|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 10:56:38   
puncica
A pišete dnevnik nosečnost, jaz vem da ko sem bila noseča z janjo sem vsak teden nekaj napisala, napisala kilogramčke, obseg trebuščka in počutje. zdaj bom pa verjetno pisala kr po potrebi, pač vsak dan al pa tud en teden nič. Mi je pa zanimiv, ko sem šla gledat nazaj, kdaj mi je postalo slabo in je blo to v 7 tednu, tako da pričakujem da bo kej podobnega nasledn teden, ker se mi mal že kaže

pa ve ste pridne s pisanjem občutkov, prvih brc, prvega ultrazvoka,....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 11:04:45   
kofetek2010
nič nisem pridna, si tega razen v glavi sploh ne vodim imam vse UZ na CD-jih in ostale podatke v materinski, ko me bo prijelo bom kupila eno knjižico al pa album in kaj napisala, trenutno mi pač ni za pisat

se pa moja sedanja nosečnost s tisto prvo pred 9 leti razlikuje kot dan in noč (mogoče je krivo to, da sem takrat pričakovala sedaj pa - sedaj mi je bilo slabo z bruhanjem 2 meseca dan in noč, kožo imam brez mozoljčka, jem vse, nobena hrana se mi posebej ne lušta,... ) in obe nosečnosti lahko primerjam, ker sem prvič imela PDP 17.12., sedaj pa 09.12. torej mi en teden hodi viška, pa še 10 kg imam več kot tak čas v 1.nosečnosti

bom počakala, da začne delat iskalnik in bom svoje nosečniške beležke na RR sprintala

lepo nosečnost ti želim, naj ti mine brez slabosti in bruhanja!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 11:26:32   
Anonimen
ja js si sem pa ke kej zabeležim. zanč sem šla za nazaj gledat pa sem tut zasledila kdaj se mi je začel pojavlat kovinski okus v ustih..zdele ne vem kdaj že. sem pa prebrala da sem bla glih tko crknena k sem pa zdej, sam da sem šla takrat lohk vsak dan po šihtu spat, zdej pa ne

lp, lara

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 12:34:54   
PBJ
Jaz sem ga pisala za vsak teden nosečnosti od začetka.
Že zdaj ej zanimivo, ko kaj preberem , pa bošele dva meseca po porodu.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 12:46:04   
kajča
jaz tudi pišem nosečniški dnevnik že od začetka vsak teden. Pišem težo, obsege, občutke, težave itd.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 13:47:28   
Pajaca
Jaz sem si prvič na koledar napisala taglavne stvari.... zdej se moram pa prov ornk spomnt, da stopim na vago preden grem k g, da mi ni treba tam improvizirat.

Aja pol sem za novo leto seveda koledar vrgla stran in kupila novega (tolko o spominih na nosečnost)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 14:10:54   
brianna
Jaz sem ga prvič pisala, vse o kg, počutju, izbiri imen. Potem se je zgodilo najhujše. V 34.tednu mi je odtekla voda in punčica je 10 ur po porodu umrla. Dnevnik je postal zapisek žalosti, joka, besa, žalovanja....

Sedaj sem v drugo noseča in ga prav zanalašč ne želim pisati, se pa za to več slikam, kar se v prvo nisem. Da imam nek spomin, ki je pa drugačen od prvega

lp in srečno

mi2
30teden

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 17:48:23   
Anonimen
Sicer nisem noseča, ampak mi je zelo žal, ker ga v nosečnosti nisem pisala.
Če bom še kdaj noseča, ga zagotovo bom. In ta dnevnik bom potem otročku poklonila ob 18 rojstnem dnevu.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 17:49:30   
Anonimen
Joj puncica, šele zdej sem zakapirala, da sploh ne vem, da ste naročili še eno pikapoko. Čestitke

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dnevnik nosečnosti - a pišete?
8.9.2005 17:50:01   
Anonimen

SORRY, sem hotla namest tistih jokavčkov dat.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?