|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
23.10.2012 18:12:10   
lillith82
ojla. Jaz še kar tavam v temi user posted image včeri spet negativen test, user posted image še kar ni...trenutno zamuja 10 dni. Nimam pa ta tedn časa it na krvnega, ker tak butasto delam. Tko da bom ta teden še morala počakat, naslednji grem pa kri dat če ne bo še nič.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu baby2012)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
23.10.2012 19:10:28   
Klimtovka
lillith82, držim pesti zate!!!
Pa za vse ostale user posted image
Mene pa že mika, da bi kupila test nosečnosti...user posted image Jaz ne vem, kaj naj s svojo neučakanostjo... Danes sem se komaj zadrževala v DMu, da še nisem zraven šampona&balzama pobasala še test...

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 10:58:45   
curly
Ojej, kakšno zatišje!? A ste že vse pobegnile na druge teme? Dajmo še kakšen plusek nalulat, da dvignemo procent uspešnosti!!! user posted image

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 11:01:51   
curly

PRIČAKUJEMO: user posted image in user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


x.10.
_saskia_user posted image
baby2012

1.10.
Shana86 (8. krog) user posted image


2.10.
Anon2012 (2. krog po SS) user posted image
briošuser posted image


3.10.
pluseki (1. krog po laparoskopiji)


6.10.
trezka (8. krog)user posted image
Klimtovka (9. krog) user posted image


7.10.
S* (11. krog)user posted image
šrimpf (4. krog)user posted image


8.10.
črtica1user posted image


9.10.
Anonimna (A) (1. krog po SS)user posted image
tana01user posted image

10.10.
LittleSunuser posted image


11.10.
mamica deklicam (8. krog)user posted image
Blondinkicauser posted image
miskulauser posted image

12.10.
smeška83user posted image


13.10.
kaatkaauser posted image
ena_štajerkauser posted image
lillith82 (10. krog)


14.10.
tara.81 (11. krog)
mehurčica


15.10.
Honey26 (1. krog) user posted image
srečki user posted image
_Anida_user posted image


16.10.
malamut (4. krog po abraziji)user posted image
GregUr (2. krog)user posted image
Anonimna (Urša) (1. krog po SS) user posted image

17.10.
ta*mala (2. krog)user posted image


19.10.
Žabica86 (11. krog)


21.10.
monsyuser posted image

22.10.
pika555user posted image

23.10.
aviva83


24.10.
Magična (4. krog)
Tammyv
Nikki34user posted image

25.10.
Cassiopeia (1.krog)
baby2012 (5.krog)

26.10.
Nessika18 (7. krog)
Radenska_ (1. krog)user posted image

27.10.
Lanaia90
Shana86 (9. krog)
danyy

29.10.
pišanec
Klimtovka



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 45


user posted image NOSEČKE: 7 


user posted image USPEŠNOST: 15,56% user posted image

user posted image NAVIJAČICE:user posted image

smeška83, LS, mamica deklicam, niinii, katte,
črtica1, Helenčica, trezka, Honey26, srečki, pluseki, katka_, curly, aviva83, čiba, *viva*, _saskia_, _sonček, baby2012



(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 11:10:47   
Nessika18
mi še čakamo, ... me je pa včeraj firbec mantrau pa čeprav mi še ne zamuja in sem naredila test FS prvo se je pojavila zelo rahla druga črtica nato pa izginila zato ji ne pripisujem preveč pozornosti..kar bo pa bo..razen da me že 10 dni prsi bolijo pa ni nobenih znakov niti za user posted image niti za user posted image , bomo vidli, dajmo se presenetit.. držim pesti ostalim da nalulate user posted image

Sem se pa odločila če ta mesec ne uspe, da bom probala svojo pozornost preusmeriti k izgubi odvečnih kilogramov, da ne bom tolko mislila na user posted image a je uspelo al ne. Pač se je treba malo zamotit.

Drugače pa čestitke vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 11:55:29   
danyy
Pozdravček, meni se zgleda najavlja user posted image ,me že nekaj zvija, čeprav bi naj prišla šele v petek ali soboto. Ponavadi me še en dan prej neznosno boli glava, no tega še ni, me pa nekaj v hrbtu boli.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 12:27:04   
Magična
Mene u modro, čeprav še ni prišla user posted image - se ne počutim nič kaj user posted image . user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 12:31:17   
Shana86
Hej!

Najprej fuuuuul čestitam vsem puncam, ki vam je uspelo user posted image user posted image  Bravo, super ste user posted image

Pri meni isto kot pri Magični - tipičen pms, tako da bo zgleda vragec zopet prišel ta vikend... Po ovulaciji progesteron gor -> (.)(.) ful bolijo, potem pa začne progesteron padat in vedno manj bolijo - to se trenutno dogaja. Me kar pobarvajte modro.

Še naprej navijam za vse!

