|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
12.12.2012 17:45:25   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

tetka witch ti se boš seslila ja, ampak ne tule na to temo....ampak na en drug forum user posted image user posted image user posted image user posted image

No v glavnem končno se vam spet jaz pridružujem in sicer moje tečke ne pričakujem že kar kmalu po novem letu - 3.1. - bo pa to moj prvi krog po SS in prvi krog po HSG.



Oh ja lidik... z veseljem bi šibala na kakšno drugo temo user posted image Še vedno upam....

Jaz pa držim pesti, da bo praznična O prinesla eno velikoooo jajčece in veliko akcije, novo leto pa en velik plusek. Da bosta ati in veliki bratec za rojstni dan dobila najlepše darilo user posted image user posted image Čas je lidik, da boste tudi vi srečni!
user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
12.12.2012 20:49:56   
Anonimen
Joj kje je še januaaaaaar...

anonimna user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
12.12.2012 22:16:33   
Penny
Saj bo hitro, boš vidla. Zdaj damo tardeče dneve mimo, potem pa akcija user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 0:15:49   
Iskrica 86
user posted image

user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.1.
lidik (1.krog po SS in 1.krog po histeroskopiji)


4.1.
mehurcica


7.1.
Penny(3.krog)


9.1.

Pinas
Anonimna user posted image (2.krog po SS)

26.1.
cebelica_2


X.1.
LittleSun
Iskrica 86(6.krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 8

NOSEČK:

user posted image USPEŠNOST: user posted image

NAVIJAČICE:
witch, Katte, puppe, Pinas, Iskrica 86, niinii, Penny, LittleSun




< Sporočilo je popravil Iskrica 86 -- 13.12.2012 0:17:42 >

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 10:50:00   
Anonimen
Tudi mene med navijačice user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 12:00:46   
Iskrica 86
user posted image

user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.1.
lidik (1.krog po SS in 1.krog po histeroskopiji)


4.1.
mehurcica


7.1.
Penny(3.krog)


9.1.

Pinas
Anonimna user posted image (2.krog po SS)

26.1.
cebelica_2


X.1.
LittleSun
Iskrica 86(1.krog s Femara)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 8

NOSEČK:

user posted image USPEŠNOST: user posted image

NAVIJAČICE:
witch, Katte, puppe, Pinas, Iskrica 86, niinii, Penny, LittleSun, anonimna user posted image





(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 12:04:46   
ta*mala
Živjo punce...

No, jaz bi se vam tudi pridružila... datum ko je ne pričakujem bom še sporočila, ker čakam še decembrsko, ki upam, da se čim prej ulije... pol mam še G, ki bo ugotovil, da je vse na mestu, pol pa akcijauser posted image aja, G mi je reku da pridem 13 ali 14 dan ciklusa, tko da bo to tik pred O po mojih izračunih... tko da bo verjetno se tud vidl, če jajčki uspevajo in pol lohk letim direkt u postlouser posted image user posted image user posted image

To bo pa 1. krog po SS...

Kljub temu, da bom verjetno še brez službe, sem se odločila, da ne bom več čakala... bom pač doma... pa bom pač mela velik časa za lupčka in user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 12:07:14   
mamica deklicam
tudi mene med navijačice prosimuser posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 12:20:22   
mehurcica
Jaz tudi komaj čakam januar, zdaj je trebe kar čim več user posted image user posted image user posted image , da bo kaj ratalo, čeprav jaz grem v ponedeljek na HSG tako da ne vem kako bo. Upam da bo čim hitreje mimo s čim manj bolečin. Mogoče pa uspe. Navijam za vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 12:32:48   
mehurcica
ta*mala res ta služba je pa res sranje, kot da nimamo dovolj stresa zaradi neuspeha pri user posted image , pa se obremenjujemo še s službo. Jaz imam trenutno možnost napredovanja, ker gre eden drugam, pa kaj če pa ravno sedaj zanosim user posted image . Sploh ne vem kaj naj naredim.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 13:20:38   
Pinas
Jaz tudi komaj čakam januar.user posted image
No,seveda še prej bo treba v decembru kaj narediti,da se bom januarja lahko veselila.user posted image user posted image user posted image
Sem mojemu že dala plan plodnih dni.user posted image
Na srečo mu je bilo hitro jasno za kaj se gre in je rekel,da je to še najmanjši problem.user posted image
Da vidimo to,če je res tako enostavno.....

(odgovor članu mehurcica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 13:27:44   
Anonimen
Hehehe Pinas. Tudi jaz sem mu povedala moj plan za sexat...hahaha. Po menzi se že začne akcija! Kdaj ste kaj imele datum zadnje M? Moja se je začela včeraj: 12.12.12 user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Pinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 13:38:07   
ta*mala
Ja, jaz tudi navijam, itak!

