|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 11:15:48   
curly
Tudi jaz navijam za dva user posted image , športnica! Takoj, ko izveš poročaj!!! Mislimo nate!
Pumpkinka in zeuso, vama pa želim visoko beto na dan krvnega!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 2.10.2012 11:16:48 >

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 11:20:59   
MP30
Punce zdravo. Moje zgodbe o uspehu je po moje konec! user posted image
Včeraj zvečer in danes me ful bolita jajčnika, imam ostro bolečino v trebuhu, ravno tako kot pred prihodom user posted image . sem pa 7 dan po transferju, imela sem ga pa na peti dan.
žalostna....

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 11:33:05   
curly
user posted image user posted image user posted image
Ne vem, kaj naj ti napišem... Zelo mi je žal in iskreno bi ti privoščila, da si se zmotila in bi se potem pokazalo, da se je prijelo! Nočem ustvarjat lažnih utvar, ker vem, da je preveč kruto, ko izveš, da vseeno nič ni, ampak poskusi slabe misli odgnat stran in počakaj. Pravijo, da so si znakci precej podobni in tudi da dokler ne priteče, je še vedno upanje!!!
Drži se, bodi močna, me smo tukaj, če nas potrebuješ!!

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 12:08:13   
miskula
evo mene po dolgem času user posted image
jaz sem 3 dni poIUI, tko da je še vse v najlepšem času user posted image  znakcev itak še ne more bit nič user posted image
kdaj pa naj bi pršlo do vgnezditve zdaj?

za vse ki je user posted image  pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 12:18:19   
curly
Mislim, da 6-10 dni po IUI. Nisem prepričana!
Pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo! user posted image

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 13:09:13   
zeuso
MP30, jaz še zmeraj mislim da ni za vršti puško v koruzo, probaj biti optimistična,jaz še zmeraj držim pesti zate na rokah in na nogah.
No jaz sem tokrat bolj optimistična kot prvi ivf čeprav sem imela transfer tretji dan prvič pa peti, upam da bo polna luna na dan transferja in prazna na dan krvnega testa prineslauser posted image user posted image .
Vse punce ki ste še v postopku vam želim da vam čas čim prej mine do pozitivnega testka, vsem nosečkam lepo nosečnost nam ki pa čakamo na pluske pa veliko mero optimizma in sreče.
Bodite v cvetju čeprav je vreme grozno turobnouser posted image

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 14:33:47   
pumpkinka
Pozdravljena Zeuso!

Sem v Ljubljani in imam krvnega v ponedeljek 15., transfer sem imela pa tako kot ti v nedeljo, tako da smo bile skupaj :)
A si šla po transferju kaj poležati?
Kako se počutiš?

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 15:51:45   
zeuso
pumpkinka ne nisem šla nič poležati, kaj si ti imela 3 ali 5 dan transfer, drugače pa počutje nič posebnega mislim da me bolj tole vreme zeza kot kaj drugega. Kako si pa kaj ti, kateri je to tvoj postopek?

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 17:21:20   
pumpkinka
Transfer sem imela 3 dan, je pa to prvi postopek, tako da sem bila še malo izgubljena :)
Počutje je v redu, samo vsa hrana je postala neokusna :) in se moj šali na moj račun, da psiha že vpliva name.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 17:34:07   
Anonimen
l.p.
danes sem v varstvo prijela dva zamrznjenčka.Hvala bogu sta se lepo odmrznila.Sedaj pa čakanje do 17.10 ko je krvni test.
Imejte se lepo pa pridno božajte svoje trebuščke.

(odgovor članu pumpkinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 17:45:41   
zeuso
pumpinka pol je pa možno da si ti tista ki je sedela poleg mene, ki je bla taka simpatična rjavolaska ravnih las sploh pa mlajša od mene in sva izmenjali par besed. Jaz sem pa tista blon skodrana ki se ji je fulllllll mudilo.Je pa zanimivo tole s hrano.
Kolko celični zarodek si pa imela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 19:41:15   
mami 26
punce kako je to z user posted image jaz se špikam že 9 dan pa je še ni???user posted image
malo sem pozabila ..

za vse ostale punce,ki vam ni upelo en velik user posted image in pa glao pokonci in v nove boje..
evo mene jaz sem v 6. postoku sicer malo zgubljena apmak pozitivnauser posted image


vse ki grejete svoje pikice pa želim ta čudežni pusek!!!user posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 22:02:47   
pumpkinka
Si me pravilno opisala :)
Imela sem 8 celični zarodek, pa ti?