(odgovor članu Magična)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 12:33:41   
curly
Drage moje, zmanjkalo je modre barve, barvam samo še v roza! user posted image

Magična, počakaj še kakšen dan, mogoče pa se boš potem začela počutiti user posted image ! user posted image
Danyy, zate velja enako. Mariskatera je bila že prepričana, da bo dobila user posted image pa je ni bilo! Dajmo punce, še kakšno nosečko bi! Nam je šlo tako dobro ...
Nessika, verjetno je bilo še prehitro. Čez dva dni ponovi test! Upam, da dobiš konkretni user posted image !
Shana, tudi nad tabo ne bom obupala! user posted image

Vsem pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , naj vam prinsesejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 24.10.2012 12:35:37 >

(odgovor članu Magična)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 14:42:00   
študentka86
Živjo punce :) Doma imam že 14-mesečno navihanko, zdaj pa si s partnerjem želiva še eno navihanko ali navihančka :) To bo najin 1. krog, user posted image bom pa zagledala 28.10. ;) Čestitke vsem nosečkam, ostalim, ki pa ni uspelo pa želim, da bo naslednji mesec srečen :) in vem da bo! to bo en zelo roza mesec :)
Lep pozdravček vsem

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
24.10.2012 16:26:25   
Tammyv
Moja bi morala danes pridet, pa se še ni ulula, imam pa že 2 dni izcedke po par kapljic...tako da prihaja.

(odgovor članu študentka86)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 8:32:28   
LittleSun
i'm baaack user posted image user posted image

Evo mene...bilo je fantastično, ampak prekratko.
Vidim, da ni nobene roze stare borke user posted image pa tako sem stiskala pestke.

Grem se prebit skozi vso delo, ki me je počakalo, potem se pa kaj javim.

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 9:36:02   
baby2012
Dobro jutro vsem user posted image

No danes je 37 dan, zjutraj sem se zbudila že ob pol 6, nisem mogla spat (psiha dela svoje), sem šla na wc in nardila en bc, ki pa spet ni bil nič posebnegauser posted image .Malo se obarva druga črtica, samo glih toliko, da vidiš kje bi naj bila, še vedno pa ni tako močna da bi verjela, da je to to in morš res orng pogledat. Drugače, pa nimam nobenih znakov, niti da prihaja user posted image , niti user posted image . Bomo vidli kaj bo user posted image . Sem pa zdaj fraj do ponedeljka, tako da bo kar malo mučno tole čakanje. Kaj predlagate, kdaj naj naredim naslednji test? Jutri ga še ne bom, se mi zdi, da če je bil danes tak rezultat potem ne bo jutri nič kaj drugačen. Bom pa naslednjič delala s CB pa kar bo bo ali mi priporočate katerega drugega? Seveda, če se ne bo prej ulila user posted image .

Aja, tiste, ki ste že bile kdaj noseče oz.tiste, ki ste zdaj, ali so vas vse bolele prsi? Ker mene neuser posted image , je pa res, da mene nikoli, tudi pred user posted image ne.

Lep dan vsem, pa veliko user posted image !

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 10:06:46   
Anonimen
Za ponovni test počakaj vsaj do sobote, ker se hormon podvaja na 2 dni.

(odgovor članu baby2012)
  Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 10:09:31   
študentka86
baby2012 pri meni se je komaj kaj videlo, je moj skos govoru počakiva še mal, da se bo bolš vidlo, pa mami sm pokazala, tud rekla eh nič ne vrjamem, jaz pa sem vedela da je to to :) sem pa naredila nevem koliko testev, pa si mogel prav z lupo pogledat da si videl tisto črtico ;) ampak bila pa je ;)

(odgovor članu baby2012)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 10:36:35   
baby2012
Ja saj jaz tud nekako čutim, da pa je to to. Sam dokler test ne pokaže lepih user posted image , je še vse odprto. Sj enkrat se tak more pokazat, če je ne bo. Ja do sobote bom ziher počakala, v planu mam počakat do ponedeljka če mi bo uspelouser posted image .


(odgovor članu študentka86)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 10:44:04   
curly
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

i''''m baaack user posted image user posted image

Evo mene...bilo je fantastično, ampak prekratko.
Vidim, da ni nobene roze stare borke user posted image pa tako sem stiskala pestke.

Grem se prebit skozi vso delo, ki me je počakalo, potem se pa kaj javim.



WELCOME BACK! user posted image Vse kar je lepo (pre)hitro mine, a ne? Toliko, da boš vedela, smo te pogrešaliiiiiii! user posted image
Jah, jaz bi tudi kakšno staro borko "porozkala" pa se nobena noče javit! user posted image

Baby2012, navijam navijam navijam, da črtica čez 2 dni postane močnejša!!!user posted image
študentka, dobrodošla! Naj bo kar prvi krog uspešen, da tvoja hčerkica hitro dobi družbo! user posted image
Tammyv, kako je danes? Si delala test?
Nessika, Magična in Shana POROČAJTE, navijam za dobre novičkeeeee!!!
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 25.10.2012 10:45:05 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 10:48:56   
curly


PRIČAKUJEMO: user posted image in user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


x.10.
_saskia_user posted image
baby2012

1.10.
Shana86 (8. krog) user posted image


2.10.
Anon2012 (2. krog po SS) user posted image
briošuser posted image


3.10.
pluseki (1. krog po laparoskopiji)