Meni je že jasno kako bo s službo... dobila odpoved oz. niso mi podaljšali... zdj čakam, k bojo baje še trije razpisi če mi bojo kej zrihtal... k baje še niso vsa tri mesta "oddana" - ja, tko se zdj po tanovem reče, da majo enga naštimanga... če mi to rata pač rata, če ne bom pa pač delala od doma... kar mi bo sicer trenutno itak prineslo večji zaslužek, sam prodniške pol nau lih... vsega očitno ne mormo met... mogoče se mi pa vseen kej userjeuser posted image

Pri nas tud ni problem user posted image hehe... sam moj misl, da če bo vedu še to, kdaj more, da bo pa zdj v prvo rataluser posted image optimist... pa še sanju je, da bojo trojčkiuser posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 13:55:32   
Pinas
Samo so res hecni no user posted image
Meni je rekel,ti daj samo plan,ni problema vse bomo zrihatli!user posted image
Halo človek,pa mu rečem,pa mu razlagam,da ni rečeno,da gre vedno vse po planu,pa tudi rosna leta so že zdavnaj za mano,pa....
In njegov odgovor-ja,jaz sem mlad po duši in to je to!user posted image

Težko se vse poklapa,pa zdravje,pa služba.
Jaz sem zdaj že nekaj mesecev doma zaradi poškodbe,tako,da si vmes nisem niti upala pomisliti,da bi zanosila,potem sem si dala v plan in zdaj sem prejšni teden tuhtala,kako to ne bo fer,če se končno primajem v službo in če slučajno rata,da zanosim že razglasim,da sem pa za povrhu še noseča.user posted image
Zdaj sem v fazi,ko si mislim,da bodo tudi v službi že prebavili to.user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 14:08:35   
curly
NAVIJAAAAAAAAAAAAAAM!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Štorklja je čudovitaaaa!

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 14:42:42   
ta*mala
Jp, deci misljo, da k se bo zmislu, bo kr takoj... dobr da ne pričakujejo, da bi kr jutr že mel user posted image doma... jao...

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 14:44:23   
Penny
ta*mala lepo, da si se nam pridružila user posted image . No vidiš, tudi glede službe ni vse tako črno, kot si mislila user posted image .

Moja ZM je bila pa 10.12. in počasi že odhaja.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 16:56:00   
GregUr
punce jst sem med navijačicami!! in navijam za vse vas!! upam, da bo januar vaš!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 17:05:11   
ta*mala
user posted image Sej v tem času, kar delam, so me že tokrat v rit sunl, da bi že mogla mal bolš prenašat vse to... pa mi je še vseen bad... ampak bo že... more bit...

Gregur, dan user posted image kako si?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 17:43:20   
GregUr
ta*mala dan user posted image uredu sem, pa ti? user posted image umiram od čakanja na naslednji četrtek ko imam prvi pregled... groza kako se vleče. pa že od ponedeljka vem da mam takrat pregled user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 18:38:54   
ta*mala
Ti si pa neučakana, lejouser posted image

Veš kuk mam js še za čakat... še skor en mesc, tri tedne pa zih do pregleda...user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 19:21:42   
GregUr
jah sem neučakana zato, ker sem nesproščena. nimam si kej pomagat.

upam da tut tep hitr mine do teh pregledov... user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 20:19:22   
ta*mala
Sj to čakanje bi še človk prežvel... sam sex z oblečenim lulčkom...jao...ke s še to viduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 21:10:47   
Penny
Z oblečenim lulčkom user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 21:25:52   
Iskrica 86
user posted image

user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.1.
lidik (1.krog po SS in 1.krog po histeroskopiji)


4.1.
mehurcica


7.1.
Penny(3.krog)


9.1.

Pinas
Anonimna user posted image (2.krog po SS)

26.1.
cebelica_2


X.1.
LittleSun
Iskrica 86(1.krog s Femara)
ta*mala(1.krog po SS)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 8

NOSEČK:

user posted image USPEŠNOST: user posted image

NAVIJAČICE:
witch, Katte, puppe, Pinas, Iskrica 86, niinii, Penny, LittleSun, anonimna user posted image , mamica deklicam, ta*mala, curly, GregUr




< Sporočilo je popravil Iskrica 86 -- 13.12.2012 21:40:51 >

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




kontracepcija
ožbejka

kaj menite o sterelizaciji?

vredu (40%)

se ne strinjam (27%)

ne vem (33%)


Število vseh glasov: 247

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!