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
2.10.2012 22:45:21   
Princes11a
Hej punce, držim pesti za tiste, ki čakate test, seveda da bo en velik plus.
Športnica,čimbolje opravi na UZ...ti želim, da vidiš srčka, ki bo s tabo do konca.
No, jaz pa ta mesec še ne bom nosečka. Punkcija je šla kar vredu. Pridelala 10 celic, a le 4 so postale zarodki, pa še to je bil prvi dan po punkciji. Ker pa moji folilkli toliko časa niso pokazali zanimanja, se je postopek tako zavlekel, da so rekli, da jih bodo zamrznili, če bojo v redu in transferja ne bo ta mesec, ker ni optimalno (se mi je kar zdelo, da bo kaj takega). Tako da zaenkrat čakam pošto, če bo kaj eskimčkov...

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.10.2012 8:26:54   
Tejchy25
Hojla! Evo, vidim, da ma skoraj vsaka od nas kakšen problemček, ampak, če bomo ostale pozitivne, nam bo vse uspelo! :)
Js mam že nob datum da grem po novo napotnico in potem v akcijo s špikanjem.
Zanima pa me nekaj: Če sem mela prejšnji postopek v septembru, a mislute, da je možno, da bo naslednji že v decembru al bo treba do januarja počakat?
Hvala vsem za vzpodbudo in za user posted image  :)
Držim pesti za vse, ki čakate user posted image user posted image  ali ste to že dočakale, vsem ostalim pa želim, da uspe to čimprej :)
Papa

(odgovor članu Princes11a)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.10.2012 10:17:08   
zeuso
Pumpkinka ja jaz sem tudi imela dva 8celična ki so mi ju ustavili ostale so pa pustili do petega dne in dobim obvestilo če bo vsaj tokrat kak zamnznjenček.
Princesa11a držim pesti za tvoje zarodke da bodo lepi eskimčki.
Tejchy25 meni so po prvem postopku rekli da pokličem ko bo tretja menstruacija, tako da sem obakrat imela dolgi postopek prvič punkcija 1.06.2012 transfer 6.06.2012, zdaj pa punkcija 27.09.1012 transfer pa 30.09.2012. Je pa res da imam kratke cikluse na 26 dni.

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.10.2012 12:39:16   
Tejchy25
A morm zdej še enkrat skoz vse? Najprej da dobim evidenčno številko, pol da dobim datum za prevzem zdravil in pol akcija al evidenčne zdej ne rabim? :)

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.10.2012 14:51:22   
zeuso
Tejchy25 točno tako, jaz sem takoj ko se je ulilo poslala email za novo ev.št. ter drugi email za termin posveta pri moji gin. na ginekologiji kjer sem dobila novo napotnico za ivf.

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.10.2012 21:10:01   
SILVA
Punce,ki ste imele dolgi postopek.......kdaj ste imele punkcijo ?
Ker imam en problem in upam,da mi ne bo punkcija prisla na torek,ker v torek moj moz nikakor ne more z mano.Imam pa sedaj v petek prvii uz po gonalu in superfactu,, jutri bo 8 dan gonala.
Ne vem kaj zarest ,a je mozno,da moz odda en dan prej seme,no sej v petek bom to vse na kliniki vprašala ampak mogoce vseeno katera ve.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 11:16:59   
športnica
Aaaaaaaaaaaaa cist sm happy, slisala srcek, vse OK in dobila slikico. Pamz je velik 1 cm user posted image

Drage moje, drzim pesti za vas, da cimprej pridete do tega dne ;) se splaca in sem pozabila na vsa ta leta in postopke.


(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 11:33:56   
curly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JUHU, ful sem vesela zate!!! Zdaj si pa lahko mirna. Srečno do konca in hvala za navijanje! Pa ne nas pozabit, pridi naš še kaj pogledat! user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 11:45:56   
latka
športnica,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!Se je splačalo vztrajati, končno je prišel tvoj čas, sedaj pa lepo in mirno nosečnost!!user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 12:34:14   
zeuso
ŠPORTNICA super za srček, ti privoščim iz vsega srca zdaj pa le uživaj v nosečnosti pa pridi nas še kaj pokomentirati.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 13:05:48   
Anonimen
sportnica ali lahko prosim napišeš kateri dan po ET si dobila mini izcedek.Sem prebirala nazaj tvoje objave pa ne vem kateri dan je bil to.
Čestitam za srček in lepo nosečnost ti želim.
anonimna user posted image

(odgovor članu zeuso)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.10.2012 14:08:31   
Princes11a
Športnica čestitke za srček. Lepo ga čuvaj do konca.

SILVA jaz sem imela sicer kratki postopek, apak ful pozno punkcijo, ker folikli niso rastli. Me je pa sestra vprašala, ali pride moj z mano ali seme prinesem, tako da se po moje da zment. Sicer pa je najbolje, da vprašaš tam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?