6.10.
trezka (8. krog)user posted image
Klimtovka (9. krog) user posted image


7.10.
S* (11. krog)user posted image
šrimpf (4. krog)user posted image


8.10.
črtica1user posted image


9.10.
Anonimna (A) (1. krog po SS)user posted image
tana01user posted image

10.10.
LittleSunuser posted image


11.10.
mamica deklicam (8. krog)user posted image
Blondinkicauser posted image
miskulauser posted image

12.10.
smeška83user posted image


13.10.
kaatkaauser posted image
ena_štajerkauser posted image
lillith82 (10. krog)


14.10.
tara.81 (11. krog)
mehurčica


15.10.
Honey26 (1. krog) user posted image
srečki user posted image
_Anida_user posted image


16.10.
malamut (4. krog po abraziji)user posted image
GregUr (2. krog)user posted image
Anonimna (Urša) (1. krog po SS) user posted image

17.10.
ta*mala (2. krog)user posted image


19.10.
Žabica86 (11. krog)


21.10.
monsyuser posted image

22.10.
pika555user posted image

23.10.
aviva83


24.10.
Magična (4. krog)
Tammyv
Nikki34user posted image

25.10.
Cassiopeia (1.krog)
baby2012 (5.krog)

26.10.
Nessika18 (7. krog)
Radenska_ (1. krog)user posted image

27.10.
Lanaia90
Shana86 (9. krog)
danyy

28.10.
študentka86 (1.krog)

29.10.
pišanec
Klimtovka



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 46


user posted image NOSEČKE: 7 


user posted image USPEŠNOST: 15,22% user posted image

user posted image NAVIJAČICE:user posted image

smeška83, LS, mamica deklicam, niinii, katte,
črtica1, Helenčica, trezka, Honey26, srečki, pluseki, katka_, curly, aviva83, čiba, *viva*, _saskia_, _sonček, baby2012



(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 11:18:20   
danyy
Pozdravček,
Baby2012, mene so prvič prsi nenormalno bolele (še pri hoji), so pa me takrat tudi vedno pred menstruacijo bolele, vendar manj. Sedaj me pa pred user posted image ne bolijo več. Po mojem bo tvoja user posted image vedno temnejša.user posted image .Držim pesti.
Pri meni je tako, da ne čutim več nobenega zvijanja,špikanja,...sicer pa itak imam občutek,da ta mesec ne bo nič,no razenuser posted image .
Vsem želim lep dan in veliko user posted image .

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 13:35:50   
tara04
Pozdravljene,

sem nova tukaj. Danes je moj dan D in seveda nisem zdrzala in naredila test CB. Ni bil jutranji urin, ampak crtica se je takoj prikazala in tudi ostala po 2.minutah...problem je ker je tanka kot las, je pa zelo vidna...sedaj sem pa user posted image

Kaj mislite? Ima katera tako izkusnjo? Sem razmisljala, da kupim danes digitalni CB in ga naredim zjutraj z jutranjim urinom ?

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 14:30:23   
Anonimen
Če je tanka kot las, je baje lahko evaporacijska in ne pomeni nič user posted image .

(odgovor članu tara04)
  Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 14:32:33   
študentka86
tara04 priporočam da poskusiš še jutri ali pojutri, pa boš bolj ziher :) držim pesti da je to to!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 14:45:42   
tara04
Ja sem si prebrala o evaporacijski,ampak me malo mede to, da se evaporacijska ponavadi pojavi kasneje po pretecenem casu za testiranje, ne pa ze takoj prvo sekundo...mah te testi user posted image
je pa res da je bil popoldanski urin in tudi pila sem veliko...bom zjutraj probala se z digitalnim, ni druge....

(odgovor članu študentka86)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 15:44:16   
tara04
No, nič ne bo user posted image . Sem imela še enega Muellerjevega in ni črtice...tko da tale CB me ne vidi več...gremo v novi krog..

(odgovor članu tara04)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo oktobra 2012
25.10.2012 16:19:29   
Klimtovka
Pozdravljene punce!

Da se spet malo oglasim... Jaz pa nimam nobenih znakov... No, razen redkih menstrualnih krčev, ki pa so prisotni že od začetka ciklusa po moji zadnji user posted image Med ovulacijo pa špikanja sploh ni bilo, tako kot je ponavadi. Zdaj se mi je prvič zgodilo to in še sreča, da sem imela vsaj tisto prozorno vlečljivo sluz. Opažam tudi, da me prsi niso začele boleti takoj po plodnih dneh, ampak me komaj zdaj začenjajo malo (predvsem desna dojka okoli bradavice)... Pa spodaj sem skoz "mokra", skoz je prisoten beli izcedek...
Upam, da je oktober moj, ker mi je res vse skupaj čudnouser posted image No, malo sem se vam potožila user posted image
Vsem, ki še čakate, tako kot jaz, en velik user posted image

(odgovor članu tara04)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?