike, zato bom tam tudi izbrala otroškega zdravnika. Ker pa nobenega ne poznam, bi povprašala katerega kaj priporočate? Dr. Kunstelj, dr. Nakićenović ali dr. Rožmac-Drašler? Aja, zanima me tudi kako se obnesejo patronažne, so vredu? Hvalaaa!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.8.2012 0:00:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vitalka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZD Vrhnika
3.8.2012 7:21:27   
CUKRČEK
Ja, za otroke obvezno Dr. Caserman....je ful zakon.
Od ostalih imam pa jaz Švigljevo. Drugi so mi bolj tako tako.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZD Vrhnika
3.8.2012 7:35:20   
lonja
Dr.Caserman obvezno. Za odrasle pa dr.Cedilnik Gorup-ova. Oba sta zakon!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZD Vrhnika
3.8.2012 13:27:18   
pikomiko
Casermana nebi vzela za nič na svetu. Imam osebni razlog- grdo malomarno izkušnjo. Kunstlova je pa res polna izkušenj,če pa ni sigurna brez kakršnega pregovarjanja da napotnico, samo da se razišče kaj je z otrokom. Valda da ji je otrok primarna zadeva, saj je njegova zdravnica in zdravi njega. Vedno pa upošteva tudi starša, njegovo mnenje,...posledično poskrbi tudi za nas. Vsaj takšna je z mano in jo spoštujem. Tudi z možem je ravnala, kot del otroka in mu dajala napotke user posted image . Delala je v Jeseniški porodnišnici, mislim da je bila vodja pediatrov. Videla morje primerov. In ti pomaga iz izkušenj.Je pa direktna,ti pove kar ti gre in te tudi okrega ampak vedno z razlogom in ti tudi utemelji......zelo mi je žal ker dolgo verjetno ne bo več delala. Še sama pravi, da jo jutri mogoče ne bo več, ker je že stara.

< Sporočilo je popravil pikomiko -- 3.8.2012 13:32:21 >

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZD Vrhnika
22.10.2012 9:29:17   
Soncek17
Mi imamo tudi dr.Kunstljevo in je ne zamenam za nič na svetu.......že ob prvem obisku se je videlo, da ima ogromno znanja in izkušenj....in kar je še bolj pomembno, da je otrok na prvem mestu.....meni osebno super zdravnica in malčku očitno tudi odgovarja......še takrat ko je jokcal, ga je znala pomirit in se je potem smejal :) v glavnem, super.....

Caserman je tudi super.....bila pri njemu enkrat z bratrančkom in nimam nobenih pripomb......o Nakičenoviču pa ne bi.....je bilo pred kratkim nekaj o njem v časopisih.......poznam eno mamico, ki je imela otročka pri njem, pa je kar hitro menjala.....

Kar se pa patronažnih tiče......ta, ki je bila pri meni, je bila super......zelo prijazna, vse razložila, zna z otročkom, dosegljiva na telefon če kaj rabim.......v glavnem, sem zelo zadovoljna.....

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZD Vrhnika
22.10.2012 10:07:48   
sanasan
jaz imam za oba Kunstljevo in je ne zamenjamo :)
je pa res rekla, da bo kmalu prenehala z delom...čeprav mi deluje še zelo vitalno :)
Naša dva (18 in 8 let) jo obožujeta....
morda ni ravno 'buci buc' , je kar direktna brez ovijanja v celofan :) Za svoje pacientke se zna tudi po telefonu fajn zavzet in skregat, urgiratuser posted image

Veliko jih sicer zelo hvali tudi Casermana (tudi zna zelo dobro z otroki, je bolj 'sladke' variante), jaz imam le eno dobro izkušnjo z njim....tudi kar nekaj mojih prijateljic je zelo zadovoljnih..... sem pa parkrat slišala, da ko gre pri otroku 'zares', naj bi bila boljša Kunstljeva....

S sestro sva bili parkrat tudi pri Nakićenoviću in nimam pripomb, je pa vprašanje, če in kako bo lahko delal zaradi obsodbe.... Pri tistih par obiskih pri njem, ne bi mogla reči, da je malomaren, ker se je zelo potrudil.... glede na slišano, bi rekla, da je imel zeeeeelo veliko smolo, morda bi se enako lahko zgodilo tudi kakšnemu drugemu pediatru...

Se mi pa zdi, da je še ena dr. Jurenec, ki pa je ne poznam....

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Soncek17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZD Vrhnika
22.10.2012 11:49:45   
Luns
Jaz in otroka smo pri Drašlerjevi, meni je fajn. Pri Casermanu sem bila enkrat urgentno zaradi alergijske reakcije z malim je bla tudi čisto pozitivna izkušnja. Kunstljeva pa nič ne rečem je strokovna čez to pripomb, samo vseen si pa malo prijaznosti bi lahko privoščila. Moj starejši ni blazno zgovoren in ko se nekdo začne dret na njega se še bolj zapre vase, tako nam ne odgovarja.